Písečná smrt

(TV film)
  • Kanada Sand Serpents (více)

Veliteľ amerických špeciálnych jednotiek Richard Stanley (Jason Gedrick) sa spolu so hŕstkou svojich najlepších ľudí vyberie podľa rozkazu preskúmať akúsi baňu hlboko v srdci afganskej púšte. Na ich veľkú smolu sa však zakrátko nielenže ocitnú v zajatí na všetko odhodlaných bojovníkov Talibanu, ale o niečo neskôr i na... Jedálnom lístku obrovitánskeho prehistorického púštneho červa! (oficiální text distributora)

Ondr@932

Je pravda, že tento netvor možná existuje a jmenuje se Olgoj chorchoj, ale tohle bylo opravdu přehnané, laciné a nudné Béčko! Škoda mohl se z toho udělat napínavější a lepší film. Dávám 2/10 za dobrý nápad, ale špatně udělaný film. ()

m4xp4yn3

Blbost, která se marně snaží svoji lacinost maskovat "moderní" barevnou paletou. Všechny efekty tu působí nechtěně směšně. ()

Pitryx

Blbina na kvadrát. Chceš znát recept jak to natočit? Vezmi asi třicet statistů, pár herců - amatérů, kameru, s tou musíš třást, točíš, sakra, zemětřesení ne? No a jako třešničku ukradni starý nápad s červy v zemi, nějaký amatérský soft a máš uvařeno. A pak už jen sypej na diváka spolu s nesmylem za nesmyslem. Vysvětlováním se nezdržuj. Takže závěrem dlužno podotknout že jde o fest podprůměrnou blbinu, ale ode mne hvězdu dostane. Za co? To neuhádnete, za hudbu. 201205278343/8441 ()

jack_scott

Jak bylo v Gta Vice city - "Rated PS for pretty stupid"! Ten film je skutečně šílený, režií počínaje a hereckými...ehm, "výkony" konče. Na snímku hodnotím těmi 20% a jednou hvezdičkou jen ten námět,který mne zaujal tak, že jsem neodolal a podíval se na to. Nuže, cítím se psychicky otřesen,chce se mi zvracet.... ()

tremors

Další sračka s obřími zvířaty v hlavní roli. Banda Talibánců vyhodí do povětří vchod do dolu, ale to dělat neměli. Probudili totiž obří červy, který mají držku jak pračku na ****** a jsou hodně nasraní. A do toho všeho se připlete pár amerických vojáků, které Talibánci zajmou. A to je tak v souhrnu vše. Zbytek filmu je o tom, že se ta parta Američanů snaží zdrhnout před těma červama (překvapivě nevypadají moc špatně) a dostat se na nějakou horu, u níž dojde k "epickému" finále. Takže příběh je opravdu originální, atmosféra nijáká, krev žádná a herci hrozní. Babičce se to líbilo, ale já nejsem babička :D. ()

patsandor odpad!

Nedávno jsem hodnotil Mannovu Pevnost 2*, tak nemůžu jinak. Červi jak z Duny v šíleném ději, ještě že Paul měl Fremeny a ne Talibán. Měli to natočit v Mongolsku, když je odtud Olgoj chorchoj. ()

djbarrel

Tohle mi dost připomělo sérii Chvění. Možná si nějaký fanda řekl, že je to dobrý námět, jen to chce pár vojáků a pár teroristů - když je to tak moderní . No na filmu bylo vidět, že rozpočet není nic moc, jen pár herců (ne moc dobrých), špatně animovaný červi, zápletka tak jednoduchá jak jen by mohla být. No ale přes to všechno se jedná o celkem koukatelný film. Šlo to, viděl jsem o dost horší hovadiny. 39 % ()

Mattin

Ako pozadie k práci sa to dalo... Ináč efekty mizerné, herecké obsadenie ešte viac, zlá hudba (bola tam neaká?) a hlavne už pár minút po začiatku asi každy vedel ako to skončí... :) Jedna hviezdička keďže som to zvládol dopozerať až do konca (aj keď popri práci)... ()

infernet

Pochopím, když se kamera třese, když hrdina utíká. Ale proč se sakra třásla skoro pořád? To měl kameraman Parkinsona? ()

MFZB

Toto je ten typ filmov, ktoré fakt neznášam. Toto sú najväčšie pičoviny tieto TV sci-fáky s tymi najlacnejšími trikmi, efektami a prirodzene aj hercami. Ja ani sám neviem na kieho krista to pozerám, ale tak to vidím, že toto bol jeden z tých posledných. No k filmu asi nemá význam sa nejak bližšie rozpisovať, ten kto videl vie. A teraz prečo až 2*? No už jedine preto, že ma aspoň tento brak nenudil a dalo sa to pozrieť bez nejakej ujmy na zdraví... ()

bulawaio

1/10. Tak blbé, jak jen to vypadalo podle hodnocení. Nicméně trikově docela dobrý a červíci byli rozhodně sympaťáci, takže jedna hvězda tady neublíží. Je tady dobré doporučit staršího a vydařenějšího bratříčka - Chvění. ()

frantad

Nevím co mají nĕkteří mí před-komentátoři s tou krví, mĕ tam teda v tomto případĕ nechybĕla. Červíci docela pĕkní. ()

Deleah

Kdyby zkrátili nezáživné a hodně slaboduché dialogy asi tak o 98% a místo nich přidali více komparzistů, které by mohli červi drtit a požírat, tak určitě přihodím ještě jednu hvězdu. Bohužel scénář měli na starost nějací mentálové. Z potenciálně slušné vyvražďovačky a akce, jediných to dvou možných polí působnosti tohoto filmu, se to místy zvrhává ve velice zduřelé dialogy o nějakém smyslu života či co a celkově mě s tím dost prudili. Za mě tedy nebrat. ()