Po stopách duchů (TV pořad)

Ghost Adventures

Reality-TV / Sci-Fi / Thriller

USA, 2008, 42 min

Jay Wasley

Devin Lawrence

Strašidelnější než kdejaký horor. Právě to, že se mapuje skutečnost, má u mne na svědomí husí kůži i na zádech. Miluji historky, pověry nebo legendy, nevysvětlitelné zkušenosti s neznámými entitami, strašidelná místa nebo ghost turistiku. Po celou dobu, co každý díl sleduji, mám pocit, že za mnou nějaký duch stojí, opravdu na počůrání, a to jsem zvyklá na kde co - horory patří mezi mé oblíbené pohádkové žánry pro oplodňovací večery, případně jsem schopna na ně jít nejen na prvním rande. Opravdu to, co mě nejvíc děsí jsou příběhy ze skutečnosti, ne filmové scénáře, potažmo kvalitně zpracované masky v hororových snímcích.(25.9.2015)

• Da_reba

Po 3 častiach 10-tej série niesom zrovna nadšený. Pripomína mi to keď sme si pri taboraku rozprávali strašidelné príbehy a niekto ma odzadu trápne nastrašil. Celé to je založené na tom aby divák veril "čudným" pocitom a príhodám, ktoré počujú a vidia len účinkujúci. Pekne obrazne vyrozprávané mýty a legendy, nič viac. 40%(15.2.2015)

• Jespe-film

Znáte takové ty situace, kdy si k vám po pár pivech přisedne záhadný jedinec a bez jakéhokoliv upozornění spustí naprosto bizarní slovní průjem, který ochromí celý váš nervový systém, že se vám z toho nechce ani smát, ani brečet a to jediné, co doopravdy pociťujete, je totální zmatenost a stud, že někoho takového Darwinův přirozený výběr neeliminoval alespoň na červený seznam kriticky ohrožených, a že možná i takový kus má své posluchače? Po shlédnutí tohoto veledíla jsem s naprosto stejnou strnulostí jen nechápavě kroutil hlavou a stíral pot studu.(10.2.2019)

Velice zaujímavé sledovanie. Už viem odkiaľ brali/okopírovali všetko tvorcovia filmu Grave Encounters (2011). Fakt neviem, či je to všetko len fake, ale ak aj áno tak urobený skvele alebo či to je skutočné. Ja som sa miestami dosť bál, a keď to je reálne, tak potom uff. Night vision kamery, záznamy zvuku, rôzne veci zachytené či na video, foto, audio rekordér. Asi najlepší seriál svojho druhu o duchoch a paranormálnych javoch.(19.9.2011)

• Mi.chals

Prosím? Stačí se podívat na "galerii" a z těch pitomých výrazů vám musí být jasné, co je to kravinec. Natáčejíc rádoboby strašidelné něco, pouští do toho různý hukot kvůli atmoféře, takže stejně není nic slyšet, nemluvě o dabingu, který vám řve přes to.. Prosím všechny 5ti hvězdičkové hodnotitele ať mi napíší do zpráv číslo epizody kde je opravdu něco vidět. Stejně jako v mraky podobných pořadech se honí za něčím co nikdy nenatočí..(15.11.2015)

• - Zak Bagans si jako vášnivý sběratel předmětů, souvisejících s paranormální aktivitou, otevřel v Las Vegas Haunted Museum. Zároveň k tomu natočil dokument pro Travel Channel s názvem Deadly Possessions (2016). (LucyZ)

• - Nick Groff po 135 epizodách seriál opustil a místo něj se do vyšetřování zapojili technici Jay Wasley a Billy Tolley. (LucyZ)

• - Sezona 2014 byla rozšířena o 7 extra epizod pod názvem "Ghost Adventures Aftershocks". (sabres72)