Nezvladatelného jazzmana Natea (Mickey Rourke) chytí při krádeži auta. Brzy na to se ocitne uprostřed pouště s pohledem upřeným do hlavně pistole. Nate však záhadně unikne smrti, vyhne se kulce a utíká hlouběji do pouště, kde v moři písku najde záhadný cirkus. Instinktivně ho to táhne k Lily (Megan Fox), Ptačí ženě, jenže ta opakovaně odráží jeho sváděcí pokusy. Nicméně postupem času rozpozná Lily v Nateovi svou poslední šanci, jak uprchnout ze života v zajetí. Jenže jen co se začne psát první kapitola jejich vztahu, objeví se bohatý podnikatel Happy Shannon (Bill Murray) a hrozí, že zničí jejich šanci žít šťastně až do smrti… (oficiální text distributora)

ohinek

No, dodíval jsem se asi před minutou a shledávám že to byla hovadina. Nudný příběh bez jediného zajímavého nápadu odvijející se až nesnesitelně pomalu. A nekvalitu filmu jakoby si to uvědomovali i sami herci. Rourke (který ve filmu navíc vypadal, jako kdyby mu do obličeje vlítl vosí roj) to sice řekl až po premiéře, ve filmu se snažil, ale takový Murray mi celý film připomínal spíš robota. Jen Megan Fox nejspíš naivně věřila že by z filmu mohlo něco být a pokusila se o nějaký herecký výkon, bohužel však zůstalo jen u toho. Film prostě postrádá něco, co by některé diváky, kteří při hrozně pomalé hudbě usnuli, dokázalo alespoň na moment probudit. Ke směšnému závěru filmu se radši nevyjadřuji. 25% ()

Bitcheeck

Od začátku do konce jsem absolutně nepobral, ve které se to odehrává době. Možná jsem úplný blbec, ale opravdu jsem to nedokázal identifikovat. V jednu chvíli se to totiž tváří jako Amerika 50. let, o pár střihů později je to 21. století a takhle se to tak nějak prostřídá přes všechny mezi dekády. Nemyslím si, že by si Murray a Rourke měli role vyměnit, ale Murray se na gangstera tohoto typu nehodí (Buscemi?? Ale ten by si to po přečtení scénáře zřejmě rozmyslel). Film to není úplně tragický, i když jsem nepochopil jeho poselství. Megan mám rád a myslím si, že tahle role jí docela sedla a opravdu to zahrála. Rourke opravdu působí, jako kdyby vylezl z léčebny (což je nakonec skoro pravda) takže tomu to taky docela věřím. Nicméně kameraman a režisér by zasloužili pověsit do průvanu a bez křídel. ()

komando20

Tak toto je jeden z najdivnejšich filmov ake som kedy videl a to som sa ozaj tešil na tento film. Jedine čo sa mi tu pačilo je Megan Fox a hudba ostane nestalo za nič no ešte pochvalim Billa Murraya a Mickeyho ale inak nič , nič vobec nič fakt som to nejak nepochopil a ten koniec bol tiež uplna blbost hlavne ked Megan vravela že ešte nikdy neskušala letieť lebo je tažka a na konci zrazu dokaže v rukach držať aj toho medveda Mickeyho a pritom letieť. ???????????? ()

vojta033

Mickey Rourka mám rád, ale popravdě vypadá hůř a hůř, zato Megan Fox je kouzelná a opravdu hraje lépe než v Trasformers. Mě nepřipadne film tak tragicky, jak je hodnocen. Je to prosťoučké, nenáročné, sladké a s velmi zajímavým koncem. Navíc moc příjemná hudba. Klidně si to pustím znovu. ()

nydahl

Tak ja tady musim souhlasit s "predators" - film se mi libil a dost mile me prekvapil. Maly , rychly pribeh brousici hranu mezi snem a realitou , mezi cilovou stanici a planovanou trasou a mezi tim jak blbe jste skoncil navzdory tomu jak skvelej ve skutecnosti jste. Nate Pool (Rourke) se na svy zivotni ceste dostava k okamziku pokleku v pousti s kverem u ksichtu a v tu chvili dostane film divaka do snove polohy deje , kdy Poola zazracne zachrani bandicka indianu , kdy v zajeti objevi a nasledne "osvobodi" andela (Fox) s kridly a kdy se rozhodne jednou v zivote porvat za spravnou vec namisto tradicniho posilani zivota do hajzlu. Myslim ze tahle zmena polohy dejove linie , ktera je uznavam dost matouci ale rozhodne bohate odmenena v zaveru filmu , je nejvetsi devizou tohoto snimku. Potkat tu pravou , prehrat bidaka , dostat se zas nahoru a nakonec i litat jsou asi touhy , jaky ma kazdej chlap kteryho zivot dostal na kolena. Film podle me provazi vkus a to od castingu (vetsi chlap nez Rourke v hollywoodu neni a Fox je opravdu majitelkou andelsky tvaricky ) , pres famozni outfit Rourka , Armani bolerko Fox , GFF retro bryle Murray az po zabery projektovaneho backroundu v krajine snu a touhy. Velice dobra muzika. Bojim se ze rezijne to neni az tak dalece dotazene , protoze jedine voditko pro rozpoznani snove polohy od realu jsou kridla Fox a jak napovidaji komentare nize tak vetsina divaku vidi jen pohybujici se obrazky a tudiz povazuje tenhle film za neco jineho nez je. FIlm je poctou pro TU pravou a ja rikam ze je to vkusne a ok pokud jen nesledujete framy jak se mihaj. Davam 3 hvezdy coz je v mem prisnem hodnoceni film , ktery by jste meli videt ()

pesbara

Moje teta je bývalá špičková baletka, sólistka ND a v dětství jsem vyrůstal na jejích hlavních rolích. Moc si jí vážím, stejně jak jejího přítele, stejně úspěšného sólisty ve stejném oboru. Oba už jsou dlouho mimo profesi, jen občas učí. Při jedné debatě jsem od nich dostal doporučení na tento film a vlastně až do konce jsem přes zjevnou nedostatečnost logického děje chápal jejich zalíbení. Ano ten film má s baletem hodně podobného, hudbu, atmosféru, velké vypjaté city, nijak zásadní děj. Chápu jak 5 od milovíka baletu, tak odpad od milovníka Transformers. Atmosféru to rozhodně má ()

Pythonator

Pokud chcete vidět rozkošného anděla s tváří Megan Fox, nemáte jinou možnost než čumět na tuto prapodivnou romanci. Je to dostatečně originální, aby to vyčuhovalo z davu průměrných hollywoodských romací a navíc je tam mistr Murray. ()

JoudaCZ

Objektivně vzato, byl to průser. Ale krásnej průser. Prostý děj, žádné extra zápletky, až naivně bezpodmínečný citový vztah... Rozhodně to má namířeno do mnoha "guilty pleasures" seznamů. Do mého určitě. ()

Darken01

Film, který podle mě není vyhraněn žánrem a škodí mu to.Jednou drama, poté romantika až kýčovitá..Nicméně má klidný průběh, diváka do ničejho netlačí a vše se děje tak něják - přirozeně... Výkon Rourkeho je stejně jako v poslední době v těchto filmehc velmi kvalitní a spolu swrestlerem za posledních pár let určitě nejlepší. Příjemný film, který neurazí a bohužel ani nepřekvapí a to sem od něj očekával... ()

Lacoo

Ak je slaby namet, este slabsie spracovanie, tak ani nemozme cakat ze "herci" Mickey a Megan ta snad zachrania. Nudne. Gycove. Ubohe. ()

marco.uk odpad!

Megan Fox s kridlami je nadhernejsia ako anjel a viem, ze mnohi z vas, tak ako aj ja, si tento film pozru len kvoli nej. Mickey rurka je nechutny az odporny, ved on vyzera horsie ako najhorsi bezdomovec v londynskom metre. Tento film neviem nazvat inak ako nechutna fraska. Ja by som aj nejaku hviezdicku pre Megan dal, aj sto, ale vidiet ich spolu sa bozkavat a sexovat bolo tak odporne, ze som mal chut zvracat...a stale mam ()

to08.net

Pohádka o krásné dívce s křídly a zvířátku s neuvěřitelně plastickou tváří M. Rourka pro líné nedělní odpoledne. ()

verunecek

tak je to sladak, ale... drsnak jako je Mickey hraje sebe, trosku která nemá vůbec nic, ale zamiluje se a co s chlapem dokaze laska? a co teprv ta osudova... chvalim triky, tu myslenku ze i hajzl se chce napravit... ()

Vášnivá hra Billa Murraye a Megan Fox?

Vášnivá hra Billa Murraye a Megan Fox?

18.01.2010

To by byla opravdu bizarní představa (na druhou stranu, Billovi jsme uvěřili, že dokáže sbalit Scarlett Johansson, že?). Jde, jak jinak, pouze o hereckou spolupráci. V mysteriózním thrilleru Passion… (více)