Naposledy bez tebe

• USA My Last Day Without You

Německý obchodní manažer Niklas (Ken Duken) se během jednodenní služební cesty do New Yorku zamiluje do písničkářky Leticie (Nicole Beharie). Ta mu představuje Brooklyn, svůj svět a emoce, jaké dosud nikdy nezažil. Nezávislý film v produkci společnosti Cicala Filmworks, producentů a scénáristů Silvera Stepherda, Christopha Silbera a nezávislé produkční Diane Crespo, byl představen na světových festivalech a v zahraničních kinech, kde sesbíral 4 výhry a 2 nominace na ceny. (Roman.Ticka)

predators

Moc mi ti dva k sobě neseděli, ale dalo se to přežit. Ženská pěkně zpívala, i když která černoška ne, že? A je to teda sladké až běda a...a je to amerika a "spoiler" každý si musí odvézt nějaký suvenýr... 50% ()

Pilda17

Zázrak? Nebo nějaký originální romantický snímek? Ne! Lehký nadprůměr, který neurazí a i když herecké obsazení je poněkud zvláštní, tak se dá zvládnout. Hudba je velmi příjemná a občas emoce mohou zapůsobit, i když na mě osobně určitě ne.. 5/10 = 57% ()

Eilean Donan

Milé, komorné a skromné, ale... Ken Duken má akýsi zvláštny štýl hrania, ktorý mi sem-tam zabŕdol do očú (či to bola špecialita práve pre tento snímok?). Nicole B. naopak svieži kukuč a oživenie. Také akurátne, ale ničím nevybočujúce z rady. ()