poster

Oblast 51

 • USA

  Area 51

Sci-Fi / Thriller / Horor

USA, 2015, 91 min

Režie:

Oren Peli

Kamera:

Todd Grossman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Litvicek
  **

  Za tohle bych nikdy nezaplatil ani korunu ale dát mi to zadarmo s upozorněním, že hodinu jsou kecy a nudné scény okolo? Neměl bych s tím problém a s klidem bych to omrknul. Nebudeme si nic namlouvat, je to sračka. Průser ale je, že to mohlo dopadnout mnohem hůř. Pozitivní na tom je, že jsem to dokoukal do konce,.(18.10.2015)

 • venison
  ***

  Jako horor bych tenhle film asi neklasifikovala, ale líbil se mi velmi.. Bavilo mě sledovat bandu obyčejnejch kluků, který se rozhodnou vloupat do přísně střežené oblasti Area 51.. Takže sledovat výpravu, přípravu a různé technické vychytávky mě děsně zajímalo.. Jako velké mínus tohohle filmu považuji, že se v určitý okamžik děj zlomí (aniž by divák pochopil/postřehl/dovtípil se, co konkrétního se stalo) a pak už se jen chaoticky míhají scény.. Kdyby tvůrci zamakali na závěru a přidali trošku příběhu do zmatečného děje, tak by se líbilo o něco více.. Rozhodně větší atmoška než v "Paranormal Activity", i když jsem se bála víc hlídačů než nějakých mimozemských bubáků.. :-)(8.12.2015)

 • Dzedzy
  **

  Inu... taková pohádka pro dospělé no. Vlastně jsem ani nevěděla jak to hodnotit. Odpad nedám, na to znám ještě i horší filmy, než je tento a kdybych jemu dala odpad co by mi zbylo pro ně? Tak jsem to ocenila tak na jednu hvězdičku. Druhá padla za to, že oceňuji, že alespoň nepíšou, že je to podle skutečné události. To se totiž stalo taky módou, aby byl film nebo kniha lépe prodávaný. Já jak blbec tomu pak naivně věřím. Tady bych tomu nevěřila ani kdyby to bylo posvěcený certifikátem pravosti. To už bych totiž mohla rovnou věřit tomu, že vlk sežral červenou Karkulku. Jinak vše ostatní už tu bylo řečeno a nezbývá než souhlasit.(1.7.2015)

 • t.mon
  odpad!

  Tak toto sem opravdu nečekal :D Jako je mi jasný, že Peli asi po tom úžasným a famózním "nastartování" vlny found footage hororů (ve skutečnosti to byl výborný REC, ale to si nikdo nechce přiznat) chtěl natočit film o něčem zajímavým, ale natočit 30 minut tmy, popř. blábolů, 5 minut porna, 30 minut další tmy a 15 minut "akce", to už je velká odvaha. Za ty prachy, co dostal z PA, si dokonce ani ty kvalitní herce sehnat nedokázal, natož někoho, kdo aspoň hrát umí. Samotnej ejlien je pak okopírovanej ítý na druhou, akorát ještě pro lepší případ je buď ve tmě či neviditelnej. Není co dodat, Oren si vysloužil krásnej odpádek a může se s mojí pozorností rozloučit. P.S: Víte kdo je Susan Lanier-Bramlettová? Skvělý comeback! (Edit k 10.10: Tak vidím že tato sláva se chystá na HBO - tomu ovšem říkám dobrá volba)(10.8.2015)

 • ricci.s
  odpad!

  Celé o hovne. Nemám dôvod chváliť "novinku", v ktorej sa takmer celú stopáž nič nedeje a keď sa už niečo diať začne, aj tak nie je nič poriadne vidieť. Aj keď to nakrútil známy režisér, mne to môže byť fuk. A nie je to preto, že nemusím found footage. No takéhoto zmäteného pobehovania s kamerami som si už užil dostatok, a keď tam za hodinu a pol nedokážem nájsť nič, čo by ma dokázalo aspoň trochu upútať, tak tu nie je čo riešiť. Ináč, porovnal som si na IMDB rozpočet tohto očakávaného "megahitu" (ironicky myslené) s parádnym "Evidence". Neverím vlastným očiam.(15.5.2015)

 • - Film bol hotový už v roku 2009, ale na verejnosť sa dostal v roku 2015. (Marceloo)

 • - Film je natočen podle stejnojmenné videohry z roku 2005. (Corpsegrinder)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace