poster

Politická střelnice (TV pořad)

Komedie / Talk-show

Česko, 2009, 30 min

 • woarrend
  *****

  Vy si snad děláte... já to řeknu... prdel. Opravdu přestávám věřit všem hodnocením veškerých filmů, seriálů, pořadů a všeho, protože jak tomuhle může někdo dát od 3* dolů opravdu nechápu. Potom u některých záležitostí nechápu, jak může někdo dát 5* nebo 4*, protože tyhle věci bývají někdy sice zřídka, ale přece, na hovno, což politická střelnice rozhodně není - možná soudíte Bubílkouvou jenom podle věku, vzhledu, nebo podle toho, že mluví příliš plynule, ale v tomhle případě vás lituji stejně jako Bubílkovou, ale tu v pozitivním smyslu, když většina diváků nemá smysl pro (její) humor.(21.6.2012)

 • Amroth666
  ****

  ____ skvělé 4* za ---- Trefné, politicky zvrácené, z politického pohledu znechucené, o to lepší, perfektní vtipy. ---- Naše politika asi už dlouho nedostala nafackováno. Ale jen přišla Zuzana Bubílková, vše je jinak. Respekt a úcta k ní. Spolu s Janem Krausem si jich obou vážím právě kvůli tomu, že se nebojí říct názor v televizi, před kamerami. Takové lidi potřebujeme. ____ Česká politika je v prdeli a vždycky tam bude!!! ____(21.12.2010)

 • Blue.Shark
  odpad!

  No, tak abych řekl pravdu, když jsem viděl pár dílů tohohle řídkého exkrementu, bylo mi upřímně líto Zuzany Bubílkové, kterou jsem měl svého času docela rád. Když tvořila dvojici s Šimkem, bylo to pořád vtipné, lehce drzé a dalo se na to koukat. Po Šimkově smrti se ale ukazuje, že Bubílková prostě sama nemůže existovat. Politická střelnice je oboustranným masochistickým produktem - zaručeně musí trpět jak divák, tak Bubílková. Veškeré její suché blábolení, pronášené zvláštním hlasem (jako kdyby potřebovala na velkou, trochu jí to uteklo a přitom se u toho náramně bavila) je doprovázené nechutným, umělým potleskem a hlavně - ty řeči ani nejsou vůbec vtipné. Myslím, že cvičená opička, co za pětikorunu udělá kotrmelec vzad, by byla stokrát vtipnější, než tahle sterilní bída.(30.4.2012)

 • ivishka
  odpad!

  Aha....takže po smrti pana Šimka se paní Bubílková nemohla smířit s tím, že politický pořad, který spolu dříve měli už bez něj nemůže fungovat, a tak se dala na strastiplnou "sólo" dráhu. Ovšem přiznejme si, že paní Bubílková jako sólo publicista nemá takové to kouzlo a se svým hlasem spíše než informuje nebo baví - tak šokuje. A jakýsi vložený seriál v podobě Tele Tele - Kopečkovic s transkou, který mi připomíná svou mluvou(když mluví jako ženská)pana Kaisera ovšem jemu nesahá ani po kotníky a dva herci ze zábavné show Na stojáka -> nestojí za nic. Rádoby vtipná forma podání informací či hrané úsměvy na politické pokřivené xichty naší republiky mě nedokážou zaujmout ani z rychlíku.(9.9.2012)

 • Phobia
  *

  Zuzu Bubu se urputně snaží být vtipná a trefuje se do terčů, které si rozcupovat (až na vzácné výjimky) plně zaslouží. Za marnou, leč vytrvalou snahu a sem tam dobrý vtip dám Bubu jeden pěticípý symbol, ale víc uznání ze sebe nevyždímu ani omylem, protože Bubu nejen postrádá charisma: její projev je mi zhruba stejně příjemný jako polykání žížal, jako psí hovno na podrážce, jako skleněná střepina v oku, jako pohled na samolibého dRatha nebo hulváta Kradlouska. Při vnímání těchto persón se mi prudce zvedá hladina kyselin v žaludku, z normálně tichého dechu se stává supění parní lokomotivy, prsty se samovolně svírají do pěstí, od skřípajících zubů oprýskává sklovina a pak ze mě obvykle (těsně před přepnutím programu) vyletí nějaká vlídná věta jako: "Táhni do hajzlu, ty (následuje přiléhavé pojmenování dle pohlaví)!!!" Když slyším kdákavý Bubu hlas a Bubu smích, opravdu krutě fyzicky trpím, ani nemusím vidět její slepičí Bubu ksicht. Tahle paní rozhodně není bavič, nýbrž prudič; měla by se přeorientovat na vystupování v pohádkách o Ježibabách. 21%(22.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace