poster

Hellsing VI

 • anglický

  Hellsing Ultimate Series VI

Animovaný / Akční / Drama / Horor

Japonsko, 2009, 42 min

Scénář:

Jósuke Kuroda
 • Madsbender
  *****

  A už to fičí na plné obrátky z Maxwella sa stáva ultimátny hajzel, Seras sa konečne dostáva k poriadnej akcii a na konci si aj trochu poplačeme... Spoiler: Husí mi bude ľúto, i keď sa aspoň stihli pred svojím koncom predviesť. Zorin Blitz si s nimi pohrala celkom originálne, a som zvedavý, ako sa to ďalej vyvinie...(18.9.2012)

 • Prochy38
  *****

  Zatím asi nejakčnější díl OVA. V. Ceras byla v tomto díle dokonalá. Už jsem to zmínil předtím, ale tady to bylo ještě víckrát a fakt mi to vadí! Proč tento seriál takto zprznili těmi trapnými pasážemy, kdy se změní animace na ryze dětskou a veškerá vážnost situace jde s prominutím do hajzlu?! Fakt mi to vadí. Seriál to hazí dolů... Jinak tento díl jeden z nejlepších.(19.4.2012)

 • Shaman1135
  *****

  Ceras milujem od prvého záberu, ale naozaj to muselo trvať celý seriál a 5 OVA, kým dostala šancu sa predviesť? Nevermind, Alucard stále mimo službu, dej si prešlapuje na mieste, cirkevníkom hrabe, Zeppeliny padajú z oblohy, vojenské preslovy nikdy nemali takú šťavu a Ceras je sexy. Perfektná kombinácia.(11.3.2016)

 • Kicune
  ****

  Alucard furt nikde, zato tentokrát konečně potěší Seras Victoria, která ve velice cool sekvenci chrání sídlo organizace Hellsing. Na druhém konci Evropy v rámci Vatikánu ovšem probíhá jiná story. Katolíci v čele s Enricem Maxwellem totiž vytáhli nevím kolikátou křížovou výpravu proti všemu nesvatému (kam řadí i protestantskou Anglii). Akce, za kterou by se nestyděl ani Michael Bay, a krev, krev, krev a upír na každém rohu.(22.3.2014)

 • Toyotomi
  *****

  Alucard-sama byl opět postaven mimo službu i děj... Nicméně to ničemu nevadí... Úvodní nástup armády 9. křížové výpravy byl vskutku efektivní. Ovšem když se na scéně objevila Victoria Seras s výzbrojí, za kterou by se nemusel stydět ani větší gundam, tak to bylo teprve maso. Victoria si vyhnutnala obří zepelin i jeho posátku a následná likvidace přeživších tomu nasadila korunu. Snad nejlepší akční scéna co jsem kdy viděl...(10.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace