poster

Cyklotoulky (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní

Česko, 2009, 282x10 min

Režie:

Petr Válek

Kamera:

Petr Válek

Střih:

Petr Válek
(další profese)
 • pOne
  ****

  Pokud jde o obsah, tak bych uvítal více té cyklistiky (když se pořad jmenuje Cyklotoulky) - nějaké mapky, více popisů cyklotras atd. Takto je to taková regionální "Toulavka" na kole. Trošku mi vadí ještě poněkud násilná forma reklamy - propagace různých hotelů, penzionů a restaurací. Nicméně i tak (asi) jediný důvod, proč (třeba) přepnout na Public TV. Jako inspirace na cíle (nejen) cyklovýletů dobré.(9.6.2010)

 • Pepinec
  ****

  No vida, pak že to nejde! Konečně nový cestovatelský pořad, který snese nějaká výraznější očekávání, a který se nesnaží být za každou cenu k popukání, nýbrž k užitku. Jančaříkovi jde role průvodce rozhodně lépe, než moderování počasí. Musí se držet řidítek, čili nemá čas na úchylné strkání rukou do kapes, a i když mu občas vázne slovosled, rád mu to pro jinak velmi sympatickou formu prominu.(9.8.2011)

 • rakovnik
  ****

  Sice moc nemusím "pana Rosničku" alias Michala Jančaříka, vždy s povděkem kvituji jakékoli dílo, propagující krásy naší krajiny. A to nejen přírody, ale i obcí a památek. Je-li tato aktivita spojena s pohybem, jen lépe pro naše zdraví, nejen duševní. Jen by mohl zajíždět i mimo notoricky známá místa a rozprostřít svou pozornost také na místa poněkud opomíjená.(29.11.2013)

 • Mikino00
  ***

  Ač se jedná o pořad, který radí obyvatelům Prahy, kam na výlet, zaujme každého nadšence cyklistiky propagací určité oblasti i přes mizivé cyklistické dovednosti moderátorů. Někdy mi příjde, že za celou vyjížďku najedou tak 5km, protože díváka zásobují návštěvami všeho možného a uniká trochu smysl toulek na kole. Jančařík mi svým moderováním lehce pije krev, ale pořád lepší než ten druhý, který je tak nevýrazný, že jsem se ani neobtěžoval zapamatovat si jeho jméno.(29.11.2012)

 • SOLOM.
  ***

  Ač nic světoborného, pořád má tento pořad pro mne mnohem větší hodnotu, než většina těch našich rádoby reality show, pěveckých či talentových soutěží. Tady se divák alespoň na krátký okamžik podívá na krásy naší vlasti, občas mrkneme i na Slovensko, Rakousko či do Německa – třeba během toulek na běžkách. Já se kochám hlavně krajinou a zajímavými místy – páč běžky či nějaká delší jízda na kole – tak to není nic pro mne…(15.12.2019)