Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 1997, 26-43 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (6)

Dobrodružství vědy a techniky je dokumentární cyklus, který pojednává o různých vědách a všemožných technikách. Každý jednotlivý díl seriálu je specifický dokument, zabývající se zcela něčím jiným. Je tedy poněkud těžší ho hodnotit. Jinak pohled na vědu či techniku ze všech stran, zcela určitě stojí za zhlédnutí. Úprava komentáře: Nakonec jsem se rozhodl udělit přeci jen plný počet, neboť cyklus dlouhodobě sleduji od jeho úplného začátku z '97 a spousty dílů jsou naprosto nepřekonatelné. (Ačkoliv se mi jich hromady nedaří dohledat a doplnit info.) Je veliká škoda, že se nereprízují.) Přičemž zohledňuji i fakt, že ostatní televize tak vynikající doku. filmy jako jsou: Oceloví giganti, Budoucnost minulosti, Kolem světa za 30 minut či Zahoď a kup prostě nenabízejí.(6.7.2010)

• farmnf

Miluju dokumenty jako sebe sama. Tohle mě ale nebaví, nebaví a mažu to a mažu to!(16.1.2013)

Jefrey se muze stat nejbohatsim clovekem na zemi, ale on nechce (Zluty kolac).(14.4.2015)

Souhlas. Myslím, že tenhle cyklus je každým dílem tak specifický, že by tu opravdu měl být rozepsaný. Pokud musím hodnotit celý cyklus, dělá mi to problém.(20.9.2010)

Zrozen v alpách.parada...,Větrné elektrárny v Severním a Baltském moři,Digitální archivy,(17.10.2014)

Pro zvídavé lidi a lidi, kteří se zajímají o posun ve vědě a technice je to zajímavá záležitost, ale nečekejte od toho zase příliš.(3.10.2012)