Vražedné horko

• USA The Steam Experiment (více)
všechny plakáty

Šest osob je uvězněno a terorizováno v místních tureckých lázních. Uvěznil je bývalý profesor univerzity, který je násilím drží v extrémně teplém místě, aby dokázal světu, jak destruktivní vliv má oteplování na lidský organismus. Jeden detektiv musí nalézt lázně anebo souhlasit s publikací prací psychologa v novinách. Je to podmínka, kterou si stanovil únosce, než vypustí své objekty pokusů... (LIVINGDEAD)

drankeryth

Strasne nezaujimavy film, v ktorom je kopa debilnych dialogov a napatie filmu uniklo niekde prec daleko od tohoto filmu. Vo filme ma skoro nic neoslovilo, ze by to bolo dobre. Okrem par zaberov, kde islo o krk o tych debilkov v tej saune. Tuctovy thriller, ktory u mna nema sancu, aby som si ho znova pozrel niekedy v mojom zivote. ()

kersten

Taktiež neviem čo si mám o tomto filme myslieť. V celku to nebolo zlé. Samozrejme bolo to brutálne nelogické a pod..... ale nižšie hodnotenie zas neviem dať. Páčilo sa mi to. Rozhodne som sa nenudila. ()

MarsVl

Můj oblíbený Kilmer jde bohužel pořád ke dnu. Dlouhé, přiblblé....naštěstí ale herci v pohodě + 3 holky v bikinách. Dalo se to. 2* ()

kokofek

Hodnocení za to, že jsem úplně neumřela nudou a chvíli jsem čekala (ale fakt jenom chvíli ) co z toho vyleze.Nic. ()

leonskennedy

Film o tom jak lidi chcípaj v sauně, je to celkem nuda.Trošku zajímavý rozuzlení ale jinak nic.Val Kilmer už poslední dobou hraje v samejch slabejch filmech. ()

+sfinx+

Ještě, že tam napsali "The End" jinak bychom nevěděli jestli tohle je opravdu konec. Konec zajímavého příběhu zpracovaného úplně nezajímavě. Pokud se chcete zdokonalit v nadávkách tak by se vám tohle mohlo líbit protože Jessie a Frank jimi opravdu nešetří a polovinu svojí životnosti ve filmu nestráví ničím jiným (pokud chcete pouze nadávky doporučuji radši Blade trinity). Co především povzbudí chuť se dodívat na tento film dokonce je taktický manévr ve kterém tvůrci svlékli právě půvabnou herečku Eve Maruo a tak alespoň mužská část netrpělivě čeká, co se tak ještě objeví. Jinak dialogy jsou typicky americké: když hrdinové zjistí, že jsou v průseru někdo to nevydrží, někdo sedí opodál a někdo řekne: "musíme držet za jeden provaz a zvládneme to!" a to opravdu (ani se sundanými plavkami) na více jak jednu hvězdičku nestačí. ()

isikud

Netušil jsem, že Val Kilmer klesnul až takhle hluboko. Naprosto se ztotoňuji s předchozím komentářem PetraPana2 a sérii nepovedených věcí bych ještě rozšířil o úžasně stylově vybavenou výslechovou místnost a policejní stanici a pro mě nesmyslné prostřihy Kilmera stojícího před dětským kolotočem. Jednu hvězdičku dávám za moje osobní napětí, který z pánů, jestli Kilmer nebo vyšetřující polista se při výslechu rozbrečí dřív. ()

mykey77

Jedna hviezda za pekne kozy. Same nadavky a partia idiotov, co v ohrozeni zivota nedokazu rozbit drevene dvere zeleznou trubkou. ()