poster

Oblast 51

 • USA

  Area 51

Sci-Fi / Thriller / Horor

USA, 2015, 91 min

Režie:

Oren Peli

Kamera:

Todd Grossman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • honajz2
  odpad!

  Náhodou, já jsem spokojený. Dostal jsem přesně to, co jsem chtěl - Oren Peli je režisér naprosto na ho*no. Jako, ten námět byl slibný a možná by dopadl i dobře, kdyby se toho ujal kdokoli jiný, než právě Oren Peli. Snad i Tommy Wiseau by to natočil líp než on... K filmu: sakra, stalo se tam něco nebo ne? Tady se zhruba polovinu filmu někam jede (tož úvod 50 minut) a polovinu filmu někam běhá. Nemá tu ani smysl někomu fandit - na začátku je totiž vyzrazeno, jak vše dopadne. Něco jako děj to nemá, tady se prostě jede, pak běhá a to je VŠE. Nic víc se tu nestane. Jestli bych měl něco pochválit, tak snad jen to, že na pikosekundu uvidím UFO a že na konci filmu je krásně jasná obloha... Což je z filmu naprosto nic. Fakt, to je taková blbost, že to nemá ani smysl víc rozebírat. Přetočeno asi za půl hodiny, to se fakt sledovat nedalo...(3.3.2018)

 • George Stobbart
  *

  Tak tu máme konečne „nový“, resp. druhý film Orena Peliho, ktorý bolo hotový už v roku 2009, avšak doteraz ho nechceli vypustiť na svetlo sveta. Po dopozeraní je jasné prečo, ale nie je jasné prečo ho nakoniec vydali, veď prúser smrdel už z traileru. Peli to mal ukryť na ďalších 50 rokov a potom ho ponúknuť ako retro footage s nádejou, že v zašlom žánri znova zaujme, ako sa mu to podarilo s "Paranormal Activity". Proste 2/3 času tam partička found footageujúcich mamrdov pobehuje a cestuje, zameniteľne s ľubovoľným iným shit footage, bez akejkoľvek zaujímavosti, hororu či sci-fi. A keď sa na tú záverečnú polhodinu konečne dostanú do (ne)slávnej Oblasti 51, tak sa zmenia na papagájov neustále opakujúcich HOLY SHIT a behajúcich po akejsi ošuntelej továrni, kde si študenti chémie zabudli po stoloch rozložený vercajg. Otras, fakt, slabá 1*.(15.5.2015)

 • Pitryx
  odpad!

  Na found footage mám alergii a když to vidím, chytám osypky. Tenhle režisér je tím na rozdíl ode mne fascinován. Proto se kluci flákaj s kamerou čtvrt hodinu po baráku a já se nudil a nudil, až jsem málem usnul. Navíc jako UFOlog tyhle cancy nějak nemusím. Touž raději rovnou nějaké dobré SF. No, prostě je to film k ničemu, pokud se už na pár sekund něco děje, není to vidět. Takže si, vážení autoři , takový film zasuňte do …(16.11.2015)

 • Jespi
  *

  Tento film je absolutně totálně v pr.... Parta dežinů s videokamerou se chce nabourat do nejstřeženější oblasti na světě a dokonce se jim to i povede...jo jasně, chodit si po základně jen tak a ještě mít čas na exkurzi. 80% filmu se tam absolutně nic nedělo a ty vteřinové záběry na mimozemšťany jsou ještě trapnější než v dobách rozmachu digitálního sci-fi, kdy minuta takového mimozemšťana stála víc než celý film. Found footage nesnáším, debilní nelogické děje ještě víc.... 10%(24.6.2015)

 • t.mon
  odpad!

  Tak toto sem opravdu nečekal :D Jako je mi jasný, že Peli asi po tom úžasným a famózním "nastartování" vlny found footage hororů (ve skutečnosti to byl výborný REC, ale to si nikdo nechce přiznat) chtěl natočit film o něčem zajímavým, ale natočit 30 minut tmy, popř. blábolů, 5 minut porna, 30 minut další tmy a 15 minut "akce", to už je velká odvaha. Za ty prachy, co dostal z PA, si dokonce ani ty kvalitní herce sehnat nedokázal, natož někoho, kdo aspoň hrát umí. Samotnej ejlien je pak okopírovanej ítý na druhou, akorát ještě pro lepší případ je buď ve tmě či neviditelnej. Není co dodat, Oren si vysloužil krásnej odpádek a může se s mojí pozorností rozloučit. P.S: Víte kdo je Susan Lanier-Bramlettová? Skvělý comeback! (Edit k 10.10: Tak vidím že tato sláva se chystá na HBO - tomu ovšem říkám dobrá volba)(10.8.2015)

 • - Film bol hotový už v roku 2009, ale na verejnosť sa dostal v roku 2015. (Marceloo)

 • - Film je natočen podle stejnojmenné videohry z roku 2005. (Corpsegrinder)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace