V tomto vysoce kritickém zábavném seriálu jeden šílený „pařan“ a herní nadšenec hodnotí prastaré video hry. Ve svých hodnoceních se nebojí použít těch nejdrsnějších výrazů, urážek a nadávek. Svou nespokojenost se hrami rozhodně neskrývá a názor bez ostychu a zcela naplno vyjádří. Máte tak možnost nahlédnout do starých dob – do časů, kdy se hry hrály na archaických a dnes již dávno zapomenutých konzolích. (Zbyisek)

Kucndo

EDIT 2022: Za to, co s tímhle pořadem udělali Screenwave, bych jim nejradši dal odpad, ale aspoň za prvních 150 dílů díky. ()

andio

James Rolfe je prostě skvělej nerd. A Angry Video Game Nerd, díky kterému se stal známým, obsahuje spoustu humoru, narážek a hlavně urážek, které jsou sice určeny jen pro zasvěcené, avšak pro tu jednu danou skupinou jsou perfektní. ()

Boomstick

Velky filmovy fanatik James Rolfe spravil fakt vydareny serial.Na to ze je to amatareska tvorba tak je velmi kvalitna zabava. ()

RedHot

Neocenitelný náhled do pařanské doby kamenné ze začátku začínal jako slabší série, postupně ale Nerd chytil tu správnou vlnu a kvalita už k polovině seriálu hodně stoupá. Naopak v novějších dílech už se Rolfe obsáhleji věnuje tomu, jak by hru neotřele urazil, jakou scénu s průjmem by přidal k dobru a podobně, což už se u mě nesetkává s velkým ohlasem. Nerdovi jde jeho řemeslo výborně, tak proč chce pořad zabít zbytečnými koninami okolo? Podobně jako u Simpsonových tvoří prostřední série to zlaté "mezi". ()

mackey

"What the hell they were thinking!!?"-- Tak tohle je naprostá paráda. Hraný scénky jsou sice slabší, ale běžný reakce v rámci gameplay jsou prostě nezapomenutelný. Poslední tejdny vždycky, když mám večer chvilku, zapnu pár dílů s Rolfem a pekelně u něj Rofluju. ()

Stefi.

Super seriál pro všechny co někdy drtili staré vietnamské kopie Nintenda celé noci nebo jsou do dnes zarputilí sběratelé a každý večer se doma prohrabují horou NESek, SNESek, N64ek, Mega Drivů a dalších retro strojů. James je prostě sympaťák a Nerda v jeho podaní si užijete do syta. Jeho ostatní projekty rozhodně taky stojí za povšimnutí ale myslím, že AVGN je na pomyslné stupnici přece jenom nejvýš. Super zábava a rozhodně bych doporučil každému si alespoň pár dílů zkusit, jen je třeba brát v potaz, že ke sprostému slovu James rozhodně nechodí daleko. ()

KUFI

Napred jsem si rikal, ze to bude nejaka volovina. A skoncilo to nekolikanasobnym skouknutim vsech dilu. Lidi ktery neprolejzaly za komancu maringotky s videohrama, nebo jim rodice nekoupily asijskou kopii NES, to asi moc neoslovi. Nebo minimalne nebudou chapat o cem je rec. A pro deti to rozhodne neni, protoze tolik sprostych nadavek v jednom dile neni snad v cely serii South parku. ()

Crysis52

Výborný web seriál ktorý vás nazačiatku šokuje hláškami, no hneď na to sa na nich začnete baviť + niekedy sa aj niečo priučíte o histórií videoherného priemyslu. Najobľúbenejšie diely : Bible Adventures, Inštalatéri nenosia kravaty a Príslušenstvo k NES . ()

Micka

What were they thinking?! Parádní sranda nad starými konzolovými hrami. A jak říkal výše Beckett v každém hráči je trochu "nasranýho nerda"...koneckonců, ve mě také :D ()

Don82

Pravděpodobně jediný a nenapodobitelný průvodce minulostí video her pro Atari, Senegu, Nintendo a jiné prehistorické zařízení, okořeněný odzbrojujícím komentářem a skvělými hláškami Jamese Rolfeho. Vtipně podané, bez servítek, strefujíc se do těch nejhorších nápadů, blbostí a jiných zhovadilostí tvůrců video her v minulém století, hraničící s pochybnostmi o jejich duševním zdraví. Pro správného nerda je tento web seriál povinnost! S titulky lze sledovat zde: http://www.videacesky.cz/tag/angry-videogame-nerd ()

Kozy9

Dokonalý počin vo všetkých smeroch. Geníále zrealizovaný sen každého starého hráča videohier. Nerd podáva satiricko-ironický pohľad na kvalitu klasík z obdobia vlády Segy, Nintenda a Atariho a jeho recenzie sú nadmieru svojské, vtipné a vulgárne. Pre niekoho môže jeho vystupovanie pôsobiť detinsky no pre verných hráčov je jeho správanie iba dokonalým obrazom skutočnosti. Každý z nás gamerov totiž vie koľko ovládačov rozbil a koľko vecí rozkopal kým prešiel frustrujúcu pasáž určitej videohry. Hudba, scenár a dialógy (či skôr repliky) sú bezchybné a nezabudnuteľné. Jediné mínus predstavuje fakt, že tento seriál je orientovaný iba na úzku skupinu divákov, no tí si ho cenia nadovšetko a preto bezrozmýšlania 90%. ()

Godhaj

,,Twice the megapower? What’s megapower and how can you have twice as much of it?“ Naštvaný pařan recenzující konzolové klasiky, to je vynikající nápad. Vše samozřejmě stojí a padá na hlavním představiteli. James Rolfe je však okouzlující. Je na něm vidět, s jakou láskou ale hlavně vášní přistupuje k nejstarším hrám. Co si mi na něm ale nejvíce líbí, je styl, jakým recenzuje hry. Pokládá si ty nejprimitivnější a zároveň nejlogičtější otázky, které většinou odhalí nějakou tu programátorskou či propagační chybičku, někdy ale i do očí bijící neschopnost. Jediné, na co se nemohu stále zvyknout je přehršel někdy hodně nechutných a nepříjemných kombinací sprostých slov a urážek, jimiž Rolfe haní vlastně skoro každou hru, co recenzuje. Celkově vzato je to však hodně povedený internetový pořad. ()