Zuzana Bubílková se vrací na obrazovky prostřednictvím Televize Barrandov. Můžete se těšit na osvědčenou školu politické satiry v podobě, která oslovuje diváky napříč generacemi. S ironií a nadsázkou nastaví nekompromisní zrcadlo českým politikům. Vedle glosování aktuálních událostí uplynulého týdne si Zuzana Bubílková bude zvát do každého pořadu jednoho hosta, kterého podrobí takřka křížovému výslechu. (oficiální text distributora)

kingik

Politická satira podle Jablonského. Možná je v Česku až příliš přepolitizováno a není už taková nálada smát se donekonečna forům a narážkám na politické dění u nás. Petr Jablonský si zvolil imitátorství jako svoji profesi a jde mu to náramně dobře. Postupně představil celou řadu známých osobností, a to nejen z politického spektra, a dovedně se jim přizpůsobil stylizovaně legračním namaskováním vzhledu, charakteristickými posunky, gesty a vadou řeči, pokud jí ten či onen trpí. Řada předvedených osobností pobavila nebo překvapila (John, Filip Troška), některé už měl "zmáklé" natolik dokonale, že jim dával až příliš velký prostor (Zeman, Klaus), u některých dokonce uměl nasadit i jejich nesympatický výraz lépe než jejich hlas (Kalousek, Topolánek). Jablonský postupně zastínil svými vystoupeními i svoji kolegyni a ostřílenou moderátorku na politické dění Zuzanu Bubílkovou. Dlouhou dobu pořad fungoval na Tv Barrandov a pak ze dne na den skončil. Když se politická satira může dělat, tak najednou není na tv obrazovkách, ale jak už jsem naznačil v úvodu, český divák je přesycen politikou a záleží jen na vysoké sledovanosti, která zábavný pořad udrží při životě. Pořad začal stagnovat a i dobrý politik, stejně jako dobrý imitátor, by měl vědět, kdy má odejít. Mělo by to být pokud možno včas. Jinak totiž hrozí přesčas a tím i otravnost. Mé hodnocení: 60% ()

heyda

Pan Šimek byl jedinečný řečník i člověk, tak jsem byl zvědavej, jak si povede sama Bubílková. Během sledování tohoto pořadu jsem měl chuť jí zalepit hubu, protože ten její pisklavej a monotónní hlas mi začal brzo lést na nervy. K tomu se ještě navážela do politiků, kteří si zrovna takový trapný kecy nezaslouží. Moc takových politiků není, ale pár jedinců si na politické scéně vážím. Tím mě nasrala podruhé, takže dám jen jednu hvězdičku za některé povedené průzkumy veřejnýho mínění. Jinak trapárna! ()

Phobia

Zuzu Bubu se urputně snaží být vtipná a trefuje se do terčů, které si rozcupovat (až na vzácné výjimky) plně zaslouží. Za marnou, leč vytrvalou snahu a sem tam dobrý vtip dám Bubu jeden pěticípý symbol, ale víc uznání ze sebe nevyždímu ani omylem, protože Bubu nejen postrádá charisma: její projev je mi zhruba stejně příjemný jako polykání žížal, jako psí hovno na podrážce, jako skleněná střepina v oku, jako pohled na samolibého dRatha nebo hulváta Kradlouska. Při vnímání těchto persón se mi prudce zvedá hladina kyselin v žaludku, z normálně tichého dechu se stává supění parní lokomotivy, prsty se samovolně svírají do pěstí, od skřípajících zubů oprýskává sklovina a pak ze mě obvykle (těsně před přepnutím programu) vyletí nějaká vlídná věta jako: "Táhni do hajzlu, ty (následuje přiléhavé pojmenování dle pohlaví)!!!" Když slyším kdákavý Bubu hlas a Bubu smích, opravdu krutě fyzicky trpím, ani nemusím vidět její slepičí Bubu ksicht. Tahle paní rozhodně není bavič, nýbrž prudič; měla by se přeorientovat na vystupování v pohádkách o Ježibabách. 21% ()

Karlos80 odpad!

Že jsou politici na zastřelení to ví každej ale Zuzano tohle opravdu ne! Bez Šimka si jako ryba bez vody..Bejt tebou tak bych si sbalil ty své fidlátka a jednou pro vždy bych své působení v ČR ukončil a jel třeba za tou svou legendární tetičkou...Humor pro koho? Nevkusné, trapné, otravné. TV Barrandov nato snad časem přijde že to nebude to pravé ořechové:-) Jednoznačně odpad! ()

InJo

Vlastně mě to nijak extrémně neštve, ale v rámci současných českých televizních pořadů to téměř jistě patří mezi to nejslabší. Naprostá většina zde prezentovaných vtipů a satirických glos má bohužel velmi nízkou kvalitativní úroveň, takže divák se v lepším případě nudí, a v tom horším se cítí trapně. Zuzany Bubílkové je mi svým způsobem líto... ()