poster

Firebreather (TV film)

Animovaný

USA, 2010, 70 min

Režie:

Peter Chung

Scénář:

James Krieg

Hudba:

Toby Chu
(další profese)
 • kaylin
  ***

  Ta mytologie je celkem jetá, ale dá se to zvládnout. Prostě příběh ze střední školy, na kterou chodí mladík se speciálními schopnostmi a velmi speciálním rodokmenem, díky kterému dokáže chrlit oheň. Není to nijak překvapivé, nemá to nic navíc, ale to, co to má, tomu prostě stačí. Fajn televizní zábava.(11.6.2015)

 • predators
  ***

  Tak trochu jiný animák, než na jaké jsme zvyklí. Grafická stránka postrádá detaily, za to se zaměřuje na kvalitní efekty, takže se dočkáme pěkné animace kouře, dýmu, ohně a dalších živlů. Příběh a vůbec všechny ty monstra připomínají japonskou Godzilu a tak je jasné, že se jim nemůže postavit do cesty nikdo normální. Mix Supermana s drakem, to je Firebreather! Ale ta hodina docela svižně uteče. 60%(30.4.2011)

 • seth82
  ****

  Tento projekt ma celkom prekvapil, na to, že išlo o relatívne malú produkciu z dielne Cartoon Network, to dopadlo veľmi dobre. Animácia na dané finančné pomery nadpriemerná, postavy kvalitne nadabované a hoci samotný príbeh nie je nejako extra originálny, niektoré nápady stáli za to. Príjemná zábava pre ľudí, ktorým nevadí takýto žáner.(30.3.2011)

 • kakyn
  *

  Ještě že to trvalo jen hodinu. Dýl bych to asi nevydržel. Celý to vypadá jako nějaká japonská kravina o barevných mluvících příbuzných Godzilly. Ty velký potvory jsou tak hrozně odfláknutý, postavy lidí nevypadají zrovna taky nějak extra a to nemluvím o prostředí a krajině. Příběh.....ehm, no...je to tak aby to pochopily 7-letý děcka a to si myslím hovoří samo za sebe. Jestli máte volnou hodinku, tak ji rozhodně využijte jinak.(28.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace