Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V pořadu CYKLOTOULKY provází Michal Jančařík. Jezdí na kole po českých městech a vesnicích a pořádá rozhovory se starosty, místostarosty i dalšími zajímavými lidmi, představuje celému národu různé zajímavosti a památky našich měst a vesnic. (kapsomut)

Recenze (19)

Una111 

všechny recenze uživatele

Pro mne to bylo jen 1 x 10 minut a nemám chuť absolvovat další desetiminutovky takových povrchních blábolů a rádoby zábavy. Z národního parku Slovenský ráj, téhle úžasné a jedinečné lokality na východním Slovensku, jsme viděli jednu vyhlídku a jeden pohled na rozkvetlé louky. Mne opravdu nezajímá, co měla skupinka k večeři, ani ve kterém penzionu přenocovali. Dnes mají i někteří youtubeři kvalitnější videa! Takže za mne: Na neshledanou! ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele

Sice moc nemusím "pana Rosničku" alias Michala Jančaříka, vždy s povděkem kvituji jakékoli dílo, propagující krásy naší krajiny. A to nejen přírody, ale i obcí a památek. Je-li tato aktivita spojena s pohybem, jen lépe pro naše zdraví, nejen duševní. Jen by mohl zajíždět i mimo notoricky známá místa a rozprostřít svou pozornost také na místa poněkud opomíjená. ()

Reklama

kingik odpad!

všechny recenze uživatele

Na kole tam a zpátky. Křížem krážem výhradně po českých luzích a hájích, respektive cyklostezkách. Hodně záleží, s kým se po nich na kole vydáme. Michal Jančařík (pokud ho náhodou neznáte, je to ten obrýlený dlouhán z Počasí na Nově) je poměrně nesympatického zjevu a jeho kecání o ničem se starosty obcí, popřípadě jinými obyvateli vykonávajícími důležité funkce, také mnoho neřeší. Nápad propagovat kolo v době moderního, technického pokroku je asi tak účinné jako tvrdit, že trampové jsou humanoidi příštího tisíciletí. Kdo má ke kolu vztah, tak ani nepotřebuje pořady tohoto typu, protože vše podstatné si najde na netu. Tohle je opravdu zastaralá sračka se vším, co k tomu patří a s protivným moderátorem od pohledu k tomu. Mé hodnocení: 0% ()

Pepinec 

všechny recenze uživatele

No vida, pak že to nejde! Konečně nový cestovatelský pořad, který snese nějaká výraznější očekávání, a který se nesnaží být za každou cenu k popukání, nýbrž k užitku. Jančaříkovi jde role průvodce rozhodně lépe, než moderování počasí. Musí se držet řidítek, čili nemá čas na úchylné strkání rukou do kapes, a i když mu občas vázne slovosled, rád mu to pro jinak velmi sympatickou formu prominu. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Ač nic světoborného, pořád má tento pořad pro mne mnohem větší hodnotu, než většina těch našich rádoby reality show, pěveckých či talentových soutěží. Tady se divák alespoň na krátký okamžik podívá na krásy naší vlasti, občas mrkneme i na Slovensko, Rakousko či do Německa – třeba během toulek na běžkách. Já se kochám hlavně krajinou a zajímavými místy – páč běžky či nějaká delší jízda na kole – tak to není nic pro mne… ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama