poster

Hellsing VI

 • anglický

  Hellsing Ultimate Series VI

Animovaný / Akční / Drama / Horor

Japonsko, 2009, 42 min

Scénář:

Jósuke Kuroda
 • Kicune
  ****

  Alucard furt nikde, zato tentokrát konečně potěší Seras Victoria, která ve velice cool sekvenci chrání sídlo organizace Hellsing. Na druhém konci Evropy v rámci Vatikánu ovšem probíhá jiná story. Katolíci v čele s Enricem Maxwellem totiž vytáhli nevím kolikátou křížovou výpravu proti všemu nesvatému (kam řadí i protestantskou Anglii). Akce, za kterou by se nestyděl ani Michael Bay, a krev, krev, krev a upír na každém rohu.(22.3.2014)

 • Laxik
  **

  Seras je konečně sexy, z Pipa Bernadotteho se vyklubala jedna z nejzábavnějších a nejcharismatičtějších postav seriálu a dokonce i hlavní záporák dílu, upírka s kosou, docela válí. Pořád je to ale blbý, až to tříská, barevný vložky jsou neskutečně otravný, Maxwell je jen zase další-stejná záporná psychoušským smíchem se holedbající postava, jakých jsou v tomhle seriálu kila, a děje je v tomhle dílu minimum, což vzhledem k zlepšující se kvalitě (dokonce i bez Alucarda!) jen zamrzí. Nemít Hellsing naprosto libový příběh, už bych ho dávno odvrhnul. Takhle se ale chystám na další díl, protože chci vidět, jak ta skvadra skvěle napsaných klaďasů rozmaže tu bandu scénáristicky domrvených záporáků na krvavou kaši. Po trojce zatím druhý nejlepší díl.(31.8.2014)

 • Madsbender
  *****

  A už to fičí na plné obrátky z Maxwella sa stáva ultimátny hajzel, Seras sa konečne dostáva k poriadnej akcii a na konci si aj trochu poplačeme... Spoiler: Husí mi bude ľúto, i keď sa aspoň stihli pred svojím koncom predviesť. Zorin Blitz si s nimi pohrala celkom originálne, a som zvedavý, ako sa to ďalej vyvinie...(18.9.2012)

 • Shaman1135
  *****

  Ceras milujem od prvého záberu, ale naozaj to muselo trvať celý seriál a 5 OVA, kým dostala šancu sa predviesť? Nevermind, Alucard stále mimo službu, dej si prešlapuje na mieste, cirkevníkom hrabe, Zeppeliny padajú z oblohy, vojenské preslovy nikdy nemali takú šťavu a Ceras je sexy. Perfektná kombinácia.(11.3.2016)

 • Prochy38
  *****

  Zatím asi nejakčnější díl OVA. V. Ceras byla v tomto díle dokonalá. Už jsem to zmínil předtím, ale tady to bylo ještě víckrát a fakt mi to vadí! Proč tento seriál takto zprznili těmi trapnými pasážemy, kdy se změní animace na ryze dětskou a veškerá vážnost situace jde s prominutím do hajzlu?! Fakt mi to vadí. Seriál to hazí dolů... Jinak tento díl jeden z nejlepších.(19.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace