poster

Another Gay Movie 2: divoká jízda

 • USA

  Another Gay Sequel: Gays Gone Wild!

 • Německo

  Another Gay Sequel: Gays Gone Wild

Komedie

USA / Německo, 2008, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vonter
  ***

  Čauky lidičky, chci s vámi poklábosit o druhém a ještě odvážnějším a vypečenějším pokračování análních gaypříhod čtyř krásnejch pichuchtivejch kluků. No co vám budu povídat, jednička byla fajn, ale tohle druhý dobrodrůžo, to je teprve pořádná jízda. Sice se vyměnili cukrouši, co hráli v jedničce, ale to neva. Ty nový prdelky jsou taky fajn a hlavně zůstal Nico. Toho prostě žeru. Celej film je fakt hodně povedenej a já se tak smál, že jsem si málem vykloubil sanici. No nefalšovaná hlína jako. Taky je tu k vidění spousta mladýho, neunavenýho masíčka a dokonce si můžeme zblízka prohlídnout pár macatejch hadic. Hihi. Prostě v mostě je to supr filmík a měli by jste si ho pustit i vy....... áno, už jdu Ríšo! Promiňte, Ríša volá, musím šupajdit. Tak páčko milánci.(5.3.2014)

 • ivishka
  odpad!

  První díl se mi docela líbil a nasmála jsem se u něj..Ale už na začátku druhého dílu jsem měla výraz "OMG".Tento film je příšerná hovadina..Ne jen že bohužel přeobsadili herce což mě naštvalo ale hlavně jsem myslela, že to vypnu u scén kde třeba na sebe asi 5 minut zvrací apod.Neměla jsem daleko k tomu abych se taky pozvracela.V prvním díle mi postava Nica přišla ještě trochu vtipná ale v druhém už to bylo přehnané a opravdu trapné.A vůbec celý námět mi přišel zvrhlý a nemožný.Naprosto zasloužené hodnocení-ODPAD.(21.8.2011)

 • Honzeechec
  ****

  Často mam při sledování filmů pocit, že už jsem viděl všechno a po pěti minutách dokážu říct jak to dopadne. Až na vyjímky jsou hollywoodský komedie (obzvlášt romantický) jedna jako druhá, stokrát viděný klišé, banální zápletky a upocecně tlačený vtipy jak přes kopírák. Už jen proto musím týdle žumpě dát tolik hvězdiček - něco takovýho jsem prostě ještě neviděl (a doufam že zase dlouho neuvidim). Film je tak zvrácenej a špatnej, že se může s klidem zařadit vedle produkce společnosti Troma. Fekálie, až nepříjemně detailní sexuální scény, stojících č***ků jak na demonstraci dělnický strany, anal fisting zombies... wow. Typickej gag vypadá tak, že si to otec se synem pár minut rozdávaj a pak se navzájem poblijou. Na druhou stranu marně vzpomínam, kdy naposled jsem se tak smál, že jsem musel film pauznout. Filcky v domě, dancing in the (golden) rain, "mám svěrač jak sedmiletej"... + hodně dobrej soundtrack - Pains of Being pure at heart, Le Tigre, Nancy Sinatra... Oba filmy považuju za naprostý dno televizní zábavy, přesto jeho existenci chápu víc než další zoufale průměrnej a bezzubej film bez nápadu.(17.6.2013)

 • Averelli
  odpad!

  ačkoliv jsem se nenechala odradit komentářema, a říkala si "jedničku taky odsoudili a koukatelná byla, tak co může bejt za hrůzu tohle.." to byla ale chyba!! První chyba - vyměnili hlavní hrdiny, typologicky se trefili pouze do Jaroda, jinak se s nima absolutně nesmíříte.. druhá chyba- opravdu udělali z gayů totální buzeranty, které by člověk jen potkal na ulici a zabil je.. třetí chyba- Nico a inteligentní rádoby emotivní monolog? Podejte mi někdo kýbl!! Čtvrtá chyba - CELÝ FILM!!! Opravdu, ani jako ta nejzkomercionalizovanější blondýna jsem na tomhle filmu nenašla jedinou scénu která by se mi líbila.. tenhle film je opravdu ztrátou času, a když už to říkám i já, tak už to je hodně zlý :)(29.3.2009)

 • Igwar
  ***

  V komentári k jednotke som písal, že autori sa nemuuseli tak kŕčovito držať predlohy (American Pie) a mohlo vzniknúť čosi zaujímavejšie. Teraz vidím ako moc som sa mýlil. Dvojka už nekopíruje žiadny iný film, očividne však čerpá námet z rôznych "súťaživých" komédii kde "dobré" družstvo súťaží so "zlým". V úvode celkom originálne vysvetľuje Nicova matka, mimochodom Stephanie Mcvay, "gaymother" so serálu Queer as folk, prečo dôšlo k výmene hercov pri väčšine hlavných postáv. Okrem nej sa vo filme este objavuje napr. Rupaul (kedysi spieval duet s Eltonom Johnom) a najmä Brent Corrigan ako morský "víl", ktorý zvládol svoju malú roličku až nad mieru dobre (je síce známy herec, ale zatiaľ len filmov pre "gaydospelých" :-)))). Napriek tomu, že vo filme sa našlo aj niekoľko zaujímavých momentov, ktoré pobavili (mám na mysli nie len humor ale aj erotiku :-)))), no ako celok ma film až tak nezaujal. Pripadal mi trochu moc "vytočený" a presne ako Nicove kostýmy, až moc uletený. Jednoducho až príliš moc gay. Akoby si autori mysleli, že keď je to komédia len pre vybraných divákov, môžu si dovoliť všetko. To však nie je pravda, pretože určité scény sú "už moc" aj pre niektorých gayov. Naviac tie dáviace a fekálne scény sú fakt nechutné a autori si ich mohli odpustiť. Normálne by som dal tak jednu max dve hviezdičky, ale stále trvám na tom, čo som písal v komentári pre AGM1, filmy tohto typu trpia na hodnotení len preto, že sú gay. Z toho dôvodu dávam ***. A keď už spomínam tú jednotku,. fakt bola lepšia. Ad. Scio: Príde mi scestné hodnotiť film, ktorý ani človek nevidel. Keď to tak začneme praktizovať všetci, tak tie hodnotenia a klomentáre tu fakt budú na dve veci...(4.3.2009)

 • - Úvodnú skladbu "Another gay, Sunshine day" naspievala Nancy Sinatra, dcéra herca a speváka Franka Sinatru. (metal.storm)

 • - Natáčelo se na Floridě ve městě Fort Lauderdale a v Los Angeles. (Terva)

 • - Na konci druhého dílu je odkaz na to, že má následovat další díl, který by se odehrával ve vesmíru. Nakonec kvůli negativnímu ohlasu nevznikl. (megan017)