Nepodceňuj blondýnky

(pořad)
Soutěžní
Česko, 2009, 80 min

Vědomostní show, která je založena na souboji jediného muže proti padesáti blondýnkám. Blonďaté ženy různorodých profesí i věku se svými znalostmi pokouší bořit mýty a bojovat s předpojatostí a předsudky. Hlavní peněžní výhra může dosáhnout jednoho milionu Kč. Soutěžní pořad moderuje Miroslav Šimůnek. (ToxicMan)

jasanka odpad!

Fuj. Příšenost. Navíc si pamatuji, že tak 90% "blondýnek" přiznalo, že jsou odbarvené. Prostě blbost. ()

dessa odpad!

absolutní sračka na poli televizní "zábavy". Vědomostních kvízů je spousta, takže chápu snahu udělat to nějak jinak, ale tato varianta zdá se mi poněkud zprasená... ()

Moly odpad!

Hloupý moderátor, který neumí ani mluvit, ani reagovat, ani být vtipný. Blondýnky, které by raději měly držet ústa, protože rádoby vtipné poznámky jsou snad to nejhorší na celém pořadu. No, ehm, stačil mi jeden díl. Nikdy více! ()

angar

tak to bola taká hlúposť, ale taká hlúposť, že až vtipné to bolo! :) neverím, čo som teraz povedala, ale budiš... ()

FireTight odpad!

Další přehmat ze strany TV Prima... Co k tomu víc dodat? Já myslím, že nic. Šimůnek se u mě zařadil na místo nejodpornějšího moderátora v republice. ()

Lumpus

Dvakrát se na to podívat dalo, ale domnívám se že soutěž provádí jistá zinscenovanost, přece není možné aby těch blondýnek vypadávalo tolik na tak ůplně banálních otázkách v prvním kole??! A pak soutěžící, který se probojuje do druhého kola nemá skoro žádnou šanci na ůspěch, to by musel mít velké štěstí a nebo velkou pomoc režie :-D ()

HarveyDent

Prima je banda debilů. To ví každý. Ale u tohoto pořadu se aspoň něco poučíte a trochu pokocháte pěknými slečnami. Šimůnek je začátečník, co se týče moderování, ale aspoň se snaží. ()

LuNaj

Dal bych 2*, ale vzhledem k tomu, že v jednom díle byl jeden známý (který je mimochodem gay), tak jdu automaticky na 1*. ()

soldiersn

Ve střízlivém stavu je to určitě pěkná blbost, nicméně vodka s šampusem + blondýnky ... To je dost zajímavá kombinace. ;) ()

DandaPiper odpad!

Tady toho herce/moderátora/modela/sporotvce/jedno velký NIC úplně nesnáším. Holky pitomý, trapný a škaredý. Takže za 0 prosím. ()