Zuzana Bubílková se vrací na obrazovky prostřednictvím Televize Barrandov. Můžete se těšit na osvědčenou školu politické satiry v podobě, která oslovuje diváky napříč generacemi. S ironií a nadsázkou nastaví nekompromisní zrcadlo českým politikům. Vedle glosování aktuálních událostí uplynulého týdne si Zuzana Bubílková bude zvát do každého pořadu jednoho hosta, kterého podrobí takřka křížovému výslechu. (oficiální text distributora)

Kindernay

To už prostě není ono. Zuzana Bubílková byla skvělá ve dvojici s Miloslavem Šimkem, ale bez něho už je to chvilkama spíš trapný než zábavný. Občas jsou tam dobrý momenty, ale na víc než 2 hvězdičky to není. ()

Entity odpad!

Jeden z nejhorších pořadů, které jsem kdy viděla a to už je co říct. Nedá se na to koukat a ani poslouchat, paní Bubílková se kvůli svému zvláštnímu způsobu řeči (kulometná palba zřejmě z čtecího zařízení s protahováním různých slabik uprostřed slov, poté prudký nádech, nadzdvihnutí obočí, znovu kulomet) u mě zapsala jako jedna z osobností, které hned přepínám, jakmile se objeví na obrazovce. ()

Ioannes

Řeči paní Bubílkové v tomto pořadu nejsou vůbec vtipné. Zároveň ale nejsou trapné. Aspoň tedy v tom jednom díle, který jsem viděl. Sledování tohoto pořadu však nedoporučuji. Vyplatí se raději sledovat něco kvalitnějšího. ()

ajfelka odpad!

Nedávno se mi nechtělo spát, a tak jsem zapnula televizi. Nikde nic, na Barrandově reklama, říkám si, že počkám, co tam bude. No... reklama byla lepší. Paní Bubílková definitivně ztratila soudnost, je trapná, nevkusná, snaží se dělat legraci, ale vůbec jí to nejde, je v naprosté kreči a umělý smích v tomto pořadu nemá co dělat, protože tam nic vtipného není. Bez Miloslava Šimka spadla do úplně stoky plné výkalů. ()

Tumbik odpad!

Jak může zdravý, soudný člověk dát pořad Zuzaně Bubílkové? Nejhorší moderátorka v dějinách lidstva. Z celého pořadu čiší neskutečná trapnost a snaha o vtipnost... Neskutečná sračka... ()

GlaDOS odpad!

Já politiky nemám rád. Vážne ne. Kdo ano? Ale tohle vynucené strefování se do všeho je nanejvýš trapné a hloupé. Chudák Šimek se musí obracet v hrobu. ()

zoruska127 odpad!

Nejvtipnější na celém tomto pořadu je to, co má CSFD napsáno jako jeho obsah. Trapnost Politické střelnice je nezměřitelná. ()