Reklama

Reklama

Another Gay Movie 2: divoká jízda

  • USA Another Gay Sequel: Gays Gone Wild! (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Kluci jsou zpátky a jsou nadržení jak nikdy předtím!
Vybaveno totálně oplzlým humorem, toto pobuřující pokračování Another Gay Movie uvádí dobrodružství jarních prázdnin Andyho, Nica, Jaroda a Griffa, kdy vstupují do soutěže „Divoká jízda Gayů“. V této skandální komedii je rozpustilá čtveřice zapletena do všech možných druhů sexuálních náhod. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (42)

Olík odpad!

všechny recenze uživatele

Ano, už jme se o tom bavili při recenzování prvního filmu, opravdu někdo natočil gay reakci na kultovní „prcičky“. A ano, což je ještě zarážející, někdo měl ten žaludek natočit další pokračování. V ústřední čtveřici se mávnutím kouzelného penisu vyměnili z třetiny tváře (správně, tváře ne postavy). Trapnost vystřídala megatrapnost. A gayové dostávají na prdel snad víc, než sedláci u Chlumce. Jestli že jsem u prvního dílu řekl: „NE“, tak teď nemohu jinak, než „NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!“ ()

IvonaK odpad!

všechny recenze uživatele

No, nic jiného jim asi nezbylo než tam dát jiné herce. Pokud ti co hráli v jedničce byli všichni v realitě 100% heterosexuálové, tak se jim ani nedivím, že už takové prasečiny nechtěli hrát. A vůbec, klobouk dolů že tam vůbec šli se takto ztrapňovat. Ani se nedivím že už nenatočili trojku. Není to o ničem jiném než o souloži a sprostých slovech. Žádný zajímavý děj, poenta nic!!! ()

Reklama

megan017 

všechny recenze uživatele

No jak to napsat. Je to prostě hovadina, tak se na to tak musíte dívat a pak pochopíte, co mají za divný smysl pro humor. První film celkem šel, ale tohle je strašně umělé a celkově horší než 1.díl. Postava Nica se celkem o dost zhoršila, ale taky to nebylo tak děsný. Je to prostě taková parodie na parodii..celkové zesměšní homosexuálu, transexuálu. Docela jsem se divila, že tam hráli tak hezcí chlapy...upřímně jsem je zase litovala..co člověk pro slávu neudělá, ale tady si moc nepomohli. ()

ivishka odpad!

všechny recenze uživatele

První díl se mi docela líbil a nasmála jsem se u něj..Ale už na začátku druhého dílu jsem měla výraz "OMG".Tento film je příšerná hovadina..Ne jen že bohužel přeobsadili herce což mě naštvalo ale hlavně jsem myslela, že to vypnu u scén kde třeba na sebe asi 5 minut zvrací apod.Neměla jsem daleko k tomu abych se taky pozvracela.V prvním díle mi postava Nica přišla ještě trochu vtipná ale v druhém už to bylo přehnané a opravdu trapné.A vůbec celý námět mi přišel zvrhlý a nemožný.Naprosto zasloužené hodnocení-ODPAD. ()

Honzeechec 

všechny recenze uživatele

Často mam při sledování filmů pocit, že už jsem viděl všechno a po pěti minutách dokážu říct jak to dopadne. Až na vyjímky jsou hollywoodský komedie (obzvlášt romantický) jedna jako druhá, stokrát viděný klišé, banální zápletky a upocecně tlačený vtipy jak přes kopírák. Už jen proto musím týdle žumpě dát tolik hvězdiček - něco takovýho jsem prostě ještě neviděl (a doufam že zase dlouho neuvidim). Film je tak zvrácenej a špatnej, že se může s klidem zařadit vedle produkce společnosti Troma. Fekálie, až nepříjemně detailní sexuální scény, stojících č***ků jak na demonstraci dělnický strany, anal fisting zombies... wow. Typickej gag vypadá tak, že si to otec se synem pár minut rozdávaj a pak se navzájem poblijou. Na druhou stranu marně vzpomínam, kdy naposled jsem se tak smál, že jsem musel film pauznout. Filcky v domě, dancing in the (golden) rain, "mám svěrač jak sedmiletej"... + hodně dobrej soundtrack - Pains of Being pure at heart, Le Tigre, Nancy Sinatra... Oba filmy považuju za naprostý dno televizní zábavy, přesto jeho existenci chápu víc než další zoufale průměrnej a bezzubej film bez nápadu. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (4)

  • Natáčelo se na Floridě ve městě Fort Lauderdale a v Los Angeles. (Terva)
  • Úvodnú skladbu "Another gay, Sunshine day" naspievala Nancy Sinatra, dcéra herca a speváka Franka Sinatru. (metal.storm)
  • Na konci druhého dílu je odkaz na to, že má následovat další díl, který by se odehrával ve vesmíru. Nakonec kvůli negativnímu ohlasu nevznikl. (megan017)

Reklama

Reklama