Coolie

Bláznivé a iné...konečne nám Hollywood ukázal nedokonalý príbeh lásky dvoch nedokonalých ľudí, v ktorom nebolo všetko ružové...Jennifer a Bradley tvoria super dvojku a musím ich pochváliť za ich vynikajúce výkony, naozaj som im to verila :). ()

nemkatuli

Z počátku dost uřvané psycho, říkala jsem si, že to s Bradleym asi moc dlouho nedám a taky jsem měla strach co vyvede rodičům. Od chvíle kdy do hry vstoupila podivná a rovněž ukřičená Tiffany se to pomalu začalo otáčet. Musím říct, že na mě film působil civilně a se vším všudy ze života. Nakonec to dobře dopadlo, "Terapie láskou se neminula účinkem":). ()

oli1va

Nevím, proč je tady kolem toho takové haló, když se jedná o obyčejnou romanťárnu, která je výjimečná možná jen zápletkou magorů, nikoliv běžných lidí. Ostatní je stokrát viděné a někdy i lépe podané. Lehčí nadprůměr.. ()

Krascha

Krása! Jednoduchý námět, skvěle rozpracovaný do hloubky. Nesnáším dramata, protože vše by se v nich vyřešilo upřímností a komunikací. Tady upřímnost a komunikace je, kam se jen podíváte a zvýrazňují ji milosrdné lži, které jsme použili snad všichni. Výběr postav se náramně podařil. Jennifer Lawrence se zvláštní charaktery podaří vystihnout jako skutečné a na Bradleyho Coopera to sedí. Robert De Niro si připsal dalšího týpka (Přeber si to, Fotr je lotr).Úžasné osvěžení, vřele doporučuji. ()

cekatesmrt

Hodně dlouho jsem přemýšlel zda se na film podívám nebo ne,nakonec jsem však nelitoval,když jsem jsi jednoho krásného večera sedl do křesla a pustil jsi ho. Jennifer Lawrence se mi líbila už v Hunger games ,ale tady ,Oscar jsi právem zasloužila,byla užasná . Bradley Cooper hrál taky dobře,ale více se mi líbil Robert De Niro .Film má dobrý spád , je to sice romantika jak "byč" ale taková jiná než všechny sladárny,možná proto se mi tak film líbil,je prostě jiný a dávám též pochvalu kameře. ()

inhotep

pro mně je to Mnoho povyku pro skoro nic, ale Jennifer je fajná a zlatého naháče si zaslouží, režie velmi dobrá, ale toť vše. Komedie to ale není a romantický je snad jen slzopudný závěr, ujde to, no.... ()

Yelush

Skvelý Cooper a De Niro, nie až tak skvelá Lawrence, zopár dobrých nápadov, žiadna romantika, trocha komédie, ale inak nič. Nebola to ale strata času a pozrieť sa to dá, ale keď to budú dávať o 3 roky v telke, určite prepnem... ()

lineker

Čtyři hvězdy bych dal, kdyby film skončil po 60 minutách, do té doby jsem se fakt slušně bavil. Ono totiž vzájemné sbližování dvou ne zcela duševně zdravých jedinců může přinést řadů vtipných a neotřelých situací. Jenže zhruba po polovině film jaksi "vyměkl" a od té doby to pro mne byla jen lechce nadprůměrná podívaná. Z dvou hlavních představitelů mně více nadchl ten na Oskara nenominovaný tedy Bradley Cooper. ()

Klimo

Asi som spravil chybu a mozno prave naopak , ze som si najprv precital knihu, lebo to co som si potom odpozeral s knihou vela spolocneho nemalo. Niezeby ma kniha nejako brutalne zaujala, ale dalo sa to. Ale to co som potom videl poprekrucane vo filme ma dorazilo. Skoro nic nesedelo, az na par vinimiek a dialogov. Sorry ale cakal som, viac... Dopozeral som to jedine preto ze tam hrala Jennifer, ktora sa mi nenormalne paci :-) ()

Altaire

Ano! tohle je přesně jeden z těch mála filmů, na který po skončení nemůžu přestat myslet a v tomhle případě se ještě připitoměle usmívám :) Pro mě nejlepší romance a nejlepší film roku 2012. ()

borboleta

To je film, jak má být, má všechno, co od dobrého filmu očekávám: napětí, drama, závažnou zápletku, dostatek komických a tragikomických situací, příjemná a dobré herce, fajn hudbu a trochu romantiky nakonec. Naštěstí té romantiky tam není tak moc, jak by se podle českého názvu mohlo zdát a mě tak opět napadá, kdy se konečně české překlady názvů filmů začnou trestat a nebude tak omylem docházet k absenci zástupců mužského pohlaví v hledišti kina, jak tomu bylo u Terapie láskou. Hlavní ale je, že tento film ve vás zůstane dlouho a i po závěrečných titulcích vás nutí přemýšlet o tom, že nikdy není pozdě sebrat se a jít dál. ()

leneaqua

Příběh, který opravdu dokáže chytit za srdce. Líbila se mi obyčejnost a reálnost celého příběhu. Bradley Cooper je čímdál tím lepší herec. Jeho výbuchy zuřivosti byly tak pravé, na tom se musel vyřádit. A Jennifer Lawrence vypadá, jakoby byla k herectví přímo stvořená. A samozřejmě úžasný Robert De Niro, ten nikdy nezklame, Společně s Chrisem Tuckerem tomu dodávají šťávu. A když člověk vidí na jakou linii se vypracoval Anupam Kher, tak nedokážu nedat 5 hvězd. ()

RISOvonVODKA

Po štyroch mesiacoch urputného vyhýbania sa, ma tento film konečne dobehol. So srdcom na ruke hovorím, že film si zaslúži plný počet a to už len preto, ako dobre bol zrežírovaný. Úchvatný Bradley Cooper hral akoby mu išlo o kejhák, Jennifer Lawrence pôsobila zaujímavo, avšak výkonovo na mňa pôsobila o niečo menej výrazne. De Nira radšej ani nespomínam, to je kapitola samá o sebe. Ak by som mal spraviť z filmu rýchly výcuc, 2 minúty po dopozeraní by som Vás asi unudil k smrti, a preto sám nechápem ako si tento film udržal moju pozornosť. Nanešťastie jedna hviezda musí ísť DOLU, nakoľko o piatej ráno film o osudovej láske dvoch labilných ľudí Vás prinajmenšom prinúti rozmýšľať o tom, kde speje Váš ľúbostný život. No.. a to je teda dosť na pi*u. ()

jayex

Po dlouhé době jsem se opravdu pobavil nad touto neotřelou "komedií". Když přežijete prvních 20 minut, tak pak se film rychle odvděčí a není problém film dokoukat a mít ho v hlavě déle než nějaký akční film. Výborné herecké výkony, skvělý Bobby De Niro a v mini rolích Chris Tucker jako věčný útěkář je prostě výborný. Konec je samozřejmě dle pravidel, ale dobré nápady se cení, natož v dnešní době... ()

flagellumdei

Nechápu povyk k tomuto filmu, mám docela ráda romantické komedie a když todhle dostalo oskara, myslela jsem si že to budu zbožňovat. Ale dost mě to zklamalo. Je to tak strašně nudné! ()

ragnarok

pozerateľné, vskutku originálny dej, aj keď prerod hlavného hrdinu bol príliš nečakaný a bez akéhokoľvek osvetlenia jeho náhlej zmeny názoru pôsobil len ako mechanický scenáristický prostriedok na happy ukončenie deja. famózny je výkon de nira, fakt bomba, pre mňa najväčšia hviezda filmu ! oskarové nominácie nemajú žiadne opodstatnenie ()

Tess17

Bylo to tak prdlý, až to bylo skvělý. Týpek, co si myslí, že je nade vším, nad celým vesmírem a chápe něco víc .. Pak přijde ženská a jeho předsvědčení jsou náhle ty tam. Lepší výkon Bradleyho Coopera jsem zatím neviděla. To samé mohu s jistotou prohlásit o Jennifer Lawrence. Ti dva jako by byli pro sebe stvoření a jejich vzájemná pošahanost jako kdyby do sebe zapadala. Samozřejmě jen filmová. Znova už se na to ale asi nepodívám, zkazila bych si dojem. ()

Ferguson

Jedná se o moderní verzi "hollywoodského umění". Zatímco kdysi v "hollywoodském umění" vznikali filmy, kde normální lidé dělali nenormální věci (čest vyjímkám opaku jako je "Přelet"), tak dnes v tomto "žánru" je divák krmen normálními věcmi, které dělají nenormální lidé. Pro ty koho zajímá tato forma doporučuji o hodně lepší film Opilí láskou (http://www.csfd.cz/film/42855-opili-laskou/). ()

Největší filmový festival v Brně se blíží

Největší filmový festival v Brně se blíží