V malém městečku Tormented dochází na střední škole k šikaně. Skupinka šikanujících teenagerů v čele s frajírkem Bradleym (Alex Pettyfer) dožene svého spolužáka Darrena Mulletta až k sebevraždě. Krátce po pohřbu se Darren vrací ze záhrobí do školy, aby pomstil veškerou křivdu, jež na něm byla vykonána. (Chatterer)

eraserhead666

Filmy, kde strašně fandíte záporákovi a spolu s ním si užíváte jeho krvavou práci na nesympatických obětech, které si nezaslouží nic jiného než svou smrt, respektive, popravdě řečeno, kde klaďas kydlí hnusné záporáky, jsou fajn. Puberťácký horror pro puberťáky. Nejdříve jsem si myslel, že jeho hlavním problémem bude, že nejsem puberák, ale nakonec to nebylo špatný. Ten záporák je docela dobře pojatý. A i když ty postavy jsou možná zbytečně moc stereotypně přecharakterizované (už je docela otravné, jak je strašně jednoduché si dělat prdel z emařů a nikdo si neodpustí to udělat), funguje to docela dobře i jako studie šikany. Začátek byl trochu rozpačitý, ale pak se to docela i srovnalo. ()

Fevas odpad!

Spíš než návaly smíchu a děsu najednou jsem zažila pořádný nával znechucení. Člověk si myslí, že se kounečně koukne na kvalitní horor, po kterým se bude ještě týden bát, nebo se alespoň solidně pobaví a ono nic. Lituji těch 91 minut svého života, které jsem mohla využít mnohem lépe. Třeba zíráním do stropu. ()

playboxguest

Proč jsem ten film musela zaručeně vidět i přes všechny ty nepříznivé kritiky? Protože se v něm sešly opět spolu Michelle a Jal z první generace seriálu Skins. Proč jsem to dokoukala do konce? Samozřejmě že jen kvůli nim, páč jinak film moc iniciativy, zábavnosti, ani vtipu nepobral. Na druhou stranu tu obě holky hrály pěkný mrchy, což byla příjemná změna, do toho jsem zjistila, že Alex "Stormbreaker" Pettyfer je herec, jehož zdá se do budoucna moc vyhledávat nebudu, hodně nesympatickej frája. Jinak si nemůžu stěžovat, vždyť jsem do předu věděla, do čeho jdu... A propos, jedna hvězda za film, druhá za holky. Víc filmů, kde se opět sejde má oblíbená parta, evidentně je skousnu v lecčem. (A jedno se musí nechat, Jal to schytala moc pěkným způsobem.) ()

Flipnic

Je to klasický slasher ze školního prostředí, kam se vrátí mrtvola-zombie dříve šikanovaného tlouštíka a vyvražďuje šmejdy (kluky i holky), kteří jej dovedli k sebevraždě ... Film si sice drží tradiční "slasherovská" klišé, ale je to hrozná blbost. Hrozní herci, příííšerná kamera a střih, to mi úplně trhalo oči a vyloženě jako jediné na filmu zneklidňovalo, debilní vtípky, otravné postavy ... i když slušně zahrané, tak prostě otravné a je fakt, že si ty mordy rozhodně zasloužili ... Celkově je to ale prostě nuda, pár obstojných gore-úmrtí to nezlepší ... nebavilo ... ()

JASON_X

Hodně sprostá a o něco méně vtipná horrorová komedie o teenagerech pro teenagery. Vlastně nejen pro ně, mně se to líbilo taky. Vraždící mrtvola závislá na astmatickém spreji, fajn nápad. Kdyby tvůrci aspoň o trochu víc využili Mullettova potenciálu, hvězdu přidám. Stačilo málo - víc akce a méně keců, krvavější a sadističtější vraždičky, víc nadsázky a úchylnosti. Pak by to byla komedie podle mého gusta. ()