Otravný pomeranč

(neoficiální název) (seriál)
  • USA An Annoying Orange

An Annoying orange je komediální web seriál vytvořený Danem Boedigheimerem na internetové stránce Youtube.com. První epizoda přesáhla neuvěřitelných 11 milionů zhlédnutí, a proto se rozhodl pokračovat. Počet dílů se rozrostl více než na 80 a stále stoupá. Jde v podstatě o "obyčejný" mluvící pomeranč, který se nachází v kuchyni ve společnosti jiného ovoce, které se rozhodne otravovat po celý jeho krátký život. Epizoda většinou končí díky noži, který drasticky ukončí krátký život otravovaného plodu. (Džany)

Jaro.Krafcik

Otravný pomaranč bol na YouTube jednoducho klasikou ktorú poznal každý. Teraz by som si to už netrúfol pozrieť. Ale kedysi to bol určite hit. Nevidel som však všetky časti. 3* ()

Cejny

Vychytaná show, některé díly jsou výborné, některé se mi tolik nelíbily a už mě ten otravný pomeranč pomalu začíná i otravovat. :D WASAABIIII ()

Melios

"Hey, hey, hey apple!" "What!?" "Knife!" Kto túto somarinu nepozná ,akoby nežil. Pokiaľ sa chcete na chvíľu zabaviť toto vás istotne rozosmeje. Väčšina dielov je síce v angličtine ,no vďaka Fenix pro dabing sú aj v češtine. Skvelý amatérsky seriál! Škoda ,že Orange upadol do zabudnutia a dnes oňho nikto nezakopne :/ 83% ()

RockChick

Hruška rulezz. Pomeranče by už konečně mohli zabít. Byla by to velice pěkná třešnička na dortu, kdyby tak třeba ukončili celý seriál. ()

BluT

Ze začátku jsem to nadšeně sledoval, ale po pár měsících, kdy vycházely díly, kde byly vtipy spíš nucené než vážně vtipné, mě Annoying Orange začal doooost nudit. Asi mě odradilo to, že se to stalo mainstreamovým hitem a autor chtěl prostě vydávat další a další díly, ale jaksi mu došla inspirace. ()

orkadimenza

Krátké, vtipné, a originální. Takový je Otravný pomeranč se svými neotřelými fórky. Občas se do mého vkusu netrefí, ovšem jak kdy. Ale, že bych si tuto zábavu dopřával nějak často? Ani ne, na to je na mě ten xichtící se pomeranč otravný až příliš. Jednoduše, zlatá střední cesta. ()

Martin_W

Po pár dílech se stalo to, že "Otravný pomeranč" se stal naprosto otravným a ohraným.. Ubírám jednu hvězdu, jinak je to celkově skvělý nápad. ()

Elyon

Můj oblíbený youtube seriál. Nejlepší jsou díly Kung Fruit, Mamka a já a Saw. A moje nejoblíbenější postava? No přece Marshmallow! ()

create

Jako video na netu, dobré, na zkrácení dlouhé chvíle, nebo na zahnání nudy taky. Ale tohle je csfd - filmová databáze. 2/5 ()