Reakce na některé komentáře zde: Podnikající subjekt musí generovat zisk, aby přežil. Zisk je příjmy mínus výdaje. Lidi nechápou, že když má věc cenu 1000 dolarů, tak 1000 jim dát nemůžou, protože by byli ve ztrátě (náklady na provoz, následné smlouvání s kupujícím, zisk). ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 95% prodávajících je s cenou úplně mimo. Často chtějí 5ti násobek toho, za co věc koupili nebo myslí, že 20 let měli na půdě poklad, takže zastavárník se jim vysměje a většinou pak akceptujou reálnou cenu. Najdou se výjimky, kdy přijde někdo s veteší, za kterou chce 100$ a dostane nabídku 15000$. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Při prodeji v aukci by prodávající zaplatil minimálně 30% z ceny na poplatcích, takže ceny, co nabízí v zastavárně, mi přijdou dost férový.(7.10.2018)

Když jsem byl malý a chodil do zastavárny na rohu činžáku, v němž jsme bydleli, neměli tam zdaleka nic z toho, co lidi pokládají na pult v tomto pořadu. Opravdu! Ani jedna určitě nedosahovala hodnoty sta dolarů, nýbrž maximálně pěti korun a to za nějaký pěkný přívěšek, které jsem stejně nechtěl dát, jelikož ona věc byla ošuntělá, odřená a někdy klidně i zničená. A když už náhodou některá těch sta dolarů dosáhla, nebylo to kvůli cennosti, ale kvůli velikosti. Rick a jeho rodina jsou na tom úplně jinak! Jim tam přijde pán s, například, dvěmi knihami, řekne, že tyto knihy vlastnil král Richard třetí, tak za ně chce milion. "A kde, že jste je koupil?,, "Na burze, kde asi jinde, debile!,,. Po nějakém, takovémto rozhovoru ten, jež zrovna stojí za pokladnou, zavolá milé pání, co se zajímá o knihy, aby ověřila skutečný původ. A ona je shodou okolností vždy na cestě! Takže přijede, s majitelem knih se přivítá, koukne na knihu lupou, řekne, že pán kecá, že tyto knihy mají hodnotu tak dvaceti dolarů. Pro pána je to velké zklamání a tak ihned odchází. A takto je to pořád. Občas se sem tam něco skutečně drahého koupí, ale mockrát se mi to vidět nepovedlo. Na History je to však jeden z mých nejoblíbenějších pořadů. {65%}(26.2.2015)

Mě to baví. Když jsem se přestěhoval do velkého města často jsem zastavárny a vetešnictví navštěvoval. Nevěřím v autenticitu pořadu jako takovou, myslím, že režisér hodně zasahuje do "vztahů" a povzbuzuje např. Chumleeho aby byl větším pitomcem atd. Každopádně sledování je pro mě skvělý relax a to mi stačí.(2.6.2019)

Docela cool seriál. Sice na to nekoukám od začátku, ale ty poslední série jsou zábavné. Některý ty předměty, co tam lidi nosí jsou hodně zajímavý. Na druhou stranu u jiných si říkám, že tohle si normální člověk přece nemůže koupit a ještě za tu cenu :-) Hlavní trio a jejich vzájemné slovní přestřelky a naschvály jsou taky fajn :-)(6.3.2019)

Jedna z mála věcí, na které se dá v televizi dívat. Člověk se nejen pobaví, ale něco se i dozví. Osazenstvo zastavárny je taky super, a některé hlášky mě dostávají. Tento pořad mě baví. Nejraději bych dal 5 hvězd, ale je třeba se držet nějakého obecného měřítka. Každopádně mezi škváry, co televizní stanice produkují, je tohle desetihvězdičkový skvost.(20.5.2017)

• - Majitel "Rick's Restorations" Rick Dale, který se často v pořadu objevuje coby opravář a restaurátor, se později objevil ve vlastní show Americké restaurování (od r. 2010), kde se "hvězdy zastavárny" tu a tam také objeví. K podobnému prolnutí s další show stanice History Channel pak dochází se starožitníky pořadu Hledači pokladů (od r. 2010) a automobilovými nadšenci z o generaci mladšího pořadu Dannyho auťáky (od r. 2013). (oje)

• - Spoiler: Ve 13. epizodě 7. série s názvem Take the Money and Run jeli Rick a Chumlee k muži, co jim chce prodat České bitevní letadlo L-39 Albatros. Tam se o něm zmiňují, že byl vyroben v Československu v roce 1983 a že je nejpopulárnější na světě. Prodávající chtěl za letadlo poprvé 200 000$, ale nakonec ho Rick nekoupil. (TomPlaysCZ)

• - Po proslavení obchodu se staly obchodním artiklem také trička či magnety s logem zastavárny, z nichž mnoho se prodává s Chumleeho podpisem. (oje)