Metallica: Live Shit - Binge & Purge (koncert)

Hudební / Dokumentární

USA, 1993, 340 min

Wayne Isham

David Rudd

Komentáře uživatelů ke koncertu (13)

Seattle ´89 je za 6*, skupina byla v té době pravděpodobně na vrcholu jak po stránce herní, tak skladatelské.(28.8.2010)

Seattle 1989 je pravděpodobně nejlepší koncert metallicy (zvláště pak One, Fade to Black a For Whom The "Fucking" Bell Tolls). San Diego 1992 je též naprosto úžasný koncert. A Mexico City...už jen za Sad But True pět hvězd. Zkrátka...k dokonalosti chybí jen Moskva 1991.(20.9.2018)

Metallica na svém absolutním vrcholu, na turné k jejich fenomenálnímu "Black" albu (které osobně řadím do mého TOP10 nejlepších rockových alb všech dob!)! Výjimečná DVD se skvělým zvukem, obrazem, špičkovým set-listem a především výkony pánů Hetfielda, Ulricha, Hammetta a Newsteda... Povinnost pro (nejen) všechny fanoušky(27.7.2010)

Ultimátny koncertný zážitok a najlepšie znejúca Metallica za celú svoju kariéru. Dal by som všetko za to toto zažiť.(7.4.2018)

San Diego 1992 je fajn (Sanitarium je nejlepší), ale muj favorit stejně je, byl a bude Seattle 1989 (Způsob jakým zde zahráli Fade to black, Master of Puppets a One je naprosto GENIÁLNÍ).(17.1.2010)

Nejlepší období skupiny Metallica. Na koncert ze Seattlu z roku 1989 prostě csfd nemá dostatečně vysoký hodnocení, to je asi tak za 10 hvězd, naprosto dokonalej gig kapely ve vrcholný formě.(18.7.2012)

Naprosto dokonalý koncert, ze kterého jsem byl doslova ,,paf''...(13.8.2010)

Neuveritelne natrieskaný box Live Shit (dvdčka, cdčka, kniha, nažehľovačka, stage pas atd) skrýva vo svojich útrobach najmä tri genialne koncerty z toho najlepšieho obdobia v živote tejto legendy. Trojcd famozneho gigu v obrovskej arene v Mexiku a hlavne videozáznamy zo San Diega a Seattlu. San Diego je namakané a 180 minút dá určite zabrať. O tom ale boli koncerty Metalliky! Natrieskaný setlist, obrovska energia, množstvo jedinečných sól, skvelé efekty a natrieskané arény. Stredove podium v tunajšom športovom paláci je opat ťah hodný majstrov. Opat nechýba špecifická atmosféra ala Wayne Isham, takže 5/5. Lenže Seattle 89 ide ešte omnoho dalej! Dovolim si tvrdiť, že tak dobre zahraty, natočený, ozvučený a atmosferou pohlcujúci koncert tu ešte nebol a už ani nebude! Všetko je na svojom mieste, od pekelnej atmosféry v natrieskanom Nassau Colliseum, cez charizmaticku kapelu až po genialny setlist skrývajúci mnohé nezabudnutelne šlágre. Prvýkrat som to videl ako malý, možno desaťročný špunt...a velka láska nám ostala až dodnes.(12.11.2014)

Metal Rules ... !!!(26.7.2011)

Seattle 1989... Nejlepší (profesionálně zaznamenaný) koncert Metallicy a dost možná i nejlepší (profesionálně zaznamenaný) metalový koncert všech dob.(9.7.2012)

mäsoooo!!! :)(18.7.2012)

Seattle 89 bych označil a gig koncert kapela hrála jako o závod a k tomu James dost zábavně pobavil diváky. U Breadfan se šlo málem donaha. Před And Justice for all si udělal prdel ve smyslu shit , god , fuck , fame , bitch a u Creeping death to nemusí mít komentář a místo For Whom the Bell Tols se řeklo : For Whom the Fucking Bell Tols Am I Evil dost pro mě silně aroma kytarových rifů.(8.6.2018)

Seattle 89 -brutální válec...nekompromisní, zdrcující, epický...totální vrchol, metalový Olymp. San Diego 92 - perfektní, ohromující...kousek mu do "89" chybí(19.8.2019)