Krev na křídlech

Passion Play

Drama / Thriller / Romantický

USA, 2010, 90 min

Velmi příjemné překvapení v podobě citlivé, neokoukané romantiky. Především ale pravděpodobně doposud nejlepší herecký výkon Megan Fox. A Billy Murray to jistí..(26.6.2011)

• st.ranger

Nápaditá hloupost, která ke všemu propaguje nepřehlédnutelnou krásu Megery Fox. Jak patetické. Koncept by jistě zajímavý, ale celý scénář je podprůměrný a klišoidní, zápletka křečovitá.(26.5.2011)

Hraje tu Mickey Rourke, Megan Fox a Bill Murray. Je to o andělech...Megan Fox je tu anděl. Líbivé tóny se na vás linou ze všech stran a závěrečná pointa je smutným, ale svým způsobem příjemným překvapením. Místy sice trochu hloupoučké, ale slabší jedinci si určitě popláčou. Tohle vůbec není špatný film...a já dávám na posledních 10 minut (ano, i se závěrečnými titulky) "repeat!" 75%(21.5.2011)

• lesumir

Tak laciné a hloupé, že to není snad ani céčkovej film. Vysílal bych ho maximálně v pornokinech dopoledne, kdy tam nikdo nechodí a nejspíš mají i zavřeno. Možná si ho někdo vyhoní nad Liškou Megan, ale v podstatě její role, která má rozum jako servírka někde na dálničím motorestu, není ničím vyjímečná. Mickey Rourke je troska, která nedokáža už ani trosku zahrát. Může se to zdát jako moderní variace na Krásku a Zvíře, ale v podstatě je to jak freak potkal freaka. A to je dost zajímavej námět, jen... kdyby se toho ujal někdo, kdo tomu rozumí. N(20.6.2011)

• becki_tu

Zvláštní film, který láká známé herecké tváře, ale v jádru je povrchní, plný klišé, zbytečně rozvleklý a bez nápadu. Navíc jsem měl problém uvěřit Billovi Murraymu jeho roli mafiána. A pointa, která se snaží dát smysl celému filmu, je sice zajímavá, ale přichází až moc pozdě, kdy většina diváků buď už dávno rezignovala nebo jen dokoukává z povinnosti.(26.6.2011)

• - Do úlohy mafiána Happyho Shannona (Bill Murray) bol pôvodne obsadený Toby Kebbell. (Armageddon)

• - V roli "Icemana", nájemného zabijáka na začátku filmu se objeví známý zápasník Chuck Liddell. (Eldrick)

• - Mickey Rourke označil film za příšerný. Později se za svůj výrok omluvil s tím, že měl tehdy špatnou náladu, byl zrovna na večírku a snažil se zbavit reportéra. (Eldrick)