Showdance (TV pořad)

Soutěžní / Hudební

Slovensko, 2010, 120 min

• tron

Trápna afektovaná krava s veľkou riťou Zuzana, ojazdená použitá bulvárna 40-ročná rašpľa hrajúca sa na osemnásťročnú pannu, skrachovaný tučný blbeček stavajúci svoju mierne povedané pochybnú „hereckú kariéru“ na tom, že je idiot (čím ľudí s touto diagnózou humusne ponižuje), akási vyškerená tínedžerka s malými ňadrami, dajaká blondína, ktorú nikto nepozná, nafúkaný fúzatý trojmetrový chren s tehličkami na brušku a s akiste riadnym tágom medzi nohami, nudný degeš z „Paneláka“ už tri roky hrajúci to isté... dokonca i Gregorová, Dzuríková a Batthyany sú otrasní a to ich mám rád (mal som rád?). Áno, som vyložene primitívny a úbohý. Ale oproti tomu, čo si televízia JOJ predstavuje pod pojmom „zábava“, som stále len sračkový začiatočník. Nechcem žiť v krajine, v ktorej existuje „televízia“ ako Joj, ale odmietam sa kvôli hŕstke fušerov sťahovať do Leicestru. Čo s tým urobíme, Sajfa?(17.5.2010)

• corona

Prečo som dala tak vysoké hodnotenie? Nie, nie som skrytá fanúšička pôvodných JOJ-kárskych seriálov, ani netrpím na Zuzanku a Dianku (obom ušiel pred 20 rokmi vlak a teraz ho z posledných síl chytajú), ale Showdance ma irituje podstatne menej ako mediálne rozbujnené Lets Dance. V TV zabralo menej času ako spomínané LD, verím že JOJ nás už nepoctí II. sériou a Markíza, kvôli nemu v pondelok dávala filmy (síce nevalnej kvality, ale stále lepšie ako Poisťovňa šťastia).(20.4.2010)

• mysiak

Ja si dovolím nesúhlasiť s komentármi...dal som po dlhej dobe šancu...a nesklamalo ma to..má to švih, je to fresh...presne ako celá TV JOJ...môžno to nepôsobí ako Let´s Dance...ale to ani nechce...a predsa tancovať na overené veci je fajn...rozhodne príjemnejšia šou ako na Markíze...po celej šou update...trošku dosť to stratilo šťavu...(5.4.2010)

• Mernque

Naša slovenská ,,celebrita" Zuzana Fialová je tu naozaj, ako všade kde moderuje ,dokonale trápna. Tie jej vtipy sú ,,bezchybné".... K úpadku tejto Showdance jej dopomáhajú samozrejme ďalšie naše slovenské ,,celebriti", ktorých tu postupom času začíname mať požehnane. Mám pocit, že ich hľadajú na ulici. Tie ich tanečné kreácie sú naozaj neschopné. Začínam sa domnievať, že najbližší rok uvidíme iba samé relácie o varení a tancovaní nemehiel.(30.3.2010)

• MM_Ramone

V dobe, kedy najsledovanejšia slovenská, súkromná televízia Markíza začala vysielať už štvrtú radu overenej, divácky obľúbenej tanečnej show "Let´s Dance", prišli ľudia z konkurenčnej TV JOJ s projektom "Showdance". Sedem niktošov, ktorých nazývajú celebritami, sa zvíja v rytme modernej hudby. Je to tá najnižšia trieda televíznych hercov z podradných serialov vyprodukovaných touto stanicou. Mauréry, Batthyány, Kobielsky, Mórová, Paulovičová, Bystrianský, Svarinská. To sú teda esá. Ich výkony hodnotia ďaľšie štyri jojkárske hviezdy. Hana Gregorová a Gaba Dzuríková pritom nemajú pre tanec žiaden cit. Vrcholom pyramídy odpornosti sú moderátori. Aj keď Mateja Cifru doslova neznášam, pri absolutne nemožnej, vyložene trapnej Zuze Fialovej pôsobí ako skúsený profesionál. JOJ sa stala tou najväčšou televíznou žumpou na Slovensku. Miesto pre Odpad!(29.3.2010)

• - Každý večer je venovaný jednému, neskôr viacerým tanečným štýlom - napríklad Najlepšie videoklipy, Najlepšie muzikálové hity a podobne. (EuroSVK)

• - Pred každým live vysielaním bežal na všetkých LED obrazovkách v štúdiu Jerry zo seriálu Tom a Jerry. Zrejme kvôli testovaniu funkčnosti. (YivoSVK)

• - V jednom z dielov priniesla tanečná skupina Old School Brothers skutočnú vestu Michaela Jacksona z klipu Thriller aj s potvrdením o jej pôvode. (YivoSVK)