Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Čerstvá tínedžerka Jenna (Annika Hallin) umiera na rakovinu. Možno práve preto je pre ňu ťažké priznať si strach, že o matku príde, v dôsledku čoho sa správa úplne naopak, než sa to od dievčaťa v jej veku očakáva... (sochoking)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

hygienik 

všechny recenze uživatele

Poctivých 3,5 hviezdy. Vážna téma a 90´s look ťahajú film do ťažkej depky. Našťastie sa ho snažili tvorcovia odľahčiť. Iste dialógy aj tempo mohli byť svižnejšie, ale dej ma oslovil, takže 70%. ()

Brasi 

všechny recenze uživatele

Rána v podobě mámy umírající na rakovinu pořádně otřese i s vyzrálým člověkem. Co teprve, když jste čerstvá teenagerka, zrovna si začínávající zlehka osahávat život vně rodinné bubliny? To už může pomoct jedině spřízněná duše vtělená do protřelé kamarádky, která pro vás nemá jenom flašku alkoholu a pozvánku na každou párty v okolí, ale taky porci pochopení a vřelé objetí. A tak je dobře, že si film (skoro) neklade větší ambice než detailně a z mnoha úhlů zkoumat účes hlavní hrdinky a navrch přidá i několik úsměvných scén. PS: Ještě dva týdny zpátky jsem snad ani netušil, že něco takovýho existuje, ale teď to slyším možná na každým kroku - "míček-míček-míček"...kdo ví, ví. :) ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama