• GlamourCat

Vlastně to má velmi blízko odpadu, ale je tam ten Tom Schilling, tak alespoň jeho ohvězdičkuju. Možná není fér, že jsem film viděla německy, a bylo to uplně tak stejně k něčemu, jako kdybych ho viděla uplně bez zvuku, každopádně jsem ale pochopila o co jde. A to je právě problém. Nevkusné téma, který by se MOŽNÁ dalo alespoň trošku vtipně použít, ale skutečně jen možná, Příběh dost vycucaný z prstu a předvídatelný. Úplně klidně by to šlo i bez nahotin, Valentina Lodovini je hezká a to mě vážně vždycky naštve, když toho hezké ženy "zneužívají", že jsou pěkné.(29.3.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $820,751(14.6.2010)

• sochoking

Úplne zbytočná, nie vtipná, trápná a predvídateľná tuposť!(13.2.2010)

Příjemná německá komedie, aspirující sice na ****, ale kvůli pár věcem, co se mi nelíbily (asi teď nejsem schopný přesně definovat které) dávám jenom ***. I tak je to ale skvělý film pro pobavení na večer u televize. :)(28.1.2010)

• - Film obsahuje skutečné scény z různých osvětových filmů promítaných v Německu v 60. a 70. letech. (Fary)

• - Film se strefuje do různých klišé z doby 70. let - mimo jiné je zde i scéna, ve které přichází do místnosti dívka s nevyholeným přirozením. Narozdíl od Eastie Boys / Sluneční ulice (1999) je však humor v Pornorama pouze prvoplánový a přímočarý. (Fary)

• - Ačkoliv film samotný se odehrává v 70. letech, visí nad vchodem do kina plakát filmu Erwina C. Dietricha Die Nichten der Frau Oberst, který byl natočen až v roce 1980. (Fary)