• elizabeth_ba
    ****

    No nedejte tomu čtyři hvězdičky... :-)) (viz tady ;-) ). Jinak doplním jak obsah, tak časem zkultivuji tenhle komentář, jen mějte, prosím, chvilku strpení ;-) (neboť pište něco inteligentního u fotbalu...)(21.6.2012)

  • KarKulA
    ****

    Zapomenutý, ale přitom velmi povedený kousek, který na mě ani nepůsobil jako by byl ze 30l. (snad až na ty boxerské trenky vytažené nad pupík). Film vypráví příběh chlapce Tommyho, ze kterého vyroste úspěšný boxer, ovšem využívaný svým povalečským alkoholickým otcem . Zlom v Tommyho úspěšné kariéře nastává okamžikem osobní tragédie, při které ztratí vlastní rukou v ringu přítele. Nechybí samozřejmě ani setkání s ženou do které se zamiluje a nakonec i kriminální zápletka. Celkově film ale nepůsobí nijak splácaně nebo přehnaně dramaticky a rozhodně nenudí. Když k tomu všemu připočtu ještě mladého Taylora v hlavní roli úspěšného boxera (slint, slint), mého oblíbeného Edwarda Arnolda v roli Jima Caina pro kterého Tommy boxuje (s Taylorem si zahrál v roce 1942 i ve filmu Johny Eager), a krásnou Maureen O'Sullivan, jsou z toho hodně solidní 4*.(24.11.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace