Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zuzana Bubílková se vrací na obrazovky prostřednictvím Televize Barrandov. Můžete se těšit na osvědčenou školu politické satiry v podobě, která oslovuje diváky napříč generacemi. S ironií a nadsázkou nastaví nekompromisní zrcadlo českým politikům. Vedle glosování aktuálních událostí uplynulého týdne si Zuzana Bubílková bude zvát do každého pořadu jednoho hosta, kterého podrobí takřka křížovému výslechu. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (76)

Phobia 

všechny recenze uživatele

Zuzu Bubu se urputně snaží být vtipná a trefuje se do terčů, které si rozcupovat (až na vzácné výjimky) plně zaslouží. Za marnou, leč vytrvalou snahu a sem tam dobrý vtip dám Bubu jeden pěticípý symbol, ale víc uznání ze sebe nevyždímu ani omylem, protože Bubu nejen postrádá charisma: její projev je mi zhruba stejně příjemný jako polykání žížal, jako psí hovno na podrážce, jako skleněná střepina v oku, jako pohled na samolibého dRatha nebo hulváta Kradlouska. Při vnímání těchto persón se mi prudce zvedá hladina kyselin v žaludku, z normálně tichého dechu se stává supění parní lokomotivy, prsty se samovolně svírají do pěstí, od skřípajících zubů oprýskává sklovina a pak ze mě obvykle (těsně před přepnutím programu) vyletí nějaká vlídná věta jako: "Táhni do hajzlu, ty (následuje přiléhavé pojmenování dle pohlaví)!!!" Když slyším kdákavý Bubu hlas a Bubu smích, opravdu krutě fyzicky trpím, ani nemusím vidět její slepičí Bubu ksicht. Tahle paní rozhodně není bavič, nýbrž prudič; měla by se přeorientovat na vystupování v pohádkách o Ježibabách. 21% ()

havLord odpad!

všechny recenze uživatele

WOW. tak tohle je pravý kariérní BAHNO ... rochň rochň rochň... aneb podívejme se, kam až kdysi *relativně* úspěšnej člověk může klesnout a buďme rádi, že jsme rádi! Papundeklový kulisy, stůl a židle z europamobel a pracovní plocha: kumbál 2x2 metry. Ubohost, amatérismus nejhrubšího zrna ... Bubílkové politická rádobysatira je trefná jako zbla. Holt Zuzka neměla soudnost, když si myslela, že to pujde i bez Šimka ... ale nejlepší je stejně ten umělej smích, to je zase dobrej fór. ()

Reklama

Blue.Shark odpad!

všechny recenze uživatele

No, tak abych řekl pravdu, když jsem viděl pár dílů tohohle řídkého exkrementu, bylo mi upřímně líto Zuzany Bubílkové, kterou jsem měl svého času docela rád. Když tvořila dvojici s Šimkem, bylo to pořád vtipné, lehce drzé a dalo se na to koukat. Po Šimkově smrti se ale ukazuje, že Bubílková prostě sama nemůže existovat. Politická střelnice je oboustranným masochistickým produktem - zaručeně musí trpět jak divák, tak Bubílková. Veškeré její suché blábolení, pronášené zvláštním hlasem (jako kdyby potřebovala na velkou, trochu jí to uteklo a přitom se u toho náramně bavila) je doprovázené nechutným, umělým potleskem a hlavně - ty řeči ani nejsou vůbec vtipné. Myslím, že cvičená opička, co za pětikorunu udělá kotrmelec vzad, by byla stokrát vtipnější, než tahle sterilní bída. ()

ajfelka odpad!

všechny recenze uživatele

Nedávno se mi nechtělo spát, a tak jsem zapnula televizi. Nikde nic, na Barrandově reklama, říkám si, že počkám, co tam bude. No... reklama byla lepší. Paní Bubílková definitivně ztratila soudnost, je trapná, nevkusná, snaží se dělat legraci, ale vůbec jí to nejde, je v naprosté kreči a umělý smích v tomto pořadu nemá co dělat, protože tam nic vtipného není. Bez Miloslava Šimka spadla do úplně stoky plné výkalů. ()

brzozin odpad!

všechny recenze uživatele

Je vidět, že v dvojici se Šimkem dělala Bobo fakt jen to křoví. Když k tomu připočtu fakt, že její děsně nepříjemný pištivý hlas mně vždycky sral, tak z toho nemůže vyjít žádné jiné hodnocení. Ona se holka tak strašně snaží: Ale vždycky z toho vyleze trapná křečovitost, které musejí pouštět umělý smích. Být to na živo, tak je v divadle hrobové ticho. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama