Politická střelnice (TV pořad)

Komedie / Talk-show

Česko, 2009, 30 min

• Spinosaurus

Nejtrapnější talk-show všech dob. Když pominu tendenci zvát si do studia pouze komunistické politiky, tak samotný projev Bubílkové je k smíchu. Na světlo jsou zde vytahovány kauzy, které jsou známé už asi 10 let (Paroubek a Únor 1948) nebo hrubě překroucené (Topolánek a Židé). Tu máš odpad!(30.10.2009)

• Paxxx.cz

Skutečně proti paní Bubílkové nic nemám, ale hned jak tento pořad vidím v televizi, tak přepínám. Nehorázná a rádoby směšná blbost.(10.5.2009)

• heyda

Pan Šimek byl jedinečný řečník i člověk, tak jsem byl zvědavej, jak si povede sama Bubílková. Během sledování tohoto pořadu jsem měl chuť jí zalepit hubu, protože ten její pisklavej a monotónní hlas mi začal brzo lést na nervy. K tomu se ještě navážela do politiků, kteří si zrovna takový trapný kecy nezaslouží. Moc takových politiků není, ale pár jedinců si na politické scéně vážím. Tím mě nasrala podruhé, takže dám jen jednu hvězdičku za některé povedené průzkumy veřejnýho mínění. Jinak trapárna!(30.10.2009)

• InJo

Vlastně mě to nijak extrémně neštve, ale v rámci současných českých televizních pořadů to téměř jistě patří mezi to nejslabší. Naprostá většina zde prezentovaných vtipů a satirických glos má bohužel velmi nízkou kvalitativní úroveň, takže divák se v lepším případě nudí, a v tom horším se cítí trapně. Zuzany Bubílkové je mi svým způsobem líto...(24.6.2012)

• Tarantinoid

Takže nejdříve se vezla na jedné vlně se Šimkem. Ale proč jí mám v televizi vídat i teď??!(17.5.2011)