Režie:
Ray EnrightScénář:
James R. WebbKamera:
Karl FreundHudba:
Max SteinerHrají:
Joel McCrea, Alexis Smith, Zachary Scott, Dorothy Malone, Alan Hale, Victor Jory, Holmes Herbert, Forrest Taylor, Monte Blue, Bob Steele, Jack Mower (více)Obsahy(1)
Během občanské války je ranč „Tři zvony“ vypálen lupičem Lukem Cottrellem (Victor Jory) a jeho bandou. Tři přátelé a zároveň majitelé ranče, Kip Davis (Joel McCrea), Charlie Burns (Zachary Scott) a Lee Price (Douglas Kennedy), se rozhodnou zamířit na jih, aby Cottrella našli a pomstili se mu. V texaském městečku Brownsville se snaží vydělat peníze na obnovu farmy, ale jejich osudy se rozdělují, a jejich přátelství bude brzy muset projít zatěžkávací zkouškou. (ilclassico)
(více)Hrají
Joel McCrea
USA
Nejlepší filmy:
Union Pacific (1939)
Vražedná lež (1936)
Colorado Territory (1949)
Alexis Smith
Kanada
Nejlepší filmy:
Rapsodie v modrém (1945)
Gentleman Jim (1942)
Hoši z Filadelfie (1959)
Zachary Scott
USA
Nejlepší filmy:
Mildred Pierceová (1945)
The Secret of Convict Lake (1951)
Colt .45 (1950)
Dorothy Malone
USA
Nejlepší filmy:
Základní instinkt (1992)
Hluboký spánek (1946)
Colorado Territory (1949)
Alan Hale
USA
Nejlepší filmy:
Stalo se jedné noci (1934)
Gentleman Jim (1942)
Pán sedmi moří (1940)
Victor Jory
Kanada
Nejlepší filmy:
The Adventures of Tom Sawyer (1938)
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Motýlek (1973)
Holmes Herbert
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Neviditelný muž (1933)
The Stratton Story (1949)
Captain Blood (1935)
Forrest Taylor
USA
Nejlepší filmy:
Karibští piráti (1942)
Winchester '73 (1950)
When the Daltons Rode (1940)
Monte Blue
USA
Nejlepší filmy:
Gentleman Jim (1942)
Karibští piráti (1942)
Příhody Dona Juana (1948)
Bob Steele
USA
Nejlepší filmy:
Nejdelší den (1962)
O myších a lidech (1939)
Hluboký spánek (1946)
Jack Mower
USA
Nejlepší filmy:
The Miracle of Our Lady of Fatima (1952)
Život je krásný (1946)
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
Russell Hicks
USA
Nejlepší filmy:
Život v tanci (1939)
Šarlatová ulice (1945)
Lištičky (1941)
Frank Wilcox
USA
Nejlepší filmy:
Na sever Severozápadní linkou (1959)
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
Pán sedmi moří (1940)
Art Smith
USA
Nejlepší filmy:
Na opuštěném místě (1950)
Dopis neznámé (1948)
Arch of Triumph (1948)
Frank Mills
USA
Nejlepší filmy:
The Miracle of Our Lady of Fatima (1952)
Světla ramp (1952)
Byl jsem lynčován (1936)
Dan White
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Jako zabít ptáčka (1962)
Jih proti Severu (1939)
Douglas Kennedy
USA
Nejlepší filmy:
Příhody Dona Juana (1948)
Johnny Belinda (1948)
North West Mounted Police (1940)
Al Bridge
USA
Nejlepší filmy:
Život je krásný (1946)
Nejlepší léta našeho života (1946)
Pan Smith přichází (1939)
Al Haskell
USA
Nejlepší filmy:
Žízeň po životě (1956)
The Proud Ones (1956)
Showdown (1963)
Jack Tornek
Bělorusko
Nejlepší filmy:
Co se vlastně stalo s Baby Jane? (1962)
Místo na výsluní (1951)
The Proud Ones (1956)