2 blbouni v Paříži

Seuls two

2 Alone in Paris

Komedie

Francie, 2008, 93 min

Taková odpočinková komedie. Člověk se zasměje, i když chvílemi mi přišlo, že film totálně ztrácí pointu. Co si budeme povídat režiséři se do toho museli trošičku zamotat. Ale na druhou stranu vidět například prázdný Shanzelize, to se jen tak nevidí a ještě s hlupákem uprostřed :D. Já se docela bavil. 58%(29.10.2012)

Guten Tagen :-) Francie je země Barbary Streisandové :-) Odpočinkový film, kde se nic moc neřeší, ale ta dvojka je velmi zábavná. Policajt, který patří do ústavu + zloděj, který si loupež užívá. Film sice není vtipově na úrovni, ale jsou tam dobré hlášky a pěkná hudba. Zajímalo by mne, kolik je stálo zastavení dopravy po Paříži a hlavně u Vítězného oblouku.(15.7.2009)

• MRPitivier

Musíte uznat, že zmizení lidstva v Paříži, kde se dá, co dělat, je dobrým nápadem, je podání dvou hlavních herecký postav a zároveň režisérů dosti křečovité a nesympatické! Nevyvážené, vtipné, ale spíše pro lidi s nižším IQ, bez pointy... A takhle bychom vyjmenovali všechny chyby na tomto snímku. Jedno shlédnutí Vám vystačí a myslím, že si film pouštět dvakrát nebudete!(6.11.2009)

• freddy

Naprosto ulítlý nápad bohužel jen málokdy dokáže přinést ovoce nebo v tomto případě tedy divácký úspěch, z mého pohledu se totiž jedná o velmi zvláštní komedii, která je založena na naprosto šíleném nápadu, který nemá absolutně žádné opodstatnění. Už je dost divné, že všichni lidé zmizí a ve městě zůstanou jen dva lidé, ale ještě divnější je, že ti dva, co úplnou náhodou zůstanou ve městě sami, jsou docela velcí nepřátelé. S prominutím dějově naprosto neskutečná kravina, kterou snad ani tvůrci nemohli myslet vážně. Tenhle film měl ale docela štěstí, že jsem se na něj plně nesoustředil, protože jsme u něj ještě vykonával jinou činnost, takže mi zase nepřišel tak strašný, ale kdyby měl být můj zrak upřený jenom na obrazovku, tak bych asi hodnotil ještě podstatně hůř. Takhle můžu konstatovat, že jako podkres to nebylo nikterak špatné, ale i přesto mi neuniklo, na jak imbecilním příběhu tenhle film staví. Závěrečné vysvětlení, proč dochází k pohybu hlavních hrdinů v časoprostoru, je velice chabé a celkově mám z tohoto filmu dost smíšené pocity. Tentokrát se bohužel francouzská komedie příliš nevyznamenala a kdyby nikdy nevznikla, tak by to rozhodně žádná velká škoda pro světovou kinematografii nebyla. Z mého pohledu je to hodně slabý film, který balancuje v podprůměru, a proto hodnotím dvěma hvězdami.(28.5.2010)

• slunicko2

Odpad. 1) Hm...Dva blbouni v Paříži a třetí to právě dokoukal až do konce. Ale nejsem tak naivní a skouknout tuhle kravinu mi trvalo asi 30 minut. Charismatický spoluscénárista, spolurežisér a herec Ramzy Bedia (zločinec Curtis) to prostě neutáhne, tím spíše, že není co hrát. 2) Hvězdičku dávám za krásné záběry prázdné Paříže, což je snad jediný důvod, proč některé okamžiky tohoto filmu zhlédnout.(25.5.2009)

• - Gervais (Eric Judor) vyslýchá na služebně malého kluka, přičemž se však mění rozmístění buřtů na stole. (mkmikes)

• - Film byl natočen v pařížských exteriérech i interiérech, které byly pro potřeby natáčení kompletně uzavřeny pro dopravu a pro chodce. (Terva)