Faith se snaží utéct před svým násilným přítelem Jimmym, proto míří do jiného státu. Cestou se staví v malém baru, kde narazí na Lolu, mladou ženu, která nedaleko odsud žije na rodinné farmě. Obě ženy jsou si sympatické a spřátelí se. Faith se bojí, že ji Jimmy najde, a tak ve chvíli, kdy zjistí, že Jimmy má její nové telefonní číslo, přijme Lolino pozvání bydlet s ní na farmě její rodiny. Faith se nastěhuje k Lole, do velké stodoly, kde má dívka zařízený pokoj. Každý večer děvčata vyrážejí za zábavou. A každou noc si Lola domů přivede nějakého staršího muže. Faith záhy pochopí, že Lola nemá zrovna dobré vztahy se svou rodinou. Od Lolina malého bratra Corta se pak dozví, že jejich matka spáchala sebevraždu. (TV Barrandov)

ricci.s odpad!

Z celej duše tento film neznášam a nadávam na neho do teraz. Pri väčšine hororov rešpektujem nelogické správanie hlavných hrdinov, ale tuto fakt nie. Tá scéna filmu, keď hlavná hrdinka mierila na psychopatku zbraňou, a jediné čo dokázala urobiť je, že zapotila "nehýb sa, kým príde polícia" či čo, úplne pochoval celý film. Každý normálny človek, nech je akýkoľvek slaboch, by reagoval inak. Podobne to bolo aj pri austrálskom Wolf Creek, ked hlavná hrdinka udrela postreleného psychopata puškou 2x po chrbte a ušla, to bola čo za sprostosť?! Horory tohto typu radšej začnem hádzať z okna. U mňa odpad! ()

petero

AFTER DARK HORRORFEST 3 (Dying Breed, Autopsy, The Brøken, Slaughter, Perkins 14, The Butterfly Effect: Revelations, From Within, Voices / Someone Behind You) Divná rodina sedlákov čo chová prasce čerstvo nasekaným mäsom predsa nemôže byť zlá =D. Škoda pár nelogickostí, pretože atmosféra filmu je dostatočne dobrá (i keď zo začiatku ten tmavý filter ruší – keď je slnečno je vlastne stále zamračené), spočiatku nijak zvlášť záživný dej s odhalením naberá grády a postupne sa všetko celkom logicky vysvetlí ale na záver to opäť pokazí prekombinovanosť (niekomu možno nie =)). Ale aj tak som milo prekvapený, žeby sa latka kvality filmov v tretej várke After Dark Horror Fest konečne zvýšila? ()

Deimos

TV/ Obsazení 3/10 Děj 4/10 Atmosféra 3/10 Prostředí 4/10/// PLUS: prostředí slibuje koukatelný film, atmosféra zhruba v polovině filmu je na nejlepší úrovni MÍNUS: konec je hodně zpackaný a nelogický, pointa je předvídatelná, navíc pořádný jatka hledejte jinde./// Shrnutí: Název je myslím všeříkající. Výsledek tomu ovšem už neodpovídá. Faith uteče před možným nebezpečím do podivné díry, ze které by rozumný člověk hned vycouval a to i přesto že poznal novou, pěknou a v mnoha směrech odvážnou kamarádku. Nějak to tu smrdí a není to jen tím že jsme na farmě, kde jdou prasátka pravidelně pod kytičky. Nejsou totiž samy a hlavní hrdinka na to zhruba v polovině filmu začíná taky přicházet. To už je ovšem pozdě a tak se sama, chvilku poté co zjistí že je v pr... stane obětí. A teď nečekaná pointa. Oním protivníkem není podivná rodina, ale někdo od koho vy by jste to čekali, ona ne. A tak přichází na řadu tolik nesmyslných činností, dialogů a logických přehmatů, že to průměrný film sráží do sr.... Škoda, myšlenka tu byla./// Celkem 36%/// ()

sochoking

Nemám rád, ked sa v pätových situáciach vysvetľuje, objasňuje, úpenlivo qíli a narieka, prosíka či dokonca preberá životná filozofia. Takto ten film mohol byť o 40 minút kratší a nepil by tak, tým nekonečným záverom, krv. Ked už divák musí kombinovať, ako by to malo dopadnúť, je celé dielo odsúdené už vopred na zánik. ()

hladass

Za mě osobně opravdové zklamání... Na film jsem se nechal zlákat pěkným názvem... A ten je snad jediné, co lze na tomhle kusu jakž takž pochválit... Nudný a extrémně zdlouhavý příběh o dvou vypatlaných krávách, z nich jedna je tak trochu magor... Žádná krev, atmosféra, gore, nahota, prostě nic... A chování všech zúčastněných? To by se i chovanci Jedličkova ústavu chovali logičtěji... Naprostá zrůdnost... Takže jeden bod za název a tak trochu nekonvenční konec, který mě alespoň trochu potěšil... ()

• Pracovní název filmu zněl "Faithless". (Terva)
  • Když Lola (Lucy Holt) v 9. minutě napíše Faith (Amy Shiels) své telefonní číslo na krabičku zápalek, je vidět, že první dvě pětky se dotýkají. Když však Faith v 11. minutě vezme do ruky krabičku zápalek s číslem, je poznat, že telefon je napsán jinak a první dvě pětky se nedotýkají. (Terva)
  • Natáčelo se v Rumunsku. (Terva)