Zabiják v masce, uříznuté prsty, litry krve, nahé ženy - to vše na Vás čeká v hororu, který kráčí ve šlépějích nejslavnějších vyvražďovaček. A jejich pověsti rozhodně nezůstává nic dlužen! Skupina punkerů se vloupá do opuštěného skladu, aby si tam uspořádala divoký mejdan. Netuší však, že v budově se nachází děsivá bytost, které se nelíbí, že narušili její teritorium! Zabiják ve svářečské masce, s kladivem v ruce a zombie rodinkou za zády se chce pomstít za staré křivdy a neváhá přitom odstranit jakoukoli překážku. A věřte - jeho metody rozhodně nebudou mírumilovné! (oficiální text distributora)

Tormentor665

Na začátku to vypadalo jako vcelku trapný pokus o exkurzi do života subkultury gotiků, záhy se však rozjela téměř strhující gore jízda. Některé scény jsem si musel pouštět znovu, aby mi některé orgány neunikly. Nedává to sice moc smysl, ale těm sjetým latexomaniakům jsem to ultranelogické chování docela věřil. Jedna postava trochu připomíná De Sada ze Sodomy Gomory:-) Za tu zakrvavenou diskokouli přidávám čtvrtou! ()

petrik11 odpad!

Seknem tu najhoršiu známku, aj hudba mi trhala žily, dej desný, postavy od a po zet nesympatické. Ťažko nájsť čo len jedno pozitívum. ()

bakulator

Zaručenej marasr mě vůbec nezklamal. Parádní mozkovej výplach na nedělní odpoledne. Vůbec nechápu kde se vzaly a k čemu byly ty zombie, ale hlavní postava drsnýho nasranýho svářeče s kladivem v ruce mě opravdu pobavila. The Beast jako by z oka vypadl Robot Monster, už chyběla jen anténa a bublifuky. ()

Stejšn

No, nemá to hlavu ani patu, o tom žádná. Celý film je prostě vyvraž´dovačka, bez motivu, vysvětlení nebo tak něčeho. Skupina plánovitě nesympatických postav, kde je vám úplně jedno kdo zhebne, na druhou stranu ale není od začátku jasné pořadí, ani kdo - a jestli někdo - přežije. Filmeček působí dojmem, jako by byl natočen pro nějaký hororový festival. Ale i tak to není úplný odpad. Dávám tomu dvě hvězdičky - za pěkného hlavního záporáka a za slušné gore efekty, které jsou dělané hezky po staru, s pajšlem a kečupem, žádný počítač. BTW - opět perla české distribuce: ve filmu není ani továrna, ani oživlé mrtvoly. ()

warhammer

Jeden z nejhorších zombie filmů který jsem kdy viděl. Tak nějak přemýšlím za co jsem vůbec dal tu 1* Kdo neviděl absolutně o nic nepřichází. ()

Mamlas odpad!

Příliš amatérské, mizerně natočené i sestříhané, ansámbl horší než hrozný. Vypnuto, to nejde koukat, takový shit. (0%) ()

heavy66

Tak tohle je fakt ukrutná p.....! Na druhou stranu jako fet pro hororové úchyláky to funguje docela dobře. Moc se mi líbil ten šplíchanec přes pletivo výtahu! A nic podobného, jako je scéna sexu s děvčetem bez nohou, jsem vážně ještě neviděl ! V titulkách píšou, že řada "herců" hrála více rolí nebo současně patřila do technického týmu. Takže možná studentský film nějakého obzvláště ujetého ročníku filmové fakulty ? ()

djbarrel odpad!

Už jen ten popis mluví za vše ! Že tenhle brak jde ve šlépějích nejslavnějších vyvražďovaček ? No to snad ne . To nikdo nemohl myslet vážně. Tak nějak jsem nepochopil ani název a v obsahu ty bludy o starých křivdách, protože nic z toho s filmem nijak nesouvisí. A ono tam vůbec moc souvislostí není. Obrovskej maník (možná zombí - kdo ví) chodí po nějaký hale a nějakou kovadlinou na tyči rozsekává na sračky všechny přítomný. No a společnost mu dělaj dvě nebo tři ošklivky v noční košili se skaženýma zubama (prej zombí). A ty si dávaj partičku rádoby organizátorů a posléze i hostů. Od první minuty mě film neskutečně sral. Celých 30 minut jsem poslouchal ukrutný žvatlání o kozách a stříkání, prošpikovaný nejdrsnějšími pohledy a hláškami za který by se nestyděli ani v ústavu pro duševně choré. Teprv pak došlo asi na minutovou akci a poté dalších 20 minut nic. Pak se film rozjíždí a všichni kapou hezky svižně a odporně, ale co z toho když je film neskutečně špatný a trapný. O atmosféře a vlastně ani o hororu se mluvit nedá. Prostě fuj, hnusná sračka, kterou nezachrání ani drcení lebek a kilometry střev. 5 % ()

kacir odpad!

Reziser je multifukncny..Stacy Davidson : rezia, produkcia, scenar, kamera, strih, vizualne efekty, zvuk, lokacia.. Tento Film, ci co to je, jednoznacne vedie v mojom rebricku picovin za rok 2011. ()

moviefan4

Pre mna je to dosť príjemné B-čk ktoré je dosť dobré, lenže ho vela vecí kazý. Napríklad že vrah bol nezaujimavý a vôbec nenahánal hrôzu. Dalšie sklamanie boli herci, niektorý boly dobrý ale niektorý mi zas boli proti srsti. Vraždy boli docela na prd ale našli sa aj také ktoré boly dosť zaujimavé. V jednej dobe sa mi film páčil až na 5* ale sprotivil sa mi častím pozeraní s kamošmi. Odporúčam jedno pozretie viac nie. ()

MFZB

No, čo napísať k tomuto filmu. Potešil ma celkom, lebo už riadne dlho som nevidel nejaký dosť brutálny film a tento je teda riadne krvavý to sa musí nechať, len akurát to je nevýhoda, že všetko toto začína tak po 30 minútach. Obrovskou nevýhodou je, že film je strašne amatérsky a pôsobí tak nejak lacno, "herecké" výkony sú úbohé, dialógy stupídne a ženské celkom fajné a čakal som, že ukážu aspoň cicky, ale moc som sa ich veru nedočkal. Aspoň toho keby tam bolo viac. Ináč film je vhodný asi len pre hororového fanúšika, ktorý uznáva brutálnejšie a riadne krvavé filmy ostatným ho ani neodporúčam. ()

Dr.Abe

Jeden z mála hororů, který vypadal jinak. Postavy působí přirozeně (nebo se o to snaží), každopádně jejich punkové charaktery byly celkem realistické. Celkově mě film zaujal, takovou rozdílnosti co se týče hororu jako filmu (nepohlížim na zabijácke krvácké scény) byl rozhodně zajímavý-celá parta celou dobu paří a postupně se za každým objevjej pronásledovatelé, kteří je nějakym způsobem zprovodí nebo umučí. A v tom je pravě jeden z těch forů. Plus mi přišlo ještě komické, kde by se tam ty bytosti vzali.....atd. prostě zároveň k pobavení... ()

chaosteory

Tady chybí podtitul: "Projdete si nebem i peklem". Vlastně celej film působí jakoby ho točily dva štáby. Ten první, plnej absolutních debilů, si vzal na starost scénář, obsazení, výpravu a povedlo se mu natočit tak stupidní úvod, že máte chuť je vybít po pěti minutách. Pod úvodem rozumějte tak půl hodiny, kde se parta idiotů baví o kozách, ptácích a stím spojených věcí a přitom dělají ho**o. Tohle je to peklo a Váš mozek dostává lobotomii po koňských dávkách. Teď svítá naděje. Dvoumetrový nasraný svářeč se poprvé oběvuje a sním druhá část štábu-zvukař, kameraman, maskéři a vrací film do horrorového nebe. Způsoby vražd a trýznění jsou výborný, kamera snímá přesně to, co chete vidět a každá ruka, noha nebo sanice (ano, to je ten spodek u huby) působí ohromně. Chci vyzdvyhnout hlavně posledních pár minut, kde se za znění super songu klátí k zemi tělo za tělem a všude je vymalováno rudě. Nebýt dlouhého startu, zhovadilých postav a těch zombie štětek, které tam byly do počtu, dal bych i 5*. ()

Crael odpad!

Ľutujem, že som strávil 41 minúť a 52 sekúnd svojho života pri tomto. Jeden z najhorších hororov aké som kedy videl, kamera strašná, nápad ešte horší a tí herci...Som zvyknutý, že keď film stojí za nič, tak sú tam aspoň sexi herečky, lenže toto veľdielo nedokázalo ani to. Vypatlaná partia punkerov, ktorí počúvajú techno a zabíja ich nejaký bravčiak s kladivom v ruke, Davidson musí šlapať na nenormálnych halucinogénoch...0 a ešte raz 0! ()

schindler

Zas jednou jsem chtěl ukojit své zvrhlé choutky po nějakém slušném slasheru a tak jsem dával nějaké ty naděje do Továrny oživlých mrtvol. Chlápek se svářečskou maskou a obřím kladivem vypadal slibně. Jenže ouha, prostředí rezaté továrny nevyužito, všichni protagonisté kterým by se spíše slušelo nazývati kompars předvedli výkon na úrovni dětské besídky. Děj nulový, vysvětlení kde, kdo a co tady kdo dělá žádné. Mírně to zachraňuje zombák s kladiven a jeho několik velice drsných představení rating nezvýší, protože když nefunguje to první, nefunguje ani to druhé. ()

Snakefinger

Béčko to sice je, ale viděl jsem už stokrát horší. Děj vás ničím nepřekvapí, herci béčkoví, tedy naprosto anynymní ale atmosféra krásně temná od první minuty. Gore scény jsou parádní. Tak o co vlatně jde.... Dobrou chuť. ()

Trescha

Ale k***a proč neee.... Gore ušlo a ty punkerky byli taky solidní kůstky. Osobně doufám že hlavně Krystal Freeman dostane v budoucnu víc příležitostí a je jedno v čem;-p ()