poster

Hvězdář

Krátkometrážní / Komedie

Česko, 2009, 2 min

Režie:

Filip Renč

Hrají:

Jiří Paroubek
 • Radek99
  *

  Levná maloměšťácká politická agitka, na jejíž existenci není zajímavého víceméně nic, snad jen ten fakt, že na takovouhle plytkost dá někdo pěkných pár desítek tisíc...(6.9.2010)

 • honajz
  odpad!

  Za pár let po Paroubkovi neštěkne ani pes, ale tenhle spot zůstane přišitý Renčovi na furt. A že vypadá jak reklama na myčku na nádobí i s těmi přehnanými grimasami, nebude to pro jeho tvorbu dobrý příspěvek.(6.7.2010)

 • Isherwood
  **

  Volím pravici, Paroubek se na mě usmívá z většiny brněnských billboardů, což mě solidně vytáčí, a přesto se mi tohle Renčovo dílo ani za mák nelíbilo. Na ‚anti-paroubkovskou‘ legraci mi přijde málo chytré, drzé a hlavně vtipné. Vidím v tom jenom vizuál levné reklamy, nepovedený pokus jít ve stopách klasické grotesky a hlavně neúdernou pointu. Renčovi zmodral mozek do netušených rozměrů, protože se zadusil tíhou vlastního ega, a definitivně zapomněl točit. [Viděno a hodnoceno 2 týdny před volbami, které provází hulvátská útočná kampaň všech proti všem.](13.5.2010)

 • korbitch22
  ***

  Zábavná a trefná politická agitka, rozhodně daleko lepší než sračka s Mádlem Přemluv bábu.I přesto se musím ptát, jestli to patří zrovna sem...(28.12.2012)

 • heyda
  ***

  Snažím se volit nové neokoukané strany středového charakteru, takže je jasný, že nemám rád ani rudochy, ani socpopulisty ani modrý straky. A ačkoli mocichtivé oranžové prasátko se mi hnusí, tak tohle video mě moc nepobavilo. 50%(8.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace