Wildlife

• USA Wildlife (více)

Čtrnáctiletý Joe je jediným dítětem ženy v domácnosti Jeanette a zaměstnance golfového hřiště Jerryho, žijících v Montaně 60. let minulého století. Když v lese u nedalekých kanadských hranic vypukne nekontrolovaný požár, Jerry, který ztratí nejen práci, ale i smysl života, se rozhodne zapojit do boje s ohněm a nechá svou ženu i syna, aby se o sebe postarali. Joe, jenž se tak náhle ocitne v roli dospělého, musí přihlížet zoufalému boji své matky, která se ze všech sil snaží udržet nad vodou. (Cinemax)

Shitonit

To je tak přesně na tý hranici, jestli se na to juknout, nebo nee. No, někdy je lepší to prostě nechat bejt a jít dál, páč jinak se může zahodit 104minut života něčím, co za to nestojí. A promrdat ten čas něčím plodnějším.. ()

Oliwander

Já říkám ano! Podle obsahu jsem tomu moc nedával, ale po zhlédnutí jsem byl více než nadšený. Nevím, jestli to není právě tím nízkým očekáváním, ale každopádně se mi to moc líbilo. Kamera, barvy a celkově atmosféra na mě působili velmi dobře. Přesně jsem se dokázal vcítit do mladého Joe. Trochu jsem si říkal, jestli Paul Dano k vykreslení nevyužil i svých osobních zkušeností. 😊 Za mě pět. ()

solisoli

Veľmi citlivo zahraný príbeh o rozklade sympatickej rodiny s dospievajúcim chlapcom, na ktorého tento stav vplýva, ako by inak než negatívne. Je pravda, že peniaze nie sú všetko, ale je rozdiel, keď sú a nie sú. Trochu komorná atmosféra, chcelo to trochu viac živších scén. Aj tak vďaka dobre premyslenému scenáru a veľmi pôsobivým hereckým výkonom, toto dielo ma hodne do seba a dokáže zaujať. Navyše pozitívne, že si réžia dala záležať a skvele to celé zakončila. ()

rigby

Klidný pomalý film zobrazující vztah rodičů pohledem jejich syna, už celkem odrostlého. Má to zvláštní posmutnělou atmosféru, ze které nic zbytečně nevybočuje. Závěrečná scéna je pak už jen shrnutím a dokonalým zobrazením celého tématu. A to v jednom jediném obrázku. ()

somme

Moc milá a citlivá prvotina Paula Dana nám dává nahlédnout do dospívání a vnimání dospěláckých problémů 14ti letým klukem z malýho města v Montaně. Co se týče obsazení tak Paul určitě nesáhnul úplně vedle - výborná Carey, Jakovi tahle poloha sedí mnohem líp než nějakej namástrovanej kapitán paralerní úžasňák a Ed musim říct, že neudělal nic špatně, ale nějak mi tam prostě neseděl.. ()