Já jsem tady

(festivalový název)
  • USA I'm Here

Před ní byl život snadný, rutinní, ale prázdný. Čekání na autobus ráno do práce, čekání na autobus večer z práce, dobití potřebné energie, spánek. Pak přišla ona a jeho svět se změnil, a nebylo nic, co by pro ni nebyl ochoten udělat. (3DD!3)

Houbos

Tento natahovaný kraťas beru spíše jako technical preview. Po řemeslné stránce velmi povedený. Roboti nemají city a někdy je jim z toho fakt smutno. Ke zhlédnutí na imheremovie.com Podobné: R.U.R. ()

Mangus

Príbeh pekný, všetko skvelé, ale nejak sa neviem preniesť cez to, že sú to roboty.. Nedokážem si k nim vybudovať dostatočný citový vzťah, aby som s nimi počas filmu súcítil, a preto ma to ani moc nedojalo. A normálne mi roboty nevadia, napríklad Wall-E ma úplne dostal, ale tu to bolo až príliš ľudské a to ma nejako znepokojuje. Napriek tomu je to o láske a tá takto často krát funguje.Takže za 3. 6/10 ()

montevrab

It was the best dream in a history of dreams...and the best soundtrack in a history of soundtracks (Girls, Sleigh Bells, Animal Collective). Jednoducho krása. ()

Kathleena

Proč se zamýšlet nad logikou, když si tento rozkošný film můžeme prostě užít. Sice je absurdní, že ve světě robotů nemají náhradní díly, ale o to tady ani tak moc nejde. Je to milé, klidné a nadějné... ()