Reklama

Reklama

Inventura Písniček pod rentgenem

(pořad)
  • Československo Písničky pod rentgenem
všechny plakáty

Obsahy(1)

V letech 1976 vznikal v brněnském studiu hudební cyklus mapující tehdejší populární scénu. (oficiální text distributora)

Recenze (5)

curil 

všechny recenze uživatele

Konečně na "pamětnickém" programu něco jiného než stále uváděný střední proud a dechovka. Milé překvapení jako dělané pro mě a až na jednu dvě výjimky mé oblíbené kapely a zpěváci. ()

arcticsky 

všechny recenze uživatele

Nenapadlo by mne, že dám normalizačnímu hudebnímu pořadu vysoké hodnocení. Ale mimo průměrných písní Karla Zicha a dua Paleček-Janík jsou všechny ostatní nadprůměrné a jedna naprosto geniální - CK Vocal a Doky, vlaky, hlad a boty. Samozřejmě - moderátor je z dnešního pohledu až parodický, nechtěně připomínající Milana Šteidlera v Pražské pětce... ()

Reklama

fragre 

všechny recenze uživatele

Očekával jsem nějakou normalizační hrůzu, ale byl jsem příjemně překvapen. C. K. Vocal, Hana Hegerová, Vl. Mišík, Modus... I V. Neckář a M. Rottrová tam mají lepší kousky ze svého repertoáru. Nakonec nejslaběji tam působil Olympic. Videa prajednoduchá, ale o to více se lze soustředit na hudbu. Asi opravdu to nejlepší z tehdejšího popu. A naprosto neuvěřitelný průvodce pořadu, který působí naprosto uměle. ()

Zajímavosti (1)

  • Renomovaný hudební kritik Jiří Černý považuje pořad za to nejlepší, co na téma hudby v bývalé socialistické televizi vzniklo. (sator)

Reklama

Reklama