Lehkost

(amatérský film)
Drama / Krátkometrážní
Česko, 2005, 9 min

Příběh o ženě, muži a plodu. (Rosana)

korbitch22

Tak tohle mě mrtě pobavilo,dobrej nápad a hlavně je skvěle provedená kamera,hudbička k tomu je perfektní,animace jako doplnění pointy příběhu skvělá,jen ten hororovej konec mě trochu viděsil,docela působí jako SPOILER!!! : težké postavení proti potratu.Nevim jestli se autorka chtěla zaměřit na tohle(snad ne).Jinak je to brutální,černohumorné a zatraceně vtipné :-) ()

heyda

Sice trochu předvídatelný sled událostí, přesto musím pochválit dobře zvolenou hudbu a hlavně zajímavou animaci, která působí mnohem lépe než ta rozklepaná kamera. Víc, jak na 3 hvězdičky to ale není, protože Rosana umí točit lépe i o zajímavějších věcech, což dokazuje v ostatních amatérských videích. ()

SOLOM.

Nu což k tomuto snímku říci: Je to prozatím mé druhé setkání s tvorbou Rosany Zvelebilové a jen jsem se utvrdil v tom, že podobně laděné kousky umí točit mnohem lépe, nežli ty s hororovou tématikou. Ze začátku jsem si připadal jako ve svém živlu: všudypřítomný chlast, sexy taneček, sex – no to by šlo. K tomu vhodně zvolený hudební doprovod, humorné animace. Závěr taky potěšil, takže tentokrát jsem byl spokojený. ()

Korbitch

Vážně nevím, co na téhle amatéřině máte. Animace je příšerná, hudba naprosto nevhodná a točili to snad na foťák nebo co. Jeden shuriken za dejme tomu nějakou pointu. ()

GodComplex

Zacina to extra nudne a scenar je vam jasny uz od zacatku, ale s prichodem animaci se kvalita rapidne zveda, zacne pritvrzovat a z Lehkosti se vyklube pomerne dost depresivni zivotni zalezitost. 5/10 ()

pufina

Začátek hrozný (a ta kamera, fuj!), ale postupně to začne být zajímavé - žádné hlasy, žádné tváře a animace jako doplnění je naprosto skvělá, nebýt toho divného konce a tím myslím tu animaci potratu, tak bych hodnotila lépe.. ()

pytlik...

Armáda spásy by dala bezesporu za pět, ale vzhledem k tomu, že já onomu plodu jeho osud závidím, dávám jen za jednu. ()

Jear01 odpad!

příbeh o sračce hovnu a prostě Fuck the bullshit ! VÝÝÝÝMLAS ! doporučuju spálit veškeré kopie ! ()