poster

Hellsing VI

 • anglický

  Hellsing Ultimate Series VI

Animovaný / Akční / Drama / Horor

Japonsko, 2009, 42 min

Scénář:

Jósuke Kuroda
 • Kicune
  ****

  Alucard furt nikde, zato tentokrát konečně potěší Seras Victoria, která ve velice cool sekvenci chrání sídlo organizace Hellsing. Na druhém konci Evropy v rámci Vatikánu ovšem probíhá jiná story. Katolíci v čele s Enricem Maxwellem totiž vytáhli nevím kolikátou křížovou výpravu proti všemu nesvatému (kam řadí i protestantskou Anglii). Akce, za kterou by se nestyděl ani Michael Bay, a krev, krev, krev a upír na každém rohu.(22.3.2014)

 • Toyotomi
  *****

  Alucard-sama byl opět postaven mimo službu i děj... Nicméně to ničemu nevadí... Úvodní nástup armády 9. křížové výpravy byl vskutku efektivní. Ovšem když se na scéně objevila Victoria Seras s výzbrojí, za kterou by se nemusel stydět ani větší gundam, tak to bylo teprve maso. Victoria si vyhnutnala obří zepelin i jeho posátku a následná likvidace přeživších tomu nasadila korunu. Snad nejlepší akční scéna co jsem kdy viděl...(10.6.2010)

 • Soweek
  *****

  Jelikož je teď OVA na csfd rozdělená na samostatné filmy, musím komentovat každý díl zvlášť, ale možná je to i dobře. První tři díly zdaleka nedosahovaly kvality původního seriálu ale čím více se příběh prohlubuje, tím lepší každý nový díl je. Šestka je doslova famózní a dokazuje, že Hellsing je stále jedno z nejlepších anime. Usaďte se a užívejte plnými doušky.(1.1.2010)

 • Laxik
  **

  Seras je konečně sexy, z Pipa Bernadotteho se vyklubala jedna z nejzábavnějších a nejcharismatičtějších postav seriálu a dokonce i hlavní záporák dílu, upírka s kosou, docela válí. Pořád je to ale blbý, až to tříská, barevný vložky jsou neskutečně otravný, Maxwell je jen zase další-stejná záporná psychoušským smíchem se holedbající postava, jakých jsou v tomhle seriálu kila, a děje je v tomhle dílu minimum, což vzhledem k zlepšující se kvalitě (dokonce i bez Alucarda!) jen zamrzí. Nemít Hellsing naprosto libový příběh, už bych ho dávno odvrhnul. Takhle se ale chystám na další díl, protože chci vidět, jak ta skvadra skvěle napsaných klaďasů rozmaže tu bandu scénáristicky domrvených záporáků na krvavou kaši. Po trojce zatím druhý nejlepší díl.(31.8.2014)

 • Madsbender
  *****

  A už to fičí na plné obrátky z Maxwella sa stáva ultimátny hajzel, Seras sa konečne dostáva k poriadnej akcii a na konci si aj trochu poplačeme... Spoiler: Husí mi bude ľúto, i keď sa aspoň stihli pred svojím koncom predviesť. Zorin Blitz si s nimi pohrala celkom originálne, a som zvedavý, ako sa to ďalej vyvinie...(18.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace