Cyklotoulky (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní

Česko, 2009, 282x10 min

Petr Válek

Pokud jde o obsah, tak bych uvítal více té cyklistiky (když se pořad jmenuje Cyklotoulky) - nějaké mapky, více popisů cyklotras atd. Takto je to taková regionální "Toulavka" na kole. Trošku mi vadí ještě poněkud násilná forma reklamy - propagace různých hotelů, penzionů a restaurací. Nicméně i tak (asi) jediný důvod, proč (třeba) přepnout na Public TV. Jako inspirace na cíle (nejen) cyklovýletů dobré.(9.6.2010)

• curil

Vidět vše není v lidských silách, stačila mi zhruba třetina, některá pokračování stojí za to, jiná méně. Je mi jasné, že pořad monituruje i Slovensko a tak je třeba spolupráce bývalých soudruhů. Mě neskutečně irituje ta "Slovena" Brodnianska, taková obdoba české fifleny Michaely Mauerové, průvodkyně Bedekru, kde se jí málem podařilo mi znechutit mou milovanou Francii.(15.8.2020)

• kingik

Na kole tam a zpátky. Křížem krážem výhradně po českých luzích a hájích, respektive cyklostezkách. Hodně záleží, s kým se po nich na kole vydáme. Michal Jančařík (pokud ho náhodou neznáte, je to ten obrýlený dlouhán z Počasí na Nově) je poměrně nesympatického zjevu a jeho kecání o ničem se starosty obcí, popřípadě jinými obyvateli vykonávajícími důležité funkce, také mnoho neřeší. Nápad propagovat kolo v době moderního, technického pokroku je asi tak účinné jako tvrdit, že trampové jsou humanoidi příštího tisíciletí. Kdo má ke kolu vztah, tak ani nepotřebuje pořady tohoto typu, protože vše podstatné si najde na netu. Tohle je opravdu zastaralá sračka se vším, co k tomu patří a s protivným moderátorem od pohledu k tomu. Mé hodnocení: 0%(24.11.2013)

Ač se jedná o pořad, který radí obyvatelům Prahy, kam na výlet, zaujme každého nadšence cyklistiky propagací určité oblasti i přes mizivé cyklistické dovednosti moderátorů. Někdy mi příjde, že za celou vyjížďku najedou tak 5km, protože díváka zásobují návštěvami všeho možného a uniká trochu smysl toulek na kole. Jančařík mi svým moderováním lehce pije krev, ale pořád lepší než ten druhý, který je tak nevýrazný, že jsem se ani neobtěžoval zapamatovat si jeho jméno.(29.11.2012)

• Una111

Pro mne to bylo jen 1 x 10 minut a nemám chuť absolvovat další desetiminutovky takových povrchních blábolů a rádoby zábavy. Z národního parku Slovenský ráj, téhle úžasné a jedinečné lokality na východním Slovensku, jsme viděli jednu vyhlídku a jeden pohled na rozkvetlé louky. Mne opravdu nezajímá, co měla skupinka k večeři, ani ve kterém penzionu přenocovali. Dnes mají i někteří youtubeři kvalitnější videa! Takže za mne: Na neshledanou!(21.9.2019)