Speciální tým expertů na paranormální jevy vyšetřuje a dokumentuje nadpřirozená zjevení... Jste připraveni na zákaz vycházení? Trojice nebojácných dobrodruhů Zak Bagans, Nick Groff a Aaron Goodwin ze zábavného dokumentárního seriálu o dobrodružstvích na místech, kde údajně straší, do toho jde po hlavě. V každém dílu se trio nejdříve seznámí s historií strašidelného místa. Vyzpovídá historiky i očité svědky a vyzbrojí se příběhy o duších těch, kteří tam zemřeli. Nakonec se tam Zak, Nick a Aaron nechají zamknout od soumraku do úsvitu a stráví noc vyvoláváním duchů. (TV Prima)

Neikn

Jakoby to bylo včera, když jsem se jako malý každý pátek večer těšil na další díl tohoto pořadu. Chápu že někteří lidé mají duchy a jiné nadpřirozené jevy jako nesmysl a ztrátu času, ale každý máme potřebu v něco věřit, i když je zjevné, že to nemusí být skutečné, jinak by byl svět mnohem depresivnějším místem. Tento pořad je nejspíše nejlepší svého druhu, a za tím si stojím. Všichni herci/moderátoři jsou sympatičtí, někdy je tento pořad dost přehnaný, ale někdy je to příjemné zlepšení večera. Spousta lidí dělá chybu, že si to pouští jako horor a potom jsou zklamaní, když si chcete něco takového pustit, tak je důležité u toho moc nepřemýšlet, a brát to trochu jako takový kryptologický dokument, navíc se tam často můžete dozvědět zajímavosti o známých, či neznámých strašidelných místech, což je určitě plus. ()

DaveKurkic

Skupina čtyř paranormálních vyšetřovatelů objíždí Ameriku a hledá nadpřirozeno. Často se jim povede získat slušné důkazy jsou i díly ve kterých skoro žádné neseženou. Celý seriál působí věrohodně. Ke každému prozkoumávanému místu dostaneme i příběh celé lokace. Moje oblíbená duchařina. 95% ()