Magazín Ligy mistrů

(pořad)
  • Švýcarsko UEFA Champions League (více)

Rekapitulácie futbalových zápasov prestížnej Ligy majstrov. (oficiální text distributora)

ABCD Marta

Pro mě, jakožto fanouška kvalitního fotbalu, povinnost jako seřezat syna rákoskou za kouření ve škole. Jen škoda, že jsem tak málo důkladný, protože se k tomu výprasku dostanu, vzhledem ke dni vysílání, jednou za uherský rok. Plné hodnocení to nemá jen proto, že mi kecy o tom, čím se doma krmí Forlán či Messi, přijdou jako pěst mezi oči, tudíž sranec. ()

Ravi

Důležitý pořad, který drží českého diváka v obraze, co se týče Ligy mistrů, nejlepších evropských týmů, hráčů, trnérů a všeho, co se okolo točí. ()

homerr

Všechno parádní až na Čapka s jeho sparťanským fanděním - ten se nedá poslouchat skoro nikdy... Dejte šanci mladým a nadějným a zapšklé důchodce, kteří už nestíhají pošlete tam kam patří. Jak říkal Ivánek Horníků: Čapouna máme večer podchycenýho, ten proti nám nic v televizi nepustí... ()

ssfan

Nevím, co tento pořad dělá na csfd, ale na tom nesejde. Pro mě, jako sportovního fanouška je to jasné - 5 hvězd. Velmi dobře tvůrci shrnou všechny právě odehrané zápasy, a to je hlavní. ()

MichelSmith

Tak futbal je vášeň,kto necíti nepochopí,ale postupom času ma prestávajú baviť týto programi a vychutnávam si len priame prenosy... ()

ranp

Po hokeji můj 2. nejoblíbenější sport - opět pokud to beru pasivně nikoliv aktivně, tam mám favority jinde. Velice příjemné shrnutí odehraných zápasů, 70%. ()

Zagros

V (dávných) dobách, kdy ještě pravidelně Ligu mistrů hrála Sparta, jsem tento pořád sledoval pravidelně i já a patřil k mým oblíbeným. Teď už se mrknu jenom výjimečně. Poté co Česká televize na Ligu mistrů ztratila práva vlastně už vůbec. Nějak mě ten fotbal v posledních letech přestal bavit a například projekt Superligy mě otrávil úplně. To už sem ale nepatří. Úroveň pořadu byla na danou dobu a veřejnoprávní televizi velmi dobrá. Dodnes jsem podobný sportovní pořad, který by mě stále bavil, nenašel. ()

Hanys_

No je opravdu neuvěřitelné co všechno se tady dá najít a hodnotit....Každopádně - pokud mám možnost, nenechám si tenhle pořad ujít. ()

JimDoor

Ten kdo nemá rád fotbal snad ani nemůže hodnotit. Možná jen styl jak je program proveden. A ten neni špatnej si myslim. 90% PS: LFC!!! ()

Paity

Velmi dobře zpracovaná fotbalová záležitost. Fandové evropského fotbalu, které už nebaví se koukat na tuzemské nekopy, bafuňáře a výsledky 0-0 se mají šanciu podívat na skutečné zápasy v kopané, které mají světové parametry. ()

Wishkah

Sestřihy ze zápasů jsou docela chaotické a i některé záběry, jsou udělány dost nepřehledně. Asi to mělo být akční, ale je to spíš takové nepřehledná změť. Ale některé rubriky v tomto magazínu byly docela zajímavé. ()

Prochy38

Pokud fotbalová Liga mistrů udrží takovou úroveň, jako má dnes (10/2011), rád bych ji sledoval. Ale to jen do té doby, dokud si tento pořas + přenosy zápasů udrží takovou úroveň, jaké dnes dosahuje... ()

Hanes88

Tak tady žádná! Každý z fotbalových fanoušků, který má rád zmíněnou Ligu mistrů, tento pořad prostě musí vidět. Nejenže se zde zopakují sestřihy z každého kola, ale je to vše doplňené i o různé zajímavosti okolo klubů... ()