Ranné vysielanie televízie Markíza. (oficiální text distributora)

MM_Ramone

"Teleráno" na Markíze. Stále to isté dookola. Usmiatí ľudia plní elánu do nového dňa. Samé pozitívne témy. No ale veď prečo nie? Celkom im to ide. Túto reláciu považujem za také televízne rádio, ktoré si človek narýchlo, viac menej zo zvyku, pustí, keď sa ráno chystá do práce a popri tom stihne všetky tie všedné každodenné rituály: Umyť sa, najesť sa, prelistovať noviny, srknúť kávu... Nie som síce pavidelným divákom, ale priznám sa, že občas si to pustím. ** ()

Marek1991

Miloval som to v prvých rokoch, vrátane tej rozprávky pred tým, než som išiel do školy, najmä som mal rád jarné a letné vydania s Jankou Hospodárovou, lebo pri peknom počasí a jej úsmeve a smiechu mi to dodávalo elán. Dnes mi to príde veľmi otravné a falošné. Veľa nasilu robených vecí, veľa trápností, veľa manipulácií a podsunutých zavádzajúcich tém, či zlé moderovanie. Dnes mi z toho behá husia koža a znepríjemňuje mi to ranné vstávanie a psychické pripravenie sa do školy, nehovoriac, že môj otec to v kuchyni vedľa mojej izby vždy "vypeckuje" na televízore a ja sa na to budím. Za minulosť to nejak spriemerujem a dám dve hviezdičky. ()

Aljak odpad!

Kedysi, pár rokov dozadu, to malo ešte nejakú úroveň a občas sa rozoberali naozaj zaujímavé témy, ktorým boli venované aspoň 20-minútové bloky. A teraz? Úplne zbytočné témy, pri ktorých nie je žiadna objektivita - práve naopak, sa nimi snažia poukázať len na najväčšie extrémy, no a každej venovaných tak 3-4 minúty, počas ktorých sa človek vlastne nič normálne nedozvie. K tomu tie "úžasné" kamerové efekty, keď sa musí obraz neustále hýbať, vlniť, obracať a neviem čo ešte všetko iné. K moderátorom sa asi vyjadrovať ani nejdem, hoci ich vyjadrovanie a správanie je tak na úrovni 13-ročných puberťačiek, ktoré chcú za každú cenu zaujať. Odpad! ()

Fretakata

Už sa zdalo, že dramaturgia Telerána trocha zmúdrela a dlho som v relácii nezbadala veštenie a numerologov a pod. Ale ACH.. tento dnešok... šibe im . Dnes 11.6.2018 si tam propagovala svoju pokrivenú "psychosomatickú" a "celostnú" medicínu MUDr. Klímová. Napriek megapruserom v Cesku bola spokojná a mlela si tie svoje drzosti. https://www.csfd.cz/film/619172-infiltrace-obchod-se-zdravim/komentare/. BTW, minimálne 30 rokov sa na lekárskych fakultách učí o psychických zložkách ochorení a tvrdenia, Liečiteľskí hajzli napriek tomu drzo tvrdia, že "západná medicína" lieči len jeden orgán (mimochodom, ani to nejde, ako-tak sú výnimkou zubári), kdežto oni "celého človeka". A tak predávajú nešťastným alebo hlúpym ľuďom svoje informované vody, doplnky, bunkové soli, archebaktérie, .. presuny kvantových energií .. a pod. Superdrzosť je vkladať lekárom do úst, akí sú v úžase z ich výsledkov, skáče to na človeka z polovice internetových stránok. Za istú informačnú hodnotu a za Bukovského dávam jednu hviezdu. Bukovský je v pohode, propaguje si svoje vegánstvo, ale prináša aj významné nové informácie z výskumov (konformné s jeho filozofiou) a ja ho obdivujem za to, ako stručne a výstižne to dokáže podať. Oceňujem, že dodá aj zásadnú informáciu, na akých pacientoch sa výskum robil. ()

Anderton

Neviem, či nie je ráno si lepšie zapnúť ako podmaz nejaký hudobný kanál, pretože si môžete aspoň pohmkávať v sprche. Tvorcovia telerána pochopili, že tu netreba hlásiť nejaké dôležité správy, ráno zaujíma ľudí maximálne počasie a športových priaznivcov, ktorí stávkujú, výsledky z NHL. Toto nám Teleráno poskytne, takže navážať sa do jeho ostatnej štruktúry nemá význam. ()

• Na začiatku roka 2016 sa stalo Teleráno svetoznámym pre škandál s kuchárom Ľubom Herkom, ktorý v ňom pripravoval v živom prenose neznámu bielu látku spôsobom, akým sa pripravujú niektoré drogy na užívanie. (Marek1991)