Maroš Kramár uvádza úsmevné domáce videá. Strihová relácia zostavená z najvtipnejších momentov relácií predchádzajúcich, pokazených klapiek z archívu STV a samozrejme z blokov domácich videí. (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

"Úsmev, prosím!"? Čože? Veď toto je skôr do plaču. Amatérske video záznamy, ktoré takmer vôbec nie sú zábavné. Pravidelní hostia, ktorí sú už tak opozeraní, že už sú vyslovene nudní. A moderátor, ktorého nemôžem ani len cítiť. Slovenská celebrita, gumový ksicht, maestro niktoš - Maroš Kramár. Nevie hrať, nevie moderovať a nedokázal zvládnuť ani takúto tuctovú reláciu. Hlavne, že sa do všetkého sere a dobre si zarobí, Maroško. Odpad! ()

Marek1991

Veľmi dlho som si nevedel spomenúť, ako sa táto relácia volala. Kramár je dnes už vyzretejší a myslím, že aj vtipnejší, na tomto som sa veľmi nebavil, aj keď to malo také poslanie. Na tú dobu modernejší jemnejší prepadák. Čo sa týka videí myslím, že tu bolo viac vtipných videí ako v novšej verzii s názvom Webmaster s Matejom Cifrom, preto to má u mňa aj lepšie hodnotenie, lebo po niektorých stránkach to ako primitívny program bolo zvládnuté, ale od eufórie to má u mňa veľmi ďaleko. ()

Paity

Zajímalo by mě, jak vybíraly ty záběry. Dost jich bylo tak nudných, že by i mrtvý raději znovu umřel, než aby se musel koukat na další dvě minuty. ()