Jonas Brothers: 3D Koncert (koncert)

• Česko

Jonas Brothers: Velký koncert

Jonas Brothers: The 3D Concert Experience

Hudební / Dokumentární

USA, 2009, 73 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $19,162,740Tržby Celosvetovo $30,428,831Tržby za predaj DVD v USA $8,246,787 //počet predaných kusov 399,487(19.9.2009)

|| Hudba: Kevin Jonas, Joe Jonas, Nick Jonas | Produkcia: Paul Kevin Jonas I, Alan Sacks, Jonnhy Wright, Phil McIntyre | Distribúcia: Walt Disney | Štúdio: Walt Disney | Rozpočet: ? $ | Tržby: 30,428,831 $ || No aby som začal otvoreným spôsobom: Milí uživatelia, ktorí ste vyjadrili svôj nezištne čistý, zamyslený a oprávnený názor na tento kus! Chcem Vám poďakovať za Váš nepopierateľne kvalitatívni prínos pre Čsfd jak literárne-publicistický, tak morálne etický. To, že 45% z Vás píše o kvalitách niečoho, čo ste ani nevideli, je tu "žial" celkom obvyklým javom, takže sa nad tým ani nebudem nejak veľmi pozastavovať. To, že ďaľších 45% z Vás sa k tomu ešte aj prizná, beriem ako hrdinský jav sebaospravedlnenia pripísatelný davovému šialenstvu. Upozorňujem Vás: Nebojte sa! Tieto stavy (dúfajme), čoskoro prejdú - volajú sa "pubertána neznášanlivosť a závisť". Ps: Držím palce! --- A teraz k samostatnému dielu: Nebyť môjho bráchu, Davida, asi by som sa k tomuto koncertu nikdy nedostal. Bratia Jonášovci sú perfektne vybrúsený produkt pre masy, presne tak, ako Justin Bieber. Čo ich spája? Že napriek masovému šialenstvu voči nim ich doprovádza aj davová nenávisť. Jedno je totiž neoddeliteľné od druhého. Ako povedal môj učiteľ hudobných dejín: "Naozajstná kvalita má od prvej chvíľe viac neprajníkov, než fanušíkov. Kvalita je totiž nebezpečná." Jonášovci sú všetci výborný muzikanti, a len o trošičku slabší speváci (ich hlasy sú dosť podobné, a tým pádom nevýrazné, naviac poznačené opotrebovaním z času, keď museli v dobe mutácie aktívne spievať) Ďalej disponujú vymakanými pohybovými znalosťami, ako aj prirodzeným javyskovým prejavom. Bodaj by nie - investovalo sa do nich od malička, a boli vedený čisto týmto smerom. Tento koncert je len demonštráciou funkčnosti tohoto produktu, a aj keď daný žáner hudby nie je vôbec mojou krvnou skupinou, musím uznať, že im to neskutočne šlape, nehovoriac o tom, že je to celé na !živo!, žiaden playback. Ps: To, že bol tento koncert zaradený do hodnotenia Zlatých malín len ukazuje, akou komerčnou a skazenou záležitosťou je Zlatá malina ako taká - normálny človek predsa nepriradí cenu herca spevákom z koncertného záznamu!!! Nehovoriac o tom, že aj ostatné Maliny dávajú naschval známym osobnostiam dosť často neoprávnene len pre to, aby sa o tom hovorilo - je predsa jasné, že naozaj najhorším dielam a hercom by nikto nevenoval pozornosť, tojest ani samotej cene Zlatej Maliny... 75% | HD, EN DTS |(14.9.2013)

• draggo

Nejpříšernější esence demence ketrou kdy poznal tento svět. Tři vymašťený nagelovaný trotlové co neuměj vůbec nic. Kdyby tohle pustili na hřbitově tak snad mrtvoly začnou vstávat z hrobů a křičet ať to někdo okamžitě vypne. Tohle je ta nejstrašnější sračka kterou svět poznal. Vidět tohle veledílo ve 3D, to by bylo nejspíš rovnou na sebevraždu. /viděno na PC(DVDrip): 0% a odpad!/(12.6.2010)

• kingik

Nejhorší to nebylo, ale komu se líbí Jonas, tak nic proti. Pár písniček je poslouchatelných, ale nejsem náctiletá fanynka vzhlížící k nim s nekritickým obdivem.(31.12.2010)

• Stegr

Zlaté maliny 2010 - Nejhorší herec v hlavní roli: Joe Jonas, Nick Jonas, Kevin Jonas...(23.7.2012)

• - Film získal v roce 2010 ocenění Zlatá malina v kategorii nejhorší herec. (Pepinec)