Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Speciální tým expertů na paranormální jevy vyšetřuje a dokumentuje nadpřirozená zjevení... Jste připraveni na zákaz vycházení? Trojice nebojácných dobrodruhů Zak Bagans, Nick Groff a Aaron Goodwin ze zábavného dokumentárního seriálu o dobrodružstvích na místech, kde údajně straší, do toho jde po hlavě. V každém dílu se trio nejdříve seznámí s historií strašidelného místa. Vyzpovídá historiky i očité svědky a vyzbrojí se příběhy o duších těch, kteří tam zemřeli. Nakonec se tam Zak, Nick a Aaron nechají zamknout od soumraku do úsvitu a stráví noc vyvoláváním duchů. (TV Prima)

(více)

Recenze (61)

Urukhaj98 

všechny recenze uživatele

S0?: Reality show, kde tři "odborníci" navštěvují strašidelná americká místa a pomáhají tam žijícím lidem tím, že jim říkají, že tam straší. A takhle pořád dokola. Pokud se zajímáte o paranormálno (tzn. věříte na něj) a uspokojí vás byť sebemenší náznak toho, že je někde duch, budete asi spokojení. Pokud na tyhle věci ale nevěříte, tak s Po stopách duchů vůbec neztrácejte čas. O existenci duchů vás stejně nepřesvědčí. 5/10 ()

Asmodin 

všechny recenze uživatele

Tohle je ten nejstrašidelnější dokument. Bohužel se jednotlivé díly zabývají strašidelnými místy a snaží se o kontakt s nadpřirozenem, takových videí na internetu spousta. Nechci posuzovat zda se jedná o reálná či virální videa, ale bála jsem se a tudíž splnili svůj účel. Bohužel žádný jiný účel tento dokument nemá. Chybí mi tu nějaký závěr, poučení, dobrý konec... Taky jste si všimli, že vždycky když něco slyší, tak do toho kecají a málo co je slyšet? ()

Reklama

Viselec 

všechny recenze uživatele

Musel jsem vidět Ghost Adventures, abych mohl plně docenit kvality Buzzfeed Unsolved. Tou z nejpřednějších je rozhodně vztah Ryan - Shane. Tady nefunguje ani dynamika Bagans > kamera, o kamarádech co mu dělají ocas ani nemluvě. Pokud je nezajímavější persona na obrazovce místní děda, co bydlí ve strašidelném domě, je něco špatně. Zkrátka, když se chci dívat na partu pitomců, jak nahánějí duchy, mým hlavním kritériem je, jak moc se u toho bavím. V tomto případě je odpověď bídně. Tu pseudo-vědu, kterou se to snaží opřít a působit jako seriózní dokument, nikdo nesežere. Příběh míst narozdíl od BU taky v podstatě nepokrývají. Kdybych chtěl horrorovou atmosféru s příměsí reálného života, poskytne mi to líp jak tohle kompilace údajných creepy příhod z Redditu na YouTube. Zbývá mi tak výsledný produkt, který možná někdy použiju, jestli se budu chtít unudit ke spánku. ()

Katuusss odpad!

všechny recenze uživatele

Prvních dvacet minut jsem si myslela, že je to parodie...jaké zklamání...pokud by to byla pravda - vědci celého světa, zástupci všech náboženství apod. by se už sjeli do USA...takhle to bylo špatně zahrané divadlo. PS: Vzpomněla jsem si na seriál Supernatural a jejich Ghostfacers...že by parodie na Ghost adventures? :-) ()

Jespe-film odpad!

všechny recenze uživatele

Znáte takové ty situace, kdy si k vám po pár pivech přisedne záhadný jedinec a bez jakéhokoliv upozornění spustí naprosto bizarní slovní průjem, který ochromí celý váš nervový systém, že se vám z toho nechce ani smát, ani brečet a to jediné, co doopravdy pociťujete, je totální zmatenost a stud, že někoho takového Darwinův přirozený výběr neeliminoval alespoň na červený seznam kriticky ohrožených, a že možná i takový kus má své posluchače? Po shlédnutí tohoto veledíla jsem s naprosto stejnou strnulostí jen nechápavě kroutil hlavou a stíral pot studu. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (7)

  • Manželský pár Mark a Debby Constantinovi, kteří několikrát, jako odborníci na EVP, pomáhali v tomto pořadu rozluštit hlasy duchů, zemřeli v roce 2015 tragickou smrtí za velmi dramatických podmínek. Jejich manželství bylo velmi bouřlivé a několikrát bylo nahlášeno domácí násilí, ať už ze strany Debby nebo ze strany Marka. Vše vyústilo v odstěhování se Debby do podnájmu, kde bydlela s dalšími dvěma spolubydlícími. Jednoho dne se jeden z nich vrátil domů a našel mrtvolu svého spolubydlícího a zjistil, že Debby je pryč. Ihned zalarmoval policii. Ta vypátrala Marka a Debby v jejich bytě, kam Mark Debby unesl a držel jako rukojmí. Po několikahodinovém vyjednávání, byla povolána zásahová jednotka, která do bytu vtrhla. Našla ale už jen dvě mrtvá těla. Podle prohlášení policie Mark vtrhl do bytu své ženy, kde při hádce zastřelil jejího spolubydlícího. Pak ji unesl do jejich vlastního bytu, kde ji později zastřelil a pak obrátil zbraň proti sobě. (Wishkah)
  • Nick Groff po 135 epizodách seriál opustil a místo něj se do vyšetřování zapojili technici Jay Wasley a Billy Tolley. (LucyZ)
  • Zak Bagans si jako vášnivý sběratel předmětů, souvisejících s paranormální aktivitou, otevřel v Las Vegas Haunted Museum. Zároveň k tomu natočil dokument pro Travel Channel s názvem Deadly Possessions (2016). (LucyZ)

Reklama

Reklama