Relácia televízie Markíza. (oficiální text distributora)

haffen odpad!

Vtierava hudba, citove vydieranie, medzi tym trapne rozhovory s celebritami, nesympaticky Bruchala. Nie je to tak priserne ako Smotanka, ale z toho ich tlacenia na city (aj Modre z neba) je mi na zvracanie. ()

oasismanik odpad!

"A nabudúce uvidíte príbeh Martinka, ktorý bojuje s rakovinou a exkluzívny rozhovor s manželmi Mojsejovcami, "čo si kúpila Norika v Miláne?" ...Sledujte nabudúce, lúči sa Paľko Bruchala so svojím umelým, slizkých, vtieravým úsmevom. ()

helrohir odpad!

Ďalší z odpadov, ktoré nám v pravidelných intervaloch predostierajú naše komerčné televízie. "Najlepšie" na tom bolo asi to, že v jednej chvíli išiel príbeh o postihnutom dietati a ťažkostiach s jeho výchovou a následná reportáž bola o psovi nejakej celebrity....proste je to odpad bez štipky sebareflexie. A ešte musím dodať, že primitívnejšieho moderátora ako je Bruchala som snáď ani nevidel. ()

Unterschleif odpad!

Takéto presladené bodráctva sú odpad, ktorý presne vystihuje "kvalitu" našich televíznych staníc. Viac než samotné príbehy ľudí je na zaplakanie program samotný... ()

wilczo2 odpad!

Neviem ako v dnešnej dobe, lebo sa mi zdá, že keď mi to minule hralo - bol som sám doma a upokojuje ma, keď mi hrá TV, nech tam beží čokoľvek :) - tak tam riešili nejaké problémy typu Lampáreň. No čo si pamätám spred pár rokov, tak to bolo Markizácke obludárium... také lightové Modré z neba. ()

ModryPlamen

Táto recenzia, spolu s recenziami Barrandovských podvodov, pochádza z čias krátko po registrácií na ČSFD, keď som ešte premýšľal, ktorým audiovizuálnym dielam sa tu budem venovať. A medzi prvé nápady patrilo aj to, že sa tu budem venovať českej a slovenskej televíznej tvorbe vysielanej na našich televíznych staniciach. A jedným z pozostatkov tohto nápadu je aj recenzia k markizáckej relácií Reflex, ktorá je vysielaná pravidelne po prvých televíznych novinách. Táto relácia je tvorená buď tromi alebo štyrmi dlhšími reportážami. V minulosti, v období okolo rokov 2010 až 2012 bol obsah relácie nepozerateľný, pamätám si na reportáž akejsi veštice, ktorá nám vykladala, čo sa stane 21. decembra 2012. Obsahom tejto reportáže boli scény totálne zaplavenej zeme, z ktorej vykukovalo pár ostrovov. A ďalším obsahom relácie boli uplakané citlivé príbehy a zvieratká celebrít. V súčasnosti sa relácia o niečo zlepšila, zaznamenal som pár investigatívnych reportáži, napríklad o Seredských drogách, ale že by som mal záujem tráviť svoj čas sledovaním tejto relácie, to určite nie. ()

tatka odpad!

Za 5 rokov Reflexu sa mi prvý krát podarilo nedávno vidieť skoro celý jeden diel. Skutočne ma rozplakal. Zvlášť ma zmohla a dojala predstava toho, koľko ľudí toto asi denne? pozerá. Určite kvantum, ináč by to Murfíza už dávno stiahla z vysielania. ()