Nakonec zemře

(festivalový název) (amatérský film)
  • Irsko He Dies at the End
Krátkometrážní / Horor / Thriller
Irsko, 2010, 4 min

Režie:

Damian McCarthy

Muž je večer sám doma a dělá si na počítači test, který mu má říci, jakým způsobem zemře. Počítač mu klade stále znepokojivější otázky a muž začíná stále více pochybovat o tom, že je v bytě skutečně sám. (choze)

VooDoom

3.3.2010-čas: 01:00 noc - bojmím se pustit si tento snímek, ale možná se ještě odhodlám.... 4.3.2010-čas:09:19 dopoledne - skvělé!!! ještě, že jsem si to nepustil v noci, to bych 100% nezaspal :D ()

Jello Biafra

V závere som si myslel že ma asi chytne infarkt, a pritom sa nakonci vobec nejedná o nejakého upíra, vlkolaka alebo zombie, uvidíte len............nechajte sa prekvapiť. ()

Sdoom

Dokonale vystavěná hororová atmosféra na 4 minutách. Všichni v mém okolí, kterým jsem to pustil, málem dostali infarkt, takže můžu snad hodnotit jinak než pěti? :-) ()

Forsberg11

Absolútne atmosferické inferno prevedené v amatérskej rovine na úrovni minimálnych nákladov a len s pár rekvizitami. Budovanie hororovej atmosféry a strachu z nevedomosti predstavené len za pomoci chatu je aj na dnešnú dobu neuveriteľne originálne. Je to síce námet vhodný skutočne len na kraťas ale pre mňa osobne nanajvýš zaujímavý... ()

folklorman

Tu lekačku prostě čekáte od první vteřiny a za celou stopáž padne podezření snad na každou věc v místnosti. No a stejně po prvním zhlédnutí většina z úleku div, že neprobourá strop. V mém případě to bylo pouze rozlité kafé. Samozřejmě, že při druhé projekci jsem se chlámal tomu H***U, jenž mě málem zapříčinilo selhání srdce. ()

chamba

Atmosféra a to všetko okolo malo ten správny nádych tajomna ako sa patrí a s napätím som čakal na vyvrcholenie, no na moje sklamanie som sa vôbec nezlakol, ale práve naopak tá kreatúrka, alebo čo to vlastne bolo ma rozosmiala. Škoda toho malo to potenciál na väčšie veci. ()

medlo

Tak v napätí som bol, to musím uznať. Ako nápad to bol dosť dobrý, ale s tým koncom to celé zabili. Mali tam dať niečo čoho by sa ľudia riadne zľakli. Potom by som uvažoval o piatich hviezdičkách. ()

Madluska

Dobrý fórek. Viděla jsem to 3x (sama, se ségrou, s bráchou) a i na potřetí jsem se bála, že se leknu. :-) Napoprvé jsem si kvůli očekávání věcí příštích vůbec nevychutnala ty drobné odkazy (fotka na stole, soška, kytka...), protože mě to nudilo, na potřetí už mi ta skládačka hezky zapadala do sebe. A ten nízkorozpočtový konec prostě stojí za všechny peníze! :-) ()

Ragdoll

Atmosféra na mě během 4 minut dolehla více, než u většiny hororů, co jsem viděl a díky závěrečné (ale celkem předvídatelné) lekačce jsem se vyděsil, jako už dlouho ne. Bravo, konečně nějaký krátkometrážní amatérák, který stojí za to vidět! ()

BluT

Nemám rád lekačky, ale tohle bylo nápaditý a chytrý. Na rozdíl od odkazu, který do svého komentáře přidal pan Hnědý >:( ()