poster

Hellsing VI

 • anglický

  Hellsing Ultimate Series VI

Animovaný / Akční / Drama / Horor

Japonsko, 2009, 42 min

Scénář:

Jósuke Kuroda
 • Laxik
  **

  Seras je konečně sexy, z Pipa Bernadotteho se vyklubala jedna z nejzábavnějších a nejcharismatičtějších postav seriálu a dokonce i hlavní záporák dílu, upírka s kosou, docela válí. Pořád je to ale blbý, až to tříská, barevný vložky jsou neskutečně otravný, Maxwell je jen zase další-stejná záporná psychoušským smíchem se holedbající postava, jakých jsou v tomhle seriálu kila, a děje je v tomhle dílu minimum, což vzhledem k zlepšující se kvalitě (dokonce i bez Alucarda!) jen zamrzí. Nemít Hellsing naprosto libový příběh, už bych ho dávno odvrhnul. Takhle se ale chystám na další díl, protože chci vidět, jak ta skvadra skvěle napsaných klaďasů rozmaže tu bandu scénáristicky domrvených záporáků na krvavou kaši. Po trojce zatím druhý nejlepší díl.(31.8.2014)

 • Soweek
  *****

  Jelikož je teď OVA na csfd rozdělená na samostatné filmy, musím komentovat každý díl zvlášť, ale možná je to i dobře. První tři díly zdaleka nedosahovaly kvality původního seriálu ale čím více se příběh prohlubuje, tím lepší každý nový díl je. Šestka je doslova famózní a dokazuje, že Hellsing je stále jedno z nejlepších anime. Usaďte se a užívejte plnými doušky.(1.1.2010)

 • Prochy38
  *****

  Zatím asi nejakčnější díl OVA. V. Ceras byla v tomto díle dokonalá. Už jsem to zmínil předtím, ale tady to bylo ještě víckrát a fakt mi to vadí! Proč tento seriál takto zprznili těmi trapnými pasážemy, kdy se změní animace na ryze dětskou a veškerá vážnost situace jde s prominutím do hajzlu?! Fakt mi to vadí. Seriál to hazí dolů... Jinak tento díl jeden z nejlepších.(19.4.2012)

 • Toyotomi
  *****

  Alucard-sama byl opět postaven mimo službu i děj... Nicméně to ničemu nevadí... Úvodní nástup armády 9. křížové výpravy byl vskutku efektivní. Ovšem když se na scéně objevila Victoria Seras s výzbrojí, za kterou by se nemusel stydět ani větší gundam, tak to bylo teprve maso. Victoria si vyhnutnala obří zepelin i jeho posátku a následná likvidace přeživších tomu nasadila korunu. Snad nejlepší akční scéna co jsem kdy viděl...(10.6.2010)

 • Shaman1135
  *****

  Ceras milujem od prvého záberu, ale naozaj to muselo trvať celý seriál a 5 OVA, kým dostala šancu sa predviesť? Nevermind, Alucard stále mimo službu, dej si prešlapuje na mieste, cirkevníkom hrabe, Zeppeliny padajú z oblohy, vojenské preslovy nikdy nemali takú šťavu a Ceras je sexy. Perfektná kombinácia.(11.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace