Ponorka na Dunaji

(pořad)
všechny plakáty
Soutěžní / Rodinný
Slovensko, 2001, 28 min

Hlavnou myšlienkou relácie boli súťaže detí v rôznych disciplínach, ktorých účelom je prebojovať sa do finále. K tomu každému prostredníctvom vysielačky dopomohol kapitán a moderátor v jednej osobe Jano Kroner. Odmenou pre súťažiacich bol záverečný poklad v podobe odmien a vecných cien. (Patrik200s)

MM_Ramone

"Ponorka na Dunaji" bola kreatívna tímová televízna detská súťaž, v ktorej museli súťažiaci zdolať nástrahy a absolvovať rôzne disciplíny, aby sa dostali ku pokladu. Mali možnosť vyhrať na svoju dobu pomerne atraktívne vecné ceny. Reláciu moderoval sympatický Ján Kroner. So súťažiacimi komunikoval výhradne pomocou vysielačky. Zápornú úlohu kapitána Magora stvárňoval herec Leopold Haverl. Táto zhruba polhodinová relácia sa pravidelne objavovala na obrazovke slovenskej verejno-právnej televízie (STV). Bol to taký lacný slovenský kinder Boyard. ** ()

JohnMiller

Ako decko som to dával a dokonca sa mi to aj páčilo. Janko Króner nemal ešte úplne ponorený rypák v chlaste a Leopold Haverl ešte žil. Neviem či to nechodilo pre Pokémonmi alebo maxihrou... Inak by som to samostatne ani nekukal. ()

frolish

Pevnost Boyard s malymi detmi a kapitanom Magorom, mojim uhlavnym nepriatelom z detskych cias. Nostalgia je svina, ja si tych 5 neodpustim :) ()

matthew.17

Na toto mám krásne spomienky. Interaktívny boj dobra proti zlu, ktorý som sledoval ako človek čistý, nevediac o čom je dnešný svet a s láskou v očiach. Vždy som túžil ísť k nim ale bál som sa čo by sa stalo keby sa zobudil. Neviem aké hodnotenie si to zaslúži ale ja nemôžem inak :) ()

-soch-

Pre mňa legendárny a nezabudnuteľný program :-) Leopold Haverl tam účinkoval ako záporná postava - kapitán Magor. ()

Petike

Neskoršie série už boli trochu prehnane prešpekulované, ale bol to solídny "detský Boyard", klobúk dole. :-) ()

RigorMortis

Ako špunt som si Ponorku nemohol odpustiť, sledoval som to skoro vždy. Spomienky proste nepustia :) Kvalitou možno priemer, no zaručene ma to dokázalo udržať pri televízore a mnohokrát pobaviť. ()