Politická střelnice (TV pořad)

Komedie / Talk-show

Česko, 2009, 30 min

• InJo

Vlastně mě to nijak extrémně neštve, ale v rámci současných českých televizních pořadů to téměř jistě patří mezi to nejslabší. Naprostá většina zde prezentovaných vtipů a satirických glos má bohužel velmi nízkou kvalitativní úroveň, takže divák se v lepším případě nudí, a v tom horším se cítí trapně. Zuzany Bubílkové je mi svým způsobem líto...(24.6.2012)

• ajfelka

Nedávno se mi nechtělo spát, a tak jsem zapnula televizi. Nikde nic, na Barrandově reklama, říkám si, že počkám, co tam bude. No... reklama byla lepší. Paní Bubílková definitivně ztratila soudnost, je trapná, nevkusná, snaží se dělat legraci, ale vůbec jí to nejde, je v naprosté kreči a umělý smích v tomto pořadu nemá co dělat, protože tam nic vtipného není. Bez Miloslava Šimka spadla do úplně stoky plné výkalů.(27.6.2011)

• Phobia

Zuzu Bubu se urputně snaží být vtipná a trefuje se do terčů, které si rozcupovat (až na vzácné výjimky) plně zaslouží. Za marnou, leč vytrvalou snahu a sem tam dobrý vtip dám Bubu jeden pěticípý symbol, ale víc uznání ze sebe nevyždímu ani omylem, protože Bubu nejen postrádá charisma: její projev je mi zhruba stejně příjemný jako polykání žížal, jako psí hovno na podrážce, jako skleněná střepina v oku, jako pohled na samolibého dRatha nebo hulváta Kradlouska. Při vnímání těchto persón se mi prudce zvedá hladina kyselin v žaludku, z normálně tichého dechu se stává supění parní lokomotivy, prsty se samovolně svírají do pěstí, od skřípajících zubů oprýskává sklovina a pak ze mě obvykle (těsně před přepnutím programu) vyletí nějaká vlídná věta jako: "Táhni do hajzlu, ty (následuje přiléhavé pojmenování dle pohlaví)!!!" Když slyším kdákavý Bubu hlas a Bubu smích, opravdu krutě fyzicky trpím, ani nemusím vidět její slepičí Bubu ksicht. Tahle paní rozhodně není bavič, nýbrž prudič; měla by se přeorientovat na vystupování v pohádkách o Ježibabách. 21%(22.9.2011)

• heyda

Pan Šimek byl jedinečný řečník i člověk, tak jsem byl zvědavej, jak si povede sama Bubílková. Během sledování tohoto pořadu jsem měl chuť jí zalepit hubu, protože ten její pisklavej a monotónní hlas mi začal brzo lést na nervy. K tomu se ještě navážela do politiků, kteří si zrovna takový trapný kecy nezaslouží. Moc takových politiků není, ale pár jedinců si na politické scéně vážím. Tím mě nasrala podruhé, takže dám jen jednu hvězdičku za některé povedené průzkumy veřejnýho mínění. Jinak trapárna!(30.10.2009)

• ivishka

Aha....takže po smrti pana Šimka se paní Bubílková nemohla smířit s tím, že politický pořad, který spolu dříve měli už bez něj nemůže fungovat, a tak se dala na strastiplnou "sólo" dráhu. Ovšem přiznejme si, že paní Bubílková jako sólo publicista nemá takové to kouzlo a se svým hlasem spíše než informuje nebo baví - tak šokuje. A jakýsi vložený seriál v podobě Tele Tele - Kopečkovic s transkou, který mi připomíná svou mluvou(když mluví jako ženská)pana Kaisera ovšem jemu nesahá ani po kotníky a dva herci ze zábavné show Na stojáka -> nestojí za nic. Rádoby vtipná forma podání informací či hrané úsměvy na politické pokřivené xichty naší republiky mě nedokážou zaujmout ani z rychlíku.(9.9.2012)