Rodinné křižovatky (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2003, 88x 25 min

Publicisticko-dokumentární seriál České televize, zejména na téma z rodinného prostředí. Jako celek je to zajímavý počin ale občas nechápu, co má téma některých dílů společného s rodinou. Názvy a obsahy jednotlivých dílů naleznete na webu České televize. www.ceskatelevize.cz/program/search.php(20.4.2010)

• igi B.

Veřejnofňukání na cizí účet - aneb podívejte se (!) lidičky, kdo z vytrendovaných čudláků se zase přiživuje na těchto >společenskoproblematických< tenatech... Ano, ty různě >společensky vyloučené< bytosti nemají šanci, ale takhle si to honit na tom džobu na nich (občas rádoby vtipálkoffsky!) může jak vidno kdejaký >veřejnosrádní< parazit. A říkají tomu "dokumentární" a "publicistika"! To je teda na poblití... Tak jo Hníková & spol., jednou si Vás příjdem do toho vašeho homokampu natočit! . . . Fakt hnus! - - - - - (Sledováno velmi/!/ nahodile na >parazitním prostoru< , hodnocení 49., komentář s zhnusením /ne nad těmi nešťastníky, ale nad těmi šašskotelevizáckými nulami/ jako pátý - 17.9.2011)(17.9.2011)

Rodinné křižovatky... 35%.... lidi tu nesmyslně hodnotí podle jednoho dílu.... i já. Se ženami je třeba se smířit stejně jako se smrtí... http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/309294340030009-rodinne-krizovatky/(21.4.2010)

• Karlos80

Za včerejší díl (27.10.) "Všichni pod Říp"! Eva a Vašek ovlivňující, který by se jistě líbil duu Markéta+Martin:-)(28.10.2009)

Viděl jsem jeden díl o otcovi zloději ve vězení.(4.5.2020)