Politická střelnice (TV pořad)

Komedie / Talk-show

Česko, 2009, 30 min

Vy si snad děláte... já to řeknu... prdel. Opravdu přestávám věřit všem hodnocením veškerých filmů, seriálů, pořadů a všeho, protože jak tomuhle může někdo dát od 3* dolů opravdu nechápu. Potom u některých záležitostí nechápu, jak může někdo dát 5* nebo 4*, protože tyhle věci bývají někdy sice zřídka, ale přece, na hovno, což politická střelnice rozhodně není - možná soudíte Bubílkouvou jenom podle věku, vzhledu, nebo podle toho, že mluví příliš plynule, ale v tomhle případě vás lituji stejně jako Bubílkovou, ale tu v pozitivním smyslu, když většina diváků nemá smysl pro (její) humor.(21.6.2012)

• Entity

Jeden z nejhorších pořadů, které jsem kdy viděla a to už je co říct. Nedá se na to koukat a ani poslouchat, paní Bubílková se kvůli svému zvláštnímu způsobu řeči (kulometná palba zřejmě z čtecího zařízení s protahováním různých slabik uprostřed slov, poté prudký nádech, nadzdvihnutí obočí, znovu kulomet) u mě zapsala jako jedna z osobností, které hned přepínám, jakmile se objeví na obrazovce.(30.5.2010)

• Karlos80

Že jsou politici na zastřelení to ví každej ale Zuzano tohle opravdu ne! Bez Šimka si jako ryba bez vody..Bejt tebou tak bych si sbalil ty své fidlátka a jednou pro vždy bych své působení v ČR ukončil a jel třeba za tou svou legendární tetičkou...Humor pro koho? Nevkusné, trapné, otravné. TV Barrandov nato snad časem přijde že to nebude to pravé ořechové:-) Jednoznačně odpad!(25.1.2009)

• heyda

Pan Šimek byl jedinečný řečník i člověk, tak jsem byl zvědavej, jak si povede sama Bubílková. Během sledování tohoto pořadu jsem měl chuť jí zalepit hubu, protože ten její pisklavej a monotónní hlas mi začal brzo lést na nervy. K tomu se ještě navážela do politiků, kteří si zrovna takový trapný kecy nezaslouží. Moc takových politiků není, ale pár jedinců si na politické scéně vážím. Tím mě nasrala podruhé, takže dám jen jednu hvězdičku za některé povedené průzkumy veřejnýho mínění. Jinak trapárna!(30.10.2009)

____ skvělé 4* za ---- Trefné, politicky zvrácené, z politického pohledu znechucené, o to lepší, perfektní vtipy. ---- Naše politika asi už dlouho nedostala nafackováno. Ale jen přišla Zuzana Bubílková, vše je jinak. Respekt a úcta k ní. Spolu s Janem Krausem si jich obou vážím právě kvůli tomu, že se nebojí říct názor v televizi, před kamerami. Takové lidi potřebujeme. ____ Česká politika je v prdeli a vždycky tam bude!!! ____(21.12.2010)