Politická střelnice (TV pořad)

Komedie / Talk-show

Česko, 2009, 30 min

• Dreadd

Když zemřel pan Šimek, bylo na čase (z úcty k němu) najít si jinou práci, protože od té doby úroveň politických satir, které moderuje Zuzana Bubílková, jenom klesá. V tomto pořadu, mylně označeném jako komedie ze sebe paní Bubílková chrlí jakési "vtipy", kterým se hned sama zasměje. Ovšem televizní pořady by měly bavít hlavně diváky.(11.10.2011)

• Karlos80

Že jsou politici na zastřelení to ví každej ale Zuzano tohle opravdu ne! Bez Šimka si jako ryba bez vody..Bejt tebou tak bych si sbalil ty své fidlátka a jednou pro vždy bych své působení v ČR ukončil a jel třeba za tou svou legendární tetičkou...Humor pro koho? Nevkusné, trapné, otravné. TV Barrandov nato snad časem přijde že to nebude to pravé ořechové:-) Jednoznačně odpad!(25.1.2009)

Vy si snad děláte... já to řeknu... prdel. Opravdu přestávám věřit všem hodnocením veškerých filmů, seriálů, pořadů a všeho, protože jak tomuhle může někdo dát od 3* dolů opravdu nechápu. Potom u některých záležitostí nechápu, jak může někdo dát 5* nebo 4*, protože tyhle věci bývají někdy sice zřídka, ale přece, na hovno, což politická střelnice rozhodně není - možná soudíte Bubílkouvou jenom podle věku, vzhledu, nebo podle toho, že mluví příliš plynule, ale v tomhle případě vás lituji stejně jako Bubílkovou, ale tu v pozitivním smyslu, když většina diváků nemá smysl pro (její) humor.(21.6.2012)

____ skvělé 4* za ---- Trefné, politicky zvrácené, z politického pohledu znechucené, o to lepší, perfektní vtipy. ---- Naše politika asi už dlouho nedostala nafackováno. Ale jen přišla Zuzana Bubílková, vše je jinak. Respekt a úcta k ní. Spolu s Janem Krausem si jich obou vážím právě kvůli tomu, že se nebojí říct názor v televizi, před kamerami. Takové lidi potřebujeme. ____ Česká politika je v prdeli a vždycky tam bude!!! ____(21.12.2010)

• Phobia

Zuzu Bubu se urputně snaží být vtipná a trefuje se do terčů, které si rozcupovat (až na vzácné výjimky) plně zaslouží. Za marnou, leč vytrvalou snahu a sem tam dobrý vtip dám Bubu jeden pěticípý symbol, ale víc uznání ze sebe nevyždímu ani omylem, protože Bubu nejen postrádá charisma: její projev je mi zhruba stejně příjemný jako polykání žížal, jako psí hovno na podrážce, jako skleněná střepina v oku, jako pohled na samolibého dRatha nebo hulváta Kradlouska. Při vnímání těchto persón se mi prudce zvedá hladina kyselin v žaludku, z normálně tichého dechu se stává supění parní lokomotivy, prsty se samovolně svírají do pěstí, od skřípajících zubů oprýskává sklovina a pak ze mě obvykle (těsně před přepnutím programu) vyletí nějaká vlídná věta jako: "Táhni do hajzlu, ty (následuje přiléhavé pojmenování dle pohlaví)!!!" Když slyším kdákavý Bubu hlas a Bubu smích, opravdu krutě fyzicky trpím, ani nemusím vidět její slepičí Bubu ksicht. Tahle paní rozhodně není bavič, nýbrž prudič; měla by se přeorientovat na vystupování v pohádkách o Ježibabách. 21%(22.9.2011)