Staňte se svědky nového pojetí hrůzy od Orena Peliho, režiséra hororu Paranormal Activity. Tři mladí konspirační teoretici se pokusí odhalit záhadu, kterou je obestřena oblast 51 - přísně tajná vládní základna, o níž se proslýchá, že zde probíhala setkání s mimozemskými bytostmi. V podzemních prostorách však odkryjí děsivá tajemství, jaká si nikdy nedovedli představit. Prožijte s nimi trýznivé dobrodružství, které se odvíjí v tomto působivém filmu poskládaném z nahrávek, jež zachycují jejich mrazivé zážitky. (HBO Europe)

Trailer

JamesSi odpad!

Trailer vypadal zajímavě. Pokud chcete vidět vše zajímavé z tohoto filmu, podívejte se na něj. Film je jen natažení traileru na dvě hodiny s přidanými nudnými scénami a výplní rozhovorů postav ve tmě. Trailer doslova ukáže všechny zajímavé scény a záběry. Postavy jsou exkrement, scénář je exkrement, kamera je exkrement a vy jste exkrement, protože se díváte na tuhle sračku. ()

Cechyno4 odpad!

Čekal jsem co Oren Peli z této zajímavé tématiky vytříská. Po výborné uvedení se s Paranormal activity jsem byl plný očekávání. Nastalo však obrovské zklamání. Na filmu se opravdu nedá nic pochválit. Scénář měl potenciál, ale byl totálně zničen ! Tohle ne ! Ať se na film díváte jako na scifi či thriller je to o ničem. Ale jako horor to je odpad. Bez atmosféry, bez nápadu, bez akce. Atmosféra nenastává ani v době kdy se snaží hlavní hrdinové proniknout na základnu. Vše v tomhle filmu působí uměle a kýčovitě. Zeleného mužíčka vidíte tak ve třech záběrech v posledních 10 minutách, toť z hororového pojetí vše. Tento horor = ztráta času. ()

George Stobbart

Tak tu máme konečne „nový“, resp. druhý film Orena Peliho, ktorý bolo hotový už v roku 2009, avšak doteraz ho nechceli vypustiť na svetlo sveta. Po dopozeraní je jasné prečo, ale nie je jasné prečo ho nakoniec vydali, veď prúser smrdel už z traileru. Peli to mal ukryť na ďalších 50 rokov a potom ho ponúknuť ako retro footage s nádejou, že v zašlom žánri znova zaujme, ako sa mu to podarilo s "Paranormal Activity". Proste 2/3 času tam partička found footageujúcich mamrdov pobehuje a cestuje, zameniteľne s ľubovoľným iným shit footage, bez akejkoľvek zaujímavosti, hororu či sci-fi. A keď sa na tú záverečnú polhodinu konečne dostanú do (ne)slávnej Oblasti 51, tak sa zmenia na papagájov neustále opakujúcich HOLY SHIT a behajúcich po akejsi ošuntelej továrni, kde si študenti chémie zabudli po stoloch rozložený vercajg. Otras, fakt, slabá 1*. ()

T2

Rozpočet $5miliónovTržby USA $7,556Tržby Celosvetovo $7,556▐ Oren Peli len potvrdil svoju neschopnosť niečo zmysluplnšie tvoriť, prvá polovica úplne nuda do prázdna, v tej druhej to už ani nemá čo zachrániť, napätie a lepšie scény tu asi len ťažko niekto nájde /20%/ ()

Bloody13 odpad!

Orál Pelé si se stodolarovkami může dláždit chodník, takže není divu, že nějakých trapných a přebytečných pět melounů hodil do takovéhle žumpy. A to, prosím, do takové žumpy, v níž hrajou Orálovi bratranci a sestřenice z druhého kolene, mimozemšťany zahlédnete (pokud to přeženu) dohromady asi na tři seKundy, a americkou vládou přísně střežená oblast je nejen totálně vylidněná, ale dostanou se do ní i náctiletí amatéři s kamerami. V hororu jsem schopen překousnout ledacos, ale tohle je i na mou klidnou povahu prostě moc. Tak snad zase za dalších osm let, Orále. ()

• Film je natočen podle stejnojmenné videohry z roku 2005. (Corpsegrinder)
  • Film bol hotový už v roku 2009, ale na verejnosť sa dostal v roku 2015. (Marceloo)

Související novinky

Paranormální sci-fi a paranormální dvojka

Paranormální sci-fi a paranormální dvojka

29.10.2009

Narodil se v Izraeli, ve svých devatenácti letech odjel do USA, vystudoval grafiku a animaci a je tvůrcem nejrentabilnějšího filmu (nejen) roku 2009. Oren Peli. Paranormal Activity natočil za 15 000… (více)