Továrna oživlých mrtvol

USA, 2009, 87 min

Dwayne Cathey

Ted Geoghegan

• kalap

No to bola tuposť, kde partia primitívov, ktorých pustil na priepustku z cvok hausu v lezie do nejakého baráku a tam si chcú urobiť disko lenže na scénu prichádza další primitív oblečený v nejakom zvláštnom prezervatíve so zvaračskou maskou a mláti to tam hlava nehlave s kladivom veľkým jak výťah, no na porazenie to videnie.(6.6.2011)

• JASON_X

Další z kategorie filmů "Vezmeme pár kámošů a kámošek, kameru strčíme do ruky nějakýmu ambicióznímu volovi, kterej se považuje za umělce... a ten ať si to pak klidně i sestříhá, hlavně ať to moc nestojí... Pak necháme všechny hodinu plkat vo ničem, klidně nějaký naprostý debility, třeba vo šukání, aby se to líbilo všem dementům, no a aby to jako nebyla tak zatracená nuda, budeme to točit v polotmě a s blikajícími světly". Fakt nechci aby to vypadalo, že píšu koment k jakékoliv sračce, ale dělám to i kvůli sobě - aby se mi náhodou nestalo, že bych si tuhle zhovadilost s epileptickou kamerou i střihem chtěl někdy pustit znovu... Jedna hvězda z milosti za otylé sadistické vraždící hovado s kovadlinou na trubce a jinými industriálními nástroji.(22.1.2014)

• Ruut

Český název filmu slibuje parádní béčkovou řežbu. Realitou je strašně nezvládnutý bolehlav- a to i přes hory porcovaného masa a koz. Asi jen pro ty, kterým se líbilo Frontière či Carver a jím podobné filmy. Jo a nesmím zapomenout na příšernou digitální kameru :-( + a nebo si pusťte jen poslední desetiminutovku "u večeře a na párty" (píši škodolibě)(14.6.2011)

• peter12

Už začiatok ma utvrdil v tom, že toto bude veľmi chabý film, čo sa logiky týka, mýlil som sa, tento film logiku nemá. A keď prišli na scénu všetky tie nesympatické osoby aj z ich prijebaným správaním, už som mal dosť a to na displeji môjho prehrávača svietilo 00:10.Film ma jedinú výhodu, že nie som s tých užívateľov, ktorý film nedopozerajú a potom sú aj tak múdry. Nie, ja som taký,že keď film vobec nebaví aj tak ho dopozerám, z princípu. Ale potom mu to dám špinavo vyžrať ako aj v tomto prípade. Dialógy boli na úrovni 10 ročných detí a nie dospelích. Je to blbý film, bez logiky, bez logicky mysliacich protagonistov, ale hlavne z totálne trápnym osadenstvom. Príbeh bol tiež ináč divný, ale jedno film mal a v silných dávkach a to gore, toho tu bolo neúrekom, ale to je jediné, čo môže tento jeblí film ponúknuť a mne to nestačí, no vidím, že iným to stačí ku šťastiu. A ten lásky kvet čo chodil v zvárackéj prilbe bol dosť trápny a pripomínal mi pár filmov, ktoré, ale boli oveľa lepšie ako tento. To finále bolo krvavé, niečo podobné ako Braindead, ale tam aj celok bol parádny,čo sa tu nedá povedať. Amatérsky,lacný a bez logiky. Asi tak.(1.8.2014)

• Dexter1

Aby bolo každému jasné, ide o amatfilm v najčistejšej podobe. Takéto kúsky mám veľmi rád, lebo sú nabité invenciou, zápalom a producentským nedohľadom. Ale čo z toho, keď sa niekto rozhodne pre to najväčšie klišé, ktoré môže hororový žáner postrehnúť. Odpoveď je jasná, NIČ. Jediné čo ma potešilo boli veľmi hlúpe dialógy, na ktorých som extrémne zabával a softcore porn oblečky goth girls. Inač gore a ani killy neboli nič extra a "zombie" rodinka bola skôr len na deklarovanie mizerného scenára s veľkým zápalom pre žáner. Bohužiaľ to pri zápale len ostalo a vy sa budete buď neskutočne zabávať alebo nudiť. Ja som sa len väčšinu času nudil.(27.12.2011)

• - Postava Enyx (Naika Malveaux) je pomenovaná po Enix Corporation (teraz Square Enix), vydavateľstvu videohier ako Dračí bojovník či Xevious. (vander19)

• - Koncepcia The Beasta (Jeremy Sumrall) bola inšpirovaná výkonom talianskeho gymnasta Jurija Chechiho, ktorý v priebehu slávnostného otvorenia zimných olympijských hier 2006 opakovane maskovaný húpal nadrozmerné zlievárne kladivo. (vander19)