poster

Politická střelnice (TV pořad)

Komedie / Talk-show

Česko, 2009, 30 min

 • ranp
  *

  Hodnocení odpad! jsem nedal jen proto, že jsem tento pořad před jeho zdejším ohodnocením včas přepnul na jiný..s panem Šimkem to bývaly výborné časy, mělo to nápad i šmrnc, ale Zuzana Bubílková bohužel sklouzává ke stále větší trapnosti. Každej se sice musí nějak živit, ale tohleto už je zkrátka moc.(20.9.2010)

 • Phobia
  *

  Zuzu Bubu se urputně snaží být vtipná a trefuje se do terčů, které si rozcupovat (až na vzácné výjimky) plně zaslouží. Za marnou, leč vytrvalou snahu a sem tam dobrý vtip dám Bubu jeden pěticípý symbol, ale víc uznání ze sebe nevyždímu ani omylem, protože Bubu nejen postrádá charisma: její projev je mi zhruba stejně příjemný jako polykání žížal, jako psí hovno na podrážce, jako skleněná střepina v oku, jako pohled na samolibého dRatha nebo hulváta Kradlouska. Při vnímání těchto persón se mi prudce zvedá hladina kyselin v žaludku, z normálně tichého dechu se stává supění parní lokomotivy, prsty se samovolně svírají do pěstí, od skřípajících zubů oprýskává sklovina a pak ze mě obvykle (těsně před přepnutím programu) vyletí nějaká vlídná věta jako: "Táhni do hajzlu, ty (následuje přiléhavé pojmenování dle pohlaví)!!!" Když slyším kdákavý Bubu hlas a Bubu smích, opravdu krutě fyzicky trpím, ani nemusím vidět její slepičí Bubu ksicht. Tahle paní rozhodně není bavič, nýbrž prudič; měla by se přeorientovat na vystupování v pohádkách o Ježibabách. 21%(22.9.2011)

 • Entity
  odpad!

  Jeden z nejhorších pořadů, které jsem kdy viděla a to už je co říct. Nedá se na to koukat a ani poslouchat, paní Bubílková se kvůli svému zvláštnímu způsobu řeči (kulometná palba zřejmě z čtecího zařízení s protahováním různých slabik uprostřed slov, poté prudký nádech, nadzdvihnutí obočí, znovu kulomet) u mě zapsala jako jedna z osobností, které hned přepínám, jakmile se objeví na obrazovce.(30.5.2010)

 • havLord
  odpad!

  WOW. tak tohle je pravý kariérní BAHNO ... rochň rochň rochň... aneb podívejme se, kam až kdysi *relativně* úspěšnej člověk může klesnout a buďme rádi, že jsme rádi! Papundeklový kulisy, stůl a židle z europamobel a pracovní plocha: kumbál 2x2 metry. Ubohost, amatérismus nejhrubšího zrna ... Bubílkové politická rádobysatira je trefná jako zbla. Holt Zuzka neměla soudnost, když si myslela, že to pujde i bez Šimka ... ale nejlepší je stejně ten umělej smích, to je zase dobrej fór.(14.12.2009)

 • ivishka
  odpad!

  Aha....takže po smrti pana Šimka se paní Bubílková nemohla smířit s tím, že politický pořad, který spolu dříve měli už bez něj nemůže fungovat, a tak se dala na strastiplnou "sólo" dráhu. Ovšem přiznejme si, že paní Bubílková jako sólo publicista nemá takové to kouzlo a se svým hlasem spíše než informuje nebo baví - tak šokuje. A jakýsi vložený seriál v podobě Tele Tele - Kopečkovic s transkou, který mi připomíná svou mluvou(když mluví jako ženská)pana Kaisera ovšem jemu nesahá ani po kotníky a dva herci ze zábavné show Na stojáka -> nestojí za nic. Rádoby vtipná forma podání informací či hrané úsměvy na politické pokřivené xichty naší republiky mě nedokážou zaujmout ani z rychlíku.(9.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace