Politická střelnice (TV pořad)

Komedie / Talk-show

Česko, 2009, 30 min

• Blue.Shark

No, tak abych řekl pravdu, když jsem viděl pár dílů tohohle řídkého exkrementu, bylo mi upřímně líto Zuzany Bubílkové, kterou jsem měl svého času docela rád. Když tvořila dvojici s Šimkem, bylo to pořád vtipné, lehce drzé a dalo se na to koukat. Po Šimkově smrti se ale ukazuje, že Bubílková prostě sama nemůže existovat. Politická střelnice je oboustranným masochistickým produktem - zaručeně musí trpět jak divák, tak Bubílková. Veškeré její suché blábolení, pronášené zvláštním hlasem (jako kdyby potřebovala na velkou, trochu jí to uteklo a přitom se u toho náramně bavila) je doprovázené nechutným, umělým potleskem a hlavně - ty řeči ani nejsou vůbec vtipné. Myslím, že cvičená opička, co za pětikorunu udělá kotrmelec vzad, by byla stokrát vtipnější, než tahle sterilní bída.(30.4.2012)

• Entity

Jeden z nejhorších pořadů, které jsem kdy viděla a to už je co říct. Nedá se na to koukat a ani poslouchat, paní Bubílková se kvůli svému zvláštnímu způsobu řeči (kulometná palba zřejmě z čtecího zařízení s protahováním různých slabik uprostřed slov, poté prudký nádech, nadzdvihnutí obočí, znovu kulomet) u mě zapsala jako jedna z osobností, které hned přepínám, jakmile se objeví na obrazovce.(30.5.2010)

• ajfelka

Nedávno se mi nechtělo spát, a tak jsem zapnula televizi. Nikde nic, na Barrandově reklama, říkám si, že počkám, co tam bude. No... reklama byla lepší. Paní Bubílková definitivně ztratila soudnost, je trapná, nevkusná, snaží se dělat legraci, ale vůbec jí to nejde, je v naprosté kreči a umělý smích v tomto pořadu nemá co dělat, protože tam nic vtipného není. Bez Miloslava Šimka spadla do úplně stoky plné výkalů.(27.6.2011)

• Dreadd

Když zemřel pan Šimek, bylo na čase (z úcty k němu) najít si jinou práci, protože od té doby úroveň politických satir, které moderuje Zuzana Bubílková, jenom klesá. V tomto pořadu, mylně označeném jako komedie ze sebe paní Bubílková chrlí jakési "vtipy", kterým se hned sama zasměje. Ovšem televizní pořady by měly bavít hlavně diváky.(11.10.2011)

____ skvělé 4* za ---- Trefné, politicky zvrácené, z politického pohledu znechucené, o to lepší, perfektní vtipy. ---- Naše politika asi už dlouho nedostala nafackováno. Ale jen přišla Zuzana Bubílková, vše je jinak. Respekt a úcta k ní. Spolu s Janem Krausem si jich obou vážím právě kvůli tomu, že se nebojí říct názor v televizi, před kamerami. Takové lidi potřebujeme. ____ Česká politika je v prdeli a vždycky tam bude!!! ____(21.12.2010)