Bývalý policista José Luis Torrente je už úplně na dně, když si musí půjčovat drobné od Julita zvaného Rin Rin, povoláním uklízeče v peep show. Poruší proto nepsaný zákon a přijímá zakázku jako nájemný vrah. Místo činu je však přichystanou léčkou a Torrente, aniž by někoho zabil, putuje za katr. V kriminále potkává svého domněle zemřelého strýčka Gregoria a většinu těch, které ještě jako policista za mříže sám poslal. (dopitak)

DonBraso

Tady Segura vyprděl vynikající nářez.V tomhle filmu není tabu pomalu nic a ten zápas,s tim brankářem,to jsem se fakt musel hodně smát.Ale hlavně je to hrozně cool,ikdyž někomu ten hospodskej humor nesedne,ale ten,kdo ho nemusí určitě po pár minutách vypíná,ten kdo ne,se bude bavit až do konce.Ty podělaný trenky to je vážně už snad ze života,se mě líbí jak tím Segura fakt žije,hold je to Torrente,který nestahuje na P2P sítích,ale každýho pošle někam,homouše,žlutý,černý a paroduje jenom společnost a do toho si tam pozve Real Madrid. ()

a0001 odpad!

Paródia? Komédia? Jedine stupidita. Maximálna dementná, vygrcaná vtákovina. To nie je ani prízemný humor, ale je čistá primitívna nezmyselná hnojarina. JRD Odpadovo. ()

TommyLee

Pravděpodobně jedna z nejlepších komedií roku 2011. Bouřlivák zraje jako víno a čím je starší tím je lepší. Scéna, kdy se snaží zdrhnout z vězení na wc a následně uniká policejním autům je podle mě nezapomenutelná. Jedna lepší hláška než druhá, perfektní parodie akčních filmů, prostě bomba. U Torrenteho jsou karty jasně rozdané, buď se vám tento druh humoru libí a do svého seznamu oblíbených filmových postav si napíšete dalšího hrdinu a nebo budete Torrenteho nenávidět a nejspíše se ke 4. dílu ani nedostanete. Za mě jasných 5 hvězd. Viva Torrente. Viva Atleti! ()

pazkund

......... bezpáteřní, zbabělej, ulhanej, plešatej, spocenej a nechutnej slizoun a tlusťoch Bouřlivák Torrente. SUPER!!!!!!!!!!!!! ()

Major776 odpad!

Nechutně prasoidní, toaletní, vyblité a umaštěné zvratky vylízaného prasopsa, převedené "na plátno". Nelze dát menší hodnocení než odpad!, ale mělo by to dostat mínus 5 hvězd....přinejlepším. ()