Politická střelnice (TV pořad)

Komedie / Talk-show

Česko, 2009, 30 min

Vy si snad děláte... já to řeknu... prdel. Opravdu přestávám věřit všem hodnocením veškerých filmů, seriálů, pořadů a všeho, protože jak tomuhle může někdo dát od 3* dolů opravdu nechápu. Potom u některých záležitostí nechápu, jak může někdo dát 5* nebo 4*, protože tyhle věci bývají někdy sice zřídka, ale přece, na hovno, což politická střelnice rozhodně není - možná soudíte Bubílkouvou jenom podle věku, vzhledu, nebo podle toho, že mluví příliš plynule, ale v tomhle případě vás lituji stejně jako Bubílkovou, ale tu v pozitivním smyslu, když většina diváků nemá smysl pro (její) humor.(21.6.2012)

____ skvělé 4* za ---- Trefné, politicky zvrácené, z politického pohledu znechucené, o to lepší, perfektní vtipy. ---- Naše politika asi už dlouho nedostala nafackováno. Ale jen přišla Zuzana Bubílková, vše je jinak. Respekt a úcta k ní. Spolu s Janem Krausem si jich obou vážím právě kvůli tomu, že se nebojí říct názor v televizi, před kamerami. Takové lidi potřebujeme. ____ Česká politika je v prdeli a vždycky tam bude!!! ____(21.12.2010)

• Blue.Shark

No, tak abych řekl pravdu, když jsem viděl pár dílů tohohle řídkého exkrementu, bylo mi upřímně líto Zuzany Bubílkové, kterou jsem měl svého času docela rád. Když tvořila dvojici s Šimkem, bylo to pořád vtipné, lehce drzé a dalo se na to koukat. Po Šimkově smrti se ale ukazuje, že Bubílková prostě sama nemůže existovat. Politická střelnice je oboustranným masochistickým produktem - zaručeně musí trpět jak divák, tak Bubílková. Veškeré její suché blábolení, pronášené zvláštním hlasem (jako kdyby potřebovala na velkou, trochu jí to uteklo a přitom se u toho náramně bavila) je doprovázené nechutným, umělým potleskem a hlavně - ty řeči ani nejsou vůbec vtipné. Myslím, že cvičená opička, co za pětikorunu udělá kotrmelec vzad, by byla stokrát vtipnější, než tahle sterilní bída.(30.4.2012)

• ivishka

Aha....takže po smrti pana Šimka se paní Bubílková nemohla smířit s tím, že politický pořad, který spolu dříve měli už bez něj nemůže fungovat, a tak se dala na strastiplnou "sólo" dráhu. Ovšem přiznejme si, že paní Bubílková jako sólo publicista nemá takové to kouzlo a se svým hlasem spíše než informuje nebo baví - tak šokuje. A jakýsi vložený seriál v podobě Tele Tele - Kopečkovic s transkou, který mi připomíná svou mluvou(když mluví jako ženská)pana Kaisera ovšem jemu nesahá ani po kotníky a dva herci ze zábavné show Na stojáka -> nestojí za nic. Rádoby vtipná forma podání informací či hrané úsměvy na politické pokřivené xichty naší republiky mě nedokážou zaujmout ani z rychlíku.(9.9.2012)

• Phobia

Zuzu Bubu se urputně snaží být vtipná a trefuje se do terčů, které si rozcupovat (až na vzácné výjimky) plně zaslouží. Za marnou, leč vytrvalou snahu a sem tam dobrý vtip dám Bubu jeden pěticípý symbol, ale víc uznání ze sebe nevyždímu ani omylem, protože Bubu nejen postrádá charisma: její projev je mi zhruba stejně příjemný jako polykání žížal, jako psí hovno na podrážce, jako skleněná střepina v oku, jako pohled na samolibého dRatha nebo hulváta Kradlouska. Při vnímání těchto persón se mi prudce zvedá hladina kyselin v žaludku, z normálně tichého dechu se stává supění parní lokomotivy, prsty se samovolně svírají do pěstí, od skřípajících zubů oprýskává sklovina a pak ze mě obvykle (těsně před přepnutím programu) vyletí nějaká vlídná věta jako: "Táhni do hajzlu, ty (následuje přiléhavé pojmenování dle pohlaví)!!!" Když slyším kdákavý Bubu hlas a Bubu smích, opravdu krutě fyzicky trpím, ani nemusím vidět její slepičí Bubu ksicht. Tahle paní rozhodně není bavič, nýbrž prudič; měla by se přeorientovat na vystupování v pohádkách o Ježibabách. 21%(22.9.2011)