Ranné vysielanie televízie Markíza. (oficiální text distributora)

tančísvlky odpad!

Banda ľudí čo sa tvári , že chcú nie čo povedať ale opak je pravdou. Nechápem, zmysel podobných programov. Na Markíze sa nedá pozerať vôbec nič. Ako dôkaz je dnešný výsmech v podobe oslavy 70.výročia SNP. A implementácia Troškového braku Slunce,seno 3. Mám pocit ,že všetko na svete by malo určitú pokoru aj televízny program. Je hrozne smutné, čo sa stalo z ľudí za 70 rokov. Nedokážeme jeden deň venovať úcte k padlým. Hanba ... ()

KapitanKuraz

Dávam jednu* a to len preto, lebo som teleráno používal ako hodiny pokiaľ sme mali starú CRTčku. No to že ešte aj tam nasrali reklamu o cca 7:30 ma vedelo zničiť, keďže som ako poctivý stredoškolák naťahoval čas do poslednej sekundy a až potom som futašil na zastávku MHD ktorú som mal presne 41 metrov od vchodu. No a keďže som takmer vždy zmeškal, bol som nútený vrátiť sa domov, dobre sa zhúliť a vyrobiť si ospravedlnenku. PS. pre všetkých študentov, nie je pravda že vám nikde nevyrobia falošnú pečiatku lekára, práve naopak. ()

MM_Ramone

"Teleráno" na Markíze. Stále to isté dookola. Usmiatí ľudia plní elánu do nového dňa. Samé pozitívne témy. No ale veď prečo nie? Celkom im to ide. Túto reláciu považujem za také televízne rádio, ktoré si človek narýchlo, viac menej zo zvyku, pustí, keď sa ráno chystá do práce a popri tom stihne všetky tie všedné každodenné rituály: Umyť sa, najesť sa, prelistovať noviny, srknúť kávu... Nie som síce pavidelným divákom, ale priznám sa, že občas si to pustím. ** ()

Marek1991

Miloval som to v prvých rokoch, vrátane tej rozprávky pred tým, než som išiel do školy, najmä som mal rád jarné a letné vydania s Jankou Hospodárovou, lebo pri peknom počasí a jej úsmeve a smiechu mi to dodávalo elán. Dnes mi to príde veľmi otravné a falošné. Veľa nasilu robených vecí, veľa trápností, veľa manipulácií a podsunutých zavádzajúcich tém, či zlé moderovanie. Dnes mi z toho behá husia koža a znepríjemňuje mi to ranné vstávanie a psychické pripravenie sa do školy, nehovoriac, že môj otec to v kuchyni vedľa mojej izby vždy "vypeckuje" na televízore a ja sa na to budím. Za minulosť to nejak spriemerujem a dám dve hviezdičky. ()

Trevor

Hviezdička zato, že sa tamojší protagonisti dokázali tváriť tak, že sú ráno odpočinutý a že ich to baví. Inak to, ako takmer všetko z produkcie televízie Narkóza stálo za starú belú. Ešte aj Spišská Belá je na tom ako mesto lepšie ako Narkóza so svojim programom. Áno, kedysi možno, v čase keď som mal tak štrnásť a satelitné a internetové televízie neboli dostupné sa na to človek pozerať musel, teraz iba ľutujem, že pri objednaní televízie M***** od S**** T****** neexistuje možnosť dať si kanál zablokovať. A nebol by jediný slovenský, ktorý by takto dopadol, pridal by som tam aj Hnojku, pretože propaganda ma neoslovila ani komunistická a ani liberálna. ()

• Na začiatku roka 2016 sa stalo Teleráno svetoznámym pre škandál s kuchárom Ľubom Herkom, ktorý v ňom pripravoval v živom prenose neznámu bielu látku spôsobom, akým sa pripravujú niektoré drogy na užívanie. (Marek1991)