Hip Hap Hop

(pořad)
Soutěžní / Rodinný
Československo, 1992, 34 min

Účinkují:

Roman Svoboda (moderátor), Petr Horký (moderátor), Eva Brettschneiderová-Machourková

Zábavná televizní soutěž, která byla vysílaná na České televizi. V každém díle soutěžily tři družstva: modří, červení a žlutí a finálovou hrou bylo hádání postupně odkrývaného obrázku. Družstvo, které dříve správně odhalilo, co obrázek představuje, zvítězilo. (duklak2)

gombarix

byl jsem pravidelným divákem. "Martine! Martine! Mar-! Honzo! Honzo!" Pod odborným dozorem Jirky Nykodýma, který to z rozhodčího košandy dotáhl na děkana Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity! ()

Kirman

Je člověk, který měl radost ze závěrečné sprchy zlomyslným parchantem? Né, v žádném případě nemyslím sebe (vůbec nic jsem neplatil a ta částka taky nesouhlasí)...dobrá tedy, uvedu to na pravou míru. Nezáviděl jsem výhru (to byly mimo jiné i krabice džusů, že?), nejsem nepřející, ale fascinovala mě ta vteřina, dvě, když dítko zatáhlo za provázek a čekalo... "zlatý déšť" znamenal "velké h*vNIC" (no tak jó, drzejm, blbejm, pihotavejm a zrzavejm dětem, včetně možných kombinací, jsem koupel více či méně přál vždy). ()

Italiano

Můj nejoblíbenější soutěžní pořad v 90tých letech..Nedávno jsem koukal na jeden díl na youtube.com a smál jsem se tomu jak potrhlej :-) Košanda mi přišla hodně trapná, hlavně ten týpek, co dělal rozhodčího - ten byl jetej. :-), ale jinak pořad nepostrádal nic, co by měla mít každá soutěž - hodně disciplín, aby se děcka bavila. ()

HChinaski odpad!

Party dementních šprtů bojujících v neméně dementních soutěžích. Bohužel v televizi neexistovalo mnoho alternativ k této stupidní soutěži. Jako fanoušek basketbalu mám dodnes z názvu Košanda husí kůži a povzbuzování fanatického davu při této hře se promítá v mých nočních můrách. ()

Mr.nachos

Kdysi dobrý pořad pro děti. Pravda, je to docela divný, koukat na to teď, v dnešní době, ale jen to dokazuje, to, že tenkrát toho pro ty děti šlo v televizi o 100% více než dneska a mělo to hlavu a patu. ()

kubik 7

Pořad mého dětství :o) Nedávno jsem znovu zhlédl starý díl a nostalgicky zavzpomínal na víkendová rána, typické disciplíny a nezapomenutelnou závěrečnou sprchu v případě neúspěchu. Docela mě z dnešní perspektivy překvapilo, jak byl na danou dobu dobře sestavený, jaké zajímavé disciplíny v něm figurovaly. Byť by byl samotný pořad pro dnešního diváka nudný a zdlouhavý (popř. humorný), domnívám se, že po obsahové stránce by neměl v rámci dnešní nabídky soutěžních pořadu pro malého diváka konkurenci. ()