Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V pořadu CYKLOTOULKY provází Michal Jančařík. Jezdí na kole po českých městech a vesnicích a pořádá rozhovory se starosty, místostarosty i dalšími zajímavými lidmi, představuje celému národu různé zajímavosti a památky našich měst a vesnic. (kapsomut)

Recenze (19)

Mikino00 

všechny recenze uživatele

Ač se jedná o pořad, který radí obyvatelům Prahy, kam na výlet, zaujme každého nadšence cyklistiky propagací určité oblasti i přes mizivé cyklistické dovednosti moderátorů. Někdy mi příjde, že za celou vyjížďku najedou tak 5km, protože díváka zásobují návštěvami všeho možného a uniká trochu smysl toulek na kole. Jančařík mi svým moderováním lehce pije krev, ale pořád lepší než ten druhý, který je tak nevýrazný, že jsem se ani neobtěžoval zapamatovat si jeho jméno. ()

Pepinec 

všechny recenze uživatele

No vida, pak že to nejde! Konečně nový cestovatelský pořad, který snese nějaká výraznější očekávání, a který se nesnaží být za každou cenu k popukání, nýbrž k užitku. Jančaříkovi jde role průvodce rozhodně lépe, než moderování počasí. Musí se držet řidítek, čili nemá čas na úchylné strkání rukou do kapes, a i když mu občas vázne slovosled, rád mu to pro jinak velmi sympatickou formu prominu. ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Ač nic světoborného, pořád má tento pořad pro mne mnohem větší hodnotu, než většina těch našich rádoby reality show, pěveckých či talentových soutěží. Tady se divák alespoň na krátký okamžik podívá na krásy naší vlasti, občas mrkneme i na Slovensko, Rakousko či do Německa – třeba během toulek na běžkách. Já se kochám hlavně krajinou a zajímavými místy – páč běžky či nějaká delší jízda na kole – tak to není nic pro mne… ()

curil 

všechny recenze uživatele

Vidět vše není v lidských silách, stačila mi zhruba třetina, některá pokračování stojí za to, jiná méně. Je mi jasné, že pořad monituruje i Slovensko a tak je třeba spolupráce bývalých soudruhů. Mě neskutečně irituje ta "Slovena" Brodnianska, taková obdoba české fifleny Michaely Mauerové, průvodkyně Bedekru, kde se jí málem podařilo mi znechutit mou milovanou Francii. ()

Una111 

všechny recenze uživatele

Pro mne to bylo jen 1 x 10 minut a nemám chuť absolvovat další desetiminutovky takových povrchních blábolů a rádoby zábavy. Z národního parku Slovenský ráj, téhle úžasné a jedinečné lokality na východním Slovensku, jsme viděli jednu vyhlídku a jeden pohled na rozkvetlé louky. Mne opravdu nezajímá, co měla skupinka k večeři, ani ve kterém penzionu přenocovali. Dnes mají i někteří youtubeři kvalitnější videa! Takže za mne: Na neshledanou! ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama