Simonova kočka

• Velká Británie Simon's Cat
Velká Británie, (2008–2023), 4 h 43 min (Minutáž: 1–10 min)

Epizody(125)

Seriál "Simonova kočka" vykresluje a zveličuje legrační vztah mezi mužem a jeho kočkou. Každodenní eskapády tohoto rozkošného domácího mazlíčka, který se neustále domáhá dalšího jídla, a jeho podrážděného, ale zbožňujícího majitele, ožívají v okouzlujícím a velice vtipném animovaném seriálu z dílny Simona Tofielda. (HBO Europe)

Script

Ze začátku mi tenhle animovaný seriál tolik nevadil, ale jakmile Prima Comedy Central se rozhodla vyplňovat prostor mezi pořady tímhle animákem, tak mi ten seriál znechutili. Ani nechápu, proč je ten seriál tak dobře hodnocenej. Je bezduchej, bezmyšlenkovitej, bez zápalu. Prostě animovaná nuda. ()

A.L.E.S.

Netušil jsem, že se tenhle seriál tady objeví, když jsem na něj náhodou narazil na YouTube. Ale sám mám ke kočkám kladný vztah a jelikož jich naším domovem prošlo několik, vždycky jsem si každou zamiloval. Jsou to někdy mrchy, ale ohromně hravé a člověk s nimi dokáže strávit spoustu času. A Simonova kočka je něco úchvatného - nejgeniálnější jsou asi ty zvuky a mimika toho chlupáče. Pokud Tofield dovolí, rád bych se podíval na více dílů. Myslím, že jeho kočka má pořád co nabídnout. ()

Lachtaan

Moderní kravina, co z mnou spíše nepochopitelného důvodu vládne současnému YouTube. Pár momentů se asi dalo shledat vtipnými, jinak mě ale pořad vůbec neoslovil. ()

Josefin

Animované vtipné kraťasy o kočičích mazlících, nejde o dokument. Ve velké části jsem tam rozpoznala chování svého kocourka . Parádní malby a staré kočičí triky,Simon Tofield ukázal, že i v jednoduchosti je krása. ()

MsUtahraptor

"Už ve starověkém Egyptě byly kočky uctívány jako posvátné... a dodnes na to nezapomněly." Simonův kocour je chlupatý parchant zdatně reprezentující většinu kočičí populace. Připomene těm přihlouplým dvounožcům, že jejich pravou celoživotní náplní je servírování potravy, zajišťování vhodného rozptýlení a relaxačních ploch, a (samozřejmě) úklid veškerých následků. Občas se sice chová až zdánlivě lidsky, ale závěrečné "Meow!" *tlapka nenápadně poukazující na pootevřenou tlamičku* vše opět uvede na pravou míru. ()

Bukk

A co, že kočku nemám. Ale za těch pár let už jsem potkala nespočet. Aspoň docením díly s dalšími charaktery typu ježek a spol. Konečně umím nový jazyk! :D ()