poster

Across the Line: The Exodus of Charlie Wright

Krimi / Drama

USA, 2010, 100 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • predators
  **

  Jo, přesně tak, je to video film. Nečekejte žádné zázraky. Jedna přestřelka jako na divokém západě, a kartely spolu s FBI honící se za Charlie Wrightem. Bankéřem podvodníkem, který už nemá co ztratit. Určité napětí tu je, zvláště závěr na tržnici, ale "béčko" to není. I když těstně... + dobrá hudba. 40%(6.9.2011)

 • vegetol.mp
  ****

  Dvd má jednu výhodu. Mnoho filmů, které by v kině skomíraly, dostane díky němu druhou šanci. To je i příběh Exodu Charlieho Wrighta. Ač obal filmu odkazuje k drsnému akčnímu thrilleru, jedná se o drama, kde je akčních scén pomálu. A drama je to velmi dobré. Režisér Frazier, který má na svědomí i scénář k filmu Hranice, s R. Liottou a A. Garciou, tentokrát našel pro svůj snímek, ten správný vizuální tón. Po řemeslné stránce je vše na vysoké úrovni, ruční kamera i hudba fungují dobře a celý film, působí příjemně intimním dojmem. Totéž platí i o scénáři. Dialogy netahají za uši, příběh docela funguje, i když celkově působí trošku neúplně a 15 minut navíc, by mu prospělo. Jednoznačně bez připomínek, jsou ovšem herci. Quinn, Garcia i Van Peebles, se poctivě snaží a divák to musí ocenit. Dobře zahrané jsou i menší role, které jsou obsazeny hereckými veterány (Raymond J. Barry, Corbin Bernsen), kteří odvádí bezchybnou práci. Mnoho lidí tomu filmu dá určitě odpad. Budou čekat přestřelky, drogy a ženské nahoře bez. Toho se tady sice nedočkají, ale za vidění ten film rozhodně stojí.(10.5.2011)

 • smith22
  *

  Jedna hvězda za Andyho Garciu...........Celý film sem čekal kdy to vlastně začne a až nakonci sem zjistil, že to je vlastně ONO, neboli, že to nezačlo.Po prvních 5-10 minutách sem si díky poměrně slušné atmosféře sliboval od filmu solidní podívanou.Hned potom to ale zabředlo bůhví kam, atmosféra šla o 90% ke dnu a z filmu se vyklubalo úplně něco jiného než sliboval kvalitní začátek.Tady člověka ani nenapadá co má vlastně hodnotit.Film působí neúplně jakoby příběh psal někdo bez fantazie.Což ostatně dokazuje i pohřbený záměr hlavního hrdiny, který měl jako prioritu najít svou dceru - celé to vyšumělo někam do ztracena - přitom se to dalo využít jako námět pro zajímavou zápletku.Dále to už rozvíjet nebudu.Co říct závěrem?Co se týče zpracování, asi nejhorší film za poslední rok co sem viděl.(7.6.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace