Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Milionárka Danita Herrington (Sybil Danning) chce vytvoriť epidémiu epických rozmerov. Aby sa tak stalo, najíma doktora Gravamena (Joe Zaso), ktorý má vytvoriť rýchlo pôsobiaci vírus H1N1, známy ako "prasacia chrípka". Dr. Gravamen pracuje za pomoci skupiny vedcov, ktorí sa domnievajú, že pomáhajú zachrániť ľudstvo tým, že hľadajú liek na vírus H1N1, ale v skutočnosti pracujú na urýchlení a zintenzívnení vírusu pre budúce plány Danitinej epidémie. Za účelom testovania doktorových zistení, Danita používa ľudské subjekty, ktoré jej prináša Jerron (Domiziano Arcangeli). Plány pre Jerrona a Dr. Gravamena sa však zvrtnú, keď jeden zo subjektov uniká a konfrontuje skupinu vedcov. V snahe pomôcť sa skupina vedcov zhromažďuje okolo infikovaného subjektu, čo však nakoniec oľutujú. Jerron, robiac svoju prácu, postrieka vedcov krvou subjektu a infikuje ich rýchlo pôsobiacim vírusom. Zostávajúce tri dni života a uzamknuté laboratórium núti päticu uväznených expertov čo najrýchlejšie nájsť fungujúcu vakcínu. (figliar)

(více)

Recenze (8)

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Horor o skupine výskumníkov zatvorených v laboratóriu, ktorí sú nakazení smrtiacim vírusom a ostávajú im tri dni života. Nenadchlo ma to, ale nevidím to ani na odpadové hodnotenia. Plusko dávam za vzhľad infikovaných a za toho rockera, ten ma bavil, bez neho by to ani nebolo ono. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

No má to celkem lákavej obal, ale film je dost nuda. Ze začátku mě zajímalo ještě co se v tom filmu bude dít. No časem mi to už začalo bejt tak nějak ukradený, ale přežil jsem to v pohodě až do konce.30% ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Příběh o partě lidí kteří jsou uvězněni v nějaké místnosti a jsou nakaženi virem. A do toho na ně čumí doktor a taky jeden nájemnej vrah kterej patří do nejodpornější kategorie lidí co jsem viděl, neskutečně mě iritoval. Jinak je film plný klišé a nepomůže mu ani taková ponurá atmosféra beznaděje, film je neskutečně špatně natočen, a každá scéna byla jako bodnutí nožem, strašně jsem se nudil a nebavila mě snad ani jediná scéna. Jednu * dávám za tu atmosféru která ale moc nepomohla. ()

Šakalík odpad!

všechny recenze uživatele

Když pánbůh rozdával filmařský talent, režisér Harris přišel pozdě, nebo spíše nedorazil vůbec. Tenhle film je ojedinělá přehlídka toho, co lze na filmování zmrvit - pitomým příběhem počínaje, amatérskými hereckými výkony konče. To vše je říznuté spoustou nelogičností a podbarveno monotónně bezduchou hudbou. Chvíli jsem uvažoval nad milosrdnou jednou hvězdou za postavu Jerrona, ale ten až groteskně vykonstruovaný konec mě přesvědčil – exkrementy patří do odpadu. ()

djbarrel odpad!

všechny recenze uživatele

No hrozná sračka ! Nevím koho tohle napadlo. Celý děj je neskutečně pitomý, herecký výkony jsou naprosto otřesný, nelogičnost kam se podíváš. Kdo byl třeba proboha ten Jerron ? Nebo co to bylo zač ? Nějak jsem nepochopil jeho počínání a ani jeho přítomnost ve filmu. A co ten konec ? Nesmysl naprostý nesmysl. Odpad ! 0 % ()

Dejavu_UH odpad!

všechny recenze uživatele

No já fakt nevím, že se lidi sníží k výrobě takových bullshitů, jako je totok. Hentok, pantok na ně :) Dávám odpad. A teda jako nevím, ale rocker s tím bílým hárem se mi nějak nezdáál :D :D ()

Reklama

Reklama