poster

Anticorra (studentský film)

Krátkometrážní / Horor

Česko, 2009, 5 min

Režie:

Jiří Volek
 • SOLOM.
  ***

  Pak že se u nás na FAMU nerodí zajímavé shorty. Tenhle o vozíčkáři s nacistickou čepicí, který se pokouší oživit nahou „robotku“ se mi docela líbil i díky svému černobílému zpracování. Není potřeba slov, ani titulků popisující děj. Divák si tak nemusí všímat „rušivých“ elementů a zcela si vychutná jak ozvučení, tak probíhající scenérii. Já jsem spokojený a za tu ženskou dám lepší průměr. 60%(29.1.2014)

 • Marty_v.S.
  *****

  pěkná práce s kamerou .. http://www.youtube.com/watch?v=oV3244Nah2E(26.2.2013)

 • Jericho666
  ****

  Nacistický vozíčkář si hraje na Dr. Frankensteina a hodlá si stvořit svého ženského kyborga. Zajímavě skloubený námět, celkem dobrá atmosféra, hezký ženský kyborg, který se s tím prostě nepáře. Kamerově dobře zvládnuté. Bude zajímavé sledovat práci Voleka v případném hororovém celovečeráku.(15.7.2013)

 • Tom_Lachtan
  ****

  Pět minut, zvrhlý chůzeprostý nacista, skvělé záběry... Tak nějak mě nenapadá, co bych měl chtít od kamerového cvičení druhého ročníku chtít víc, leda snít o naprosto zvrhlém záběru s gumovou kachničkou v nacistické uniformě.(14.2.2014)

 • Katullka
  **

  Od takové etudy jsem prostě čekala více... // 36. LFŠ UH(2.8.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace